MON: Żołnierze białoruscy specjalnie dają się nagrywać z karabinami snajperskimi [VIDEO]

Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało kolejne nagranie z granicy polsko-białoruskiej."Projekcja siły ze strony Białorusinów. Niektórzy z żołnierzy specjalnie dają się nagrywać z karabinami snajperskimi i granatnikami" – skomentowało we wpisie na Twitterze ministerstwo.

MON: Żołnierze białoruscy specjalnie dają się nagrywać z karabinami snajperskimi [VIDEO]

Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało kolejne nagranie z granicy polsko-białoruskiej.”Projekcja siły ze strony Białorusinów. Niektórzy z żołnierzy specjalnie dają się nagrywać z karabinami snajperskimi i granatnikami” – skomentowało we wpisie na Twitterze ministerstwo.

Wcześniej Straż Graniczna informowała, że służby białoruskie pomagają migrantom przedostać się nielegalnie do Polski i UE.

Na jednym z zamieszczonych przez SG na Twitterze filmów, widać biegnących wzdłuż zasieków ludzi z plecakami. Wśród grupy cywili są też dzieci. Towarzyszą im ludzie w mundurach, którzy kierują biegnącymi wzdłuż zasieków. Na filmie widać, że grupa jest po drugiej stronie ogrodzenia z drutu kolczastego po polskiej stronie granicy.

„Kolejny przykład ukierunkowania imigrantów przez służby białoruskie oraz współdziałania cudzoziemców z tymi służbami, w celu przedostania się nielegalnie do Polski i UE” – napisała komentując film Straż Graniczna na Twitterze.

Leave a Reply