Mocne słowa informatora mecenasa Renza: 50 000 trupów w 14 dni po otrzymaniu szcze****ki! Nowe dane! [VIDEO]

„Oni kłamią. Nie ma wątpliwości, że kłamią” – powiedział mecenas Renz. „Mantra „bezpieczny i skuteczny” musi się skończyć po dzisiejszych informacjach.

Mocne słowa informatora mecenasa Renza: 50 000 trupów w 14 dni po otrzymaniu szcze****ki! Nowe dane! [VIDEO]„Oni kłamią. Nie ma wątpliwości, że kłamią” – powiedział mecenas Renz. Mantra „bezpieczny i skuteczny” musi się skończyć po dzisiejszych informacjach.

Informator mecenas Thomas Renz dostarczył rządowi dane dokumentujące 48 465 zgonów w ciągu 14 dni od szczepienia przeciwko COVID-19 wśród pacjentów Medicare.

Pawnik reprezentuje swoją kancelarię Renz Law. Zajmuje się ona podejściem wolnościowym, w szczególności prawem do wolności medycznej.

Dr Reiner Fuellmich staje na czele tysięcy prawników: Czas na Procesy Norymberskie 2.0 [VIDEO]

Oświadczenie w sobotę zostało złożone przez adwokata z Ohio, który nadal jest zaangażowany w kilka poważnych spraw wniesionych przeciwko agencjom federalnym dotyczących oszustw i naruszeń praw do wolności medycznej.

W swojej prezentacji Renz wyraził uznanie dla sygnalistów, którzy zgłaszali się, aby przekazać opinii publicznej tak ważne informacje z Centers for Medicare & Medicaid Service (CMS).

Opisał bazę danych CMS jako największą dostępną w USA do badania trendów COVID-19, ponieważ zawiera dane około 59,4 miliona beneficjentów Medicare.

Jeden slajd wykazał, że liczba „osób, które zmarły w ciągu 14 dni po szczepieniu COVID-19”, wyniosła 19 400 w przypadku osób w wieku poniżej 81 lat i 28 065 w przypadku osób w wieku 81 lat i starszych, co daje 48 465 zgonów.

To są surowe dane – wyjaśnił Renz. „Nie ma analizy”. Podkreślił, że te liczby zgonów pochodzą z mniej niż 20% populacji USA.

Chcesz wiedzieć, dlaczego 14 dni jest ważne? – zapytał. – Ponieważ jeśli umrzesz w ciągu 14 dni, nie zostaniesz uznany za zaszczepionego – oznajmia Renz.

Według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) nie uważa się, że ktoś jest „zaszczepiony” do 14 dni po zakończeniu schematu iniekcji, co rodzi pytanie, czy władze rządowe sklasyfikowały te zgony jako coś innego niż związane zgony ze szczepieniami.

Jak wygląda skład fiolki szcze****ki? Analiza mikroskopowa próbki Pfizer-BioNTech

Renz dostarczył zrzuty ekranu „surowych danych z serwerów Medicare”, nazywając je „prezentem dla tych szumowin „sprawdzających fakty”, którzy wciąż kłamią”.

„A co chcę wiedzieć, czy zamierzasz teraz faktycznie sprawdzić HHS?” szydził. – Zamierzasz sprawdzić fakty, Fauci? – grzmiał.

Komunikat prasowy na stronie internetowej Renza odpowiada: „Dzisiejsze rewelacje utwierdzają, że „Inicjatywa Zaufanych Wiadomości” jest w rzeczywistości źródłem dezinformacji i propagandy, i że [ten] adwokat Thomas Renz Whistleblower przez cały czas miał rację”.

Odkąd w grudniu ubiegłego roku rozpoczęto wprowadzanie szczepionek opartych na genach COVID-19, a reakcje niepożądane, w tym śmierć, były biernie zgłaszane w systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki CDC (VAERS), wielu uważało, że rzeczywista ich liczba jest o wiele wyższa.

Tymczasem inny informator, lekarz, który jest również właścicielem laboratorium diagnostycznego, stwierdził 20-krotny wzrost zachorowań na raka od czasu wprowadzenia szczepionki na COVID-19.

Wyjaśniając swoje odkrycia, powiedział, że szczepionki wydają się powodować poważne problemy autoimmunologiczne, w sposób, który określił jako „odwrotną reakcję HIV”.

Według lekarzy Intermountain Healthcare kobiety, które zostały niedawno zaszczepione na COVID-19, mogą wykazywać objawy raka piersi jako skutek uboczny szczepionki.

Renz przedstawił również dowody potwierdzające, że Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wykorzystuje te same dane CMS do monitorowania różnych rodzajów niepożądanych reakcji na zastrzyki w czasie „niemal rzeczywistym”, nawet podczas gdy agencje rządowe i media nadal to powtarzają. ta szczepionka oparta na genach jest „bezpieczna i skuteczna”.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

Wyświetlanie danych beneficjentów Medicare w samym stanie Nowy Jork ujawniło tysiące zdarzeń sercowo-naczyniowych, przypadków COVID-19 i zgonów wśród 16 śledzonych zdarzeń niepożądanych.

„Pamiętaj, że są to„ skutki uboczne ”, które rząd, media i media społecznościowe nadal informują opinię publiczną, że nie mają miejsca” – powiedział. “Oni kłamią. Nie ma wątpliwości, że kłamią”.

„Mantra „bezpiecznego i skutecznego” musi się skończyć po dzisiejszych informacjach” – powiedział Renz.

Według licznych szokujących doniesień szczepionki przeciw COVID, które zostały skażone fragmentami stali nierdzewnej i gumy, zabijają ludzi w Japonii. W fiolkach unosiły się również różowe, białe i czarne substancje.

Z drugiej strony Czechy planują zniszczyć 45 000 dawek szczepionek AstraZeneca pod marką Covishield w Indiach, ponieważ nikt nie chce się nimi szczepić.

Tymczasem ponad 14 000 dawek szczepionki AstraZeneca zostało wyrzuconych tylko w ciągu ostatniego miesiąca z powodu braku zainteresowania opinii publicznej.

Całe wystąpienie mecenasa Thomasa Renza poniżej:

1 KOMENTARZ

Leave a Reply