Nie będzie polskiej wersji programu dla ekshibicjonistów „Magia Nagości”?

Telewizja Zoom TV odwołała przeodzianą na 14 maja premierę polskiej wersji znanego w Europie programu „Czar Nagości”. Od kilku miesięcy prowadzono casting do programu, którego uczestnicy obnażają się i wystawiają na „sprzedaż”  jak na targowisku  dla zwierząt.

Telewizja Zoom TV odwołała przeodzianą na 14 maja premierę polskiej wersji znanego w Europie programu „Czar Nagości”. Od kilku miesięcy prowadzono casting do programu, którego uczestnicy obnażają się i wystawiają na „sprzedaż”  jak na targowisku  dla zwierząt.

„Magia Nagości” – brytyjski format „Naked Attraction” to duży telewizyjny przebój na Zachodzie. Jego brytyjską, niemiecką i duńską wersję emituje należąca do Kino Polska TV stacja Zoom TV. Program z ekshibicjonistami cieszył się w Polsce na tyle dużym zainteresowaniem, że stacja postanowiła nakręcić polska wersję. Jej premierę jednak przełożono bez podawania nowego terminu.

Program polega na tym, że jeden z uczestników programu spośród nagich innych wybiera tego, lub tą, z którą się później spotka i w kolejnym odcinku opowie co tam sobie nawzajem poczynali, albo i nie.

W szklanych klatkach jak terraria dla hodowanych węży, owadów, czy innych zwierząt zamykanych jest kilkoro nagich uczestników programu, którzy wystawieni są na „sprzedaż”.

No początku klatki są zasłonięte, by nie było widać kto w nich jest. Stopniowo od dołu klatki są odsłaniane tak, że widać tylko dolną część oferowanego ekshibicjonisty/ekshibicjonistki – nogi i to co tam miedzy nimi ma.

Wtedy gospodyni programu – w polskiej wersji miała to być Beata Olga Kowalska znana z serialu „Rancho” i „nabywca” oglądają zamknięty w klatkach towar.

Potem odsłaniany jest tułów a na ostatnim etapie twarz. Na każdym etapie prowadząca i „kupujący” rozmawiają o towarze  – a to, ze ktoś tam rozpłodowy, albo mleczna, a że krzywe, proste, obwisłe długi, krótki owłosione etc. – jak na targowisku zwierząt oglądają i komentują cechy fizyczne. Nabywca nie może tylko macać towaru, czy zaglądać w zęby, a sam towar jest za szybą. Nie wiadomo, czy chodzi o względy bezpieczeństwa, by nie zaatakował, czy nie uciekł. A może, żeby nie można było dokarmiać.

Program randkowy dla sodomitów w polskiej telewizji?

Na każdym etapie odsłaniania towaru nabywca mówi kogo nie kupi i wtedy towar wypuszczany jest z klatki i po krótkiej rozmowie może się ubrać. Jak już nabywca wybierze towar to sam też musi się rozebrać i stojąc tak na golasa porozmawiać z wypuszczonym z klatki nabytkiem.

Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność – zachwalał jakiś czas temu w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Ten nieszablonowy sposób to właśnie wystawianie się na golasa w klatce w nadziei, że się zostanie „kupionym”.

Premiery jednak póki co nie będzie. – Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br. – poinformował zarząd Kino Polska TV.

Nie wiadomo dlaczego nie będzie programu. Być może nie było chętnych ekshibicjonistów. Być może uczestnicy targowiska po obejrzeniu nakręconej wersji zorientowali się w jak plugawym i upadlającym widowisku uczestniczą.

Jak znaleźć „ukryte” filmy na Netfliksie? Oto „tajne kody” do wyszukiwania

Leave a Reply