Nagła śmierć Ivany Trump. Biegli ustalili przyczynę zgonu

Ivana Trump, była pierwsza żona prezydenta USA Donalda Trumpa, która zmarła w czwartek, poniosła śmierć w wyniku wypadku po doznaniu urazów w obrębie tułowia - poinformowała w piątek agencja Reutera, cytując komunikat Biura Głównego Egzaminatora Medycznego w Nowym Jorku (OCME).

Ivana Trump, Fot. PAP/Marko Lukunic/PIXSELL
Ivana Trump, Fot. PAP/Marko Lukunic/PIXSELL

Ivana Trump, była pierwsza żona prezydenta USA Donalda Trumpa, która zmarła w czwartek, poniosła śmierć w wyniku wypadku po doznaniu urazów w obrębie tułowia – poinformowała w piątek agencja Reutera, cytując komunikat Biura Głównego Egzaminatora Medycznego w Nowym Jorku (OCME).

Rzecznik policji powiedział w czwartek, że Ivana Trump została znaleziona martwa w pobliżu schodów swojego mieszkania w Nowym Jorku w okolicach Central Parku.

„Ekspert medyczny ustalił, że przyczyną jej śmierci był wypadek spowodowany tępym uderzeniem w tułów. Po wydaniu tego oświadczenia OCME nie będzie dalej komentować śledztwa” – podało OCME

Zmarła Ivana Trump – pierwsza żona Donalda Trumpa

Policja poinformowała, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich w zdarzeniu.

Donald Trump ożenił się z pochodzącą z Czechosłowacji Ivaną w 1977 roku, a rozwód miał miejsce w 1992 roku. Mieli troje dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica. W chwili śmierci miała 73 lata.

Leave a Reply