Nie żyje perkusista The Rolling Stones Charlie Watts. Muzyk miał 80 lat [VIDEO]

Perkusista brytyjskiego zespołu rockowego The Rolling Stones Charlie Watts zmarł we wtorek w Londynie w wieku 80 lat - poinformował jego agent Bernard Doherty.

Nie żyje perkusista The Rolling Stones Charlie Watts. Muzyk miał 80 lat [VIDEO]

Perkusista brytyjskiego zespołu rockowego The Rolling Stones Charlie Watts zmarł we wtorek w Londynie w wieku 80 lat – poinformował jego agent Bernard Doherty.

„Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci naszego drogiego Charlie’ego Wattsa” – napisał w komunikacie jego agent. Dodał, że Watts „odszedł w spokoju w szpitalu w Londynie w otoczeniu rodziny”.

„Charlie był cenionym mężem, ojcem i dziadkiem, a także – jako członek The Rolling Stones – jednym z największych perkusistów swojego pokolenia” – dodał.

Watts ogłosił w 2021 roku, że nie odbędzie tournee ze Stonesami, gdyż jest chory.

Perkusista, który obchodził w czerwcu 80. urodziny, był przez prawie 60 lat członkiem słynnej rockowej grupy z liderem Mickiem Jaggerem i gitarzystą Keithem Richardsem.

W 2004 roku Watts był leczony na raka krtani w szpitalu Royal Marsden w Londynie; z choroby wyszedł po czterech miesiącach walki, w tym sześciu tygodniach intensywnej radioterapii.

Leave a Reply