Morawiecki: Decyzja o luzowaniu obostrzeń w drugiej połowie lipca, będzie zależna od poziomu zaszczepienia

Czekamy do drugiej połowy lipca z podjęciem ostatecznych decyzji. Będzie to zależne od poziomu zaszczepienia - zapowiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki, pytany o ewentualne zróżnicowanie obostrzeń dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Morawiecki: Decyzja o luzowaniu obostrzeń w drugiej połowie lipca, będzie zależna od poziomu zaszczepienia

Czekamy do drugiej połowy lipca z podjęciem ostatecznych decyzji. Będzie to zależne od poziomu zaszczepienia – zapowiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki, pytany o ewentualne zróżnicowanie obostrzeń dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Premier był pytany podczas konferencji prasowej, czy w przypadku pojawienia się kolejnej fali zakażeń na jesieni, zostaną wprowadzone zróżnicowane obostrzenia – dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Ponad połowa Polaków negatywnie ocenia Dudę i Morawieckiego [SONDAŻ]

“Zbieramy teraz wiele różnych doświadczeń, którymi wymieniamy się z premierami różnych państw Unii Europejskiej i nie tylko. Tworzymy listę hipotetycznych nakazów, zakazów i rekomendacji. Ich wdrożenie będzie uzależnione z jednej strony od decyzji epidemicznych, gremiów specjalistów, politycznych, ale w szczególności będzie zależne od poziomu zaszczepienia” – przekazał Morawiecki.

“Czekamy do drugiej połowy lipca z podjęciem ostatecznych decyzji w tym zakresie” – zapowiedział premier.

Leave a Reply