Szokujące dane z Nowego Jorku wskazują jasno: Najzdrowsze są dzieci, które nie przyjęły nigdy żadnej dawki czegokolwiek!

Dzieci, którym nie podawano szczepień wykazały o wiele lepsze wyniki zdrowotne, niż dzieci, które szczepienia przyjęły. Prawnicy ICAN znów triumfują.

Szokujące dane z Nowego Jorku wskazują jasno: Najzdrowsze są dzieci, które nie przyjęły nigdy żadnej dawki czegokolwiek!

Dzieci, którym nie podawano szczepień wykazały o wiele lepsze wyniki zdrowotne, niż dzieci, które szczepienia przyjęły. Prawnicy ICAN znów triumfują.

Prawnicy kancelarii Aarona Siri zaliczają kolejne zwycięstwo w walce o dzieci i o prawdę. Tym razem udało się zdobyć dane potwierdzające to, co dla bacznie analizujących zdrowie społeczeństwa amerykańskiego było oczywiste od lat.

Departament zdrowia Stanu Nowy Jork przedłożył informacje medyczne, będące dowodami na potwierdzenie tezy, że dzieci, które podążały zgodnie z kalendarzem szczepień, o wiele częściej zmagają się z między innymi tak zwanymi chorobami cywilizacyjnymi.

CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

Aaron Siri

Kancelaria prawnicza Aarona Siri nie pierwszy raz pozytywnie wpływa na działania w walce ukazywania prawdy skrywanej, czy manipulowanej przez agencje zdrowia publicznego.

O samym Aaronie Siri zrobiło się głośno już jakiś czas temu, kiedy wziął udział w sprawie rozwodowej, przedmiotem której były dwa różne zdania odnośnie przymusu szczepienia dziecka pewnej pary w Stanach Zjednoczonych.

Jako eksperta broniącego domagającego się zaszczepienia dziecka rodzica, powołano dr Stanleya Plotkina. Człowieka, który uosabia to, czym możemy nazwać konflikt interesów.

Plotkin jest zarówno twórcą i współtwórcą kilku szczepionek. Ponadto zasiada w radach doradczych koncernów farmaceutycznych, będąc w tym samym czasie reprezentantem rządowej organizacji CDC.

Adwokatem drugiego rodzica, który sprzeciwiał się przymusowemu szczepieniu dziecka, był prawnik Aaron Siri.

Całe 9-cio godzinne zeznanie dr Plotkina pod przysięgą, w którym przyznaje, że nie ma dowodu na to, że szczepienia nie powodują autyzmu, że przeprowadzano eksperymenty medyczne szczepionek bez zgody więźniów i na osobach niepełnoprawnych, że w produkcji szczepionek używano narządów ludzkich pobranych w momencie aborcji, obejrzeć można w internecie pod nazwą Stanley Plotkin Deposition.

ICAN

Pisalismy niedawno, o wycieku tajnego maila na linii Fauci – Daszak.

To dzieki ICAN ujawniono korespondencję będąca dowodem bezpośredniego udziału Anthony Fauci’ego w pracach laboratorium Wuhan nad wirusem SARS-COV-2.

Daszak jest prezesem EcoHealth Alliance, czyli grupy, za pośrednictwem której agencja dr Fauci przekazała pieniądze do laboratorium wirusologicznego w Chinach.

Informowaliśmy również o sukcesywnych działaniach prawników i dziennikarzy śledczych ICAN odnośnie usunięcia z witryny internetowej CDC mylnej tezy „szczepienia nie powodują autyzmu”.

To prawnicy ICAN postawili pod ścianą zarówno CDC, jak i FDA, wymuszając przyznanie, że tak zwane szczepienia COVID-19 wpływają na DNA człowieka.

Początkowa narracja producentów oraz agencji zdrowia publicznego konsekwentnie temu zaprzeczały.

Początek korespondencji 
21 maja 2021 r. prawnicy reprezentujący ICAN wysłali do dr. Zuckera, Komisarza Departamentu Zdrowia Stanu Nowy Jork („NYSDOH”) i dr Rosa, Komisarza ds. Edukacji Departamentu Edukacji Stanu Nowy Jork („NYSED”) żądanie wyjaśnia istnienia wielu dowodów na poparcie tego, że nieszczepione dzieci mają lepsze wyniki zdrowotne niż zaszczepione dzieci.

Jako przykład zestawiono wyniki zdrowotne nieszczepionych dzieci z rodzin rejonu Ulster z wynikami zdrowotnymi dzieci zaszczepionych.

Po zebraniu i przeanalizowaniu informacji o stanie zdrowia wszystkich nieszczepionych dzieci w tych czterech okręgach szkolnych, wyniki były następujące:

Źródło: ICAN
Źródło: ICAN

Dzieci, którym podawano szczepienia znacznie częściej dostawały alergii, spowodowanej żywnością, bądź środowiskiem.

O wiele więcej zaszczepionych dzieci zmagało się z przypadkami astmy.

U dzieci, które nie przyjęły żadnej szczepionki w ogóle nie zaobserwowano napadu drgawek, cukrzycy, czy autyzmu.

Z kolei u zaszczepionych autyzm stwierdzono już u 1 na 54 dzieci. To wydaje się prawdziwą pandemią.

Prawników ICAN takie liczby nie zaskakują, ale ich zdaniem „powinny wywołać reakcję i odpowiedź władz zdrowia publicznego i departamentu edukacji, który nakazuje przyjmowania szczepienia.”

Zamiast tego NYSED zdecydowało się całkowicie zignorować list i jego ustalenia.

Zdawkowa odpowiedź bez odpowiedzi

NYSDOH wysłał odpowiedź miesiąc później. Stwierdzono w niej, że „szczegółowe informacje dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa szczepień dziecięcych są szeroko dostępne dla opinii publicznej” i polecono organizacji Ulster Families, by wejść na stronę internetową NYSDOH „Vaccines and Immunizations” oraz na stronę CDC „Vaccine Safety”, które w większości dotyczą COVID-19.

Odpowiedź NYSDH na list Aarona Siri ICAN / Źródło: ICAN
Odpowiedź NYSDH na list Aarona Siri ICAN / Źródło: ICAN

Dokument twierdził również, że szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa szczepionek dla dzieci są dostępne „w dziesięcioleciach literatury naukowej”.

Nie zacytowano ani nie przedłożono jednak żadnej literatury naukowej ze strony autora listu.

NYSDOH powołało się jedynie na sprawę sądową sprzed 116 lat – Jacobson przeciwko Massachusetts – w której stwierdzono, że „uprawnienie stanu do nakazu szczepień w szkołach i innych narzędzie ochrony zdrowia publicznego zostało jasno określone.”

Całkowicie ignorując dane zawarte w liście, NYSDOH stwierdził, że:

Szczepienia są jedną z najważniejszych dostępnych metod ochrony dzieci przed poważnymi, a czasami śmiertelnymi chorobami, a Ministerstwo Zdrowia będzie nadal wspierać szczepienia dzieci i egzekwowanie nakazów prawa zdrowia publicznego dotyczących szczepienia dzieci w wieku szkolnym.”

Odpowiedź na pytanie zadane przez ICAN / Źródło:ICAN
Odpowiedź na pytanie zadane przez ICAN / Źródło:ICAN

Ofensywa ICAN

11 sierpnia 2021 r. ICAN wysłało 10-cio stronicową odpowiedź do NYSDOH, w której zwrócono uwagę na rażące celowe uchylenie się od odpowiedzi w sprawie ewidentnych dowodów na obronę swojej tezy, że rosnąca liczba i lista chorób przewlekłych i niepełnosprawności dotykających dzieci nie jest spowodowana szczepieniami.

Odpowiedź ICAN na list NYSDOH / Źródło: ICAN
Odpowiedź ICAN na list NYSDOH / Źródło: ICAN

W związku z tym NYSDOH został ostrzeżony, że w przypadku braku tego dowodu adwokaci zostaną wezwani do wszczęcia postępowania kwestionującego konstytucyjność wymagań dotyczących szczepień szkolnych dla przedszkolaków do klasy dwunastej.

Prawnicy ICAN zastanawiają się, czy istnieją jakiekolwiek dane, które mogłyby zostać przekazane tym agencjom zdrowia publicznego, które zmienią ich niezachwianą wiarę i wierność szczepionkom.

Oraz dlaczego nie martwi ich fakt, że nie mogą przedstawić żadnych dowodów na poparcie swoich twierdzeń?

Odpowiedź jest najwyraźniej ukryta, gdy NYSDOH pisze, że „Departament Zdrowia będzie nadal wspierał szczepienia dzieci i… nakazy szczepienia dzieci w wieku szkolnym”.

To właśnie ta ślepa wiara i wiara, bez dowodów, powinna niepokoić każdą osobę żyjącą w tym kraju, żyjącą według zasad dyktowanych przez tych medycznych autokratówczytamy na stronie ICAN.

USA: Uniwersytet w Pittsburghu przeznacza miliony od Anthony Fauciego i FDA na mordowanie nienarodzonych dzieci i eksperymenty! [VIDEO]

1 KOMENTARZ

Leave a Reply