Minister obrony Rosji Szojgu miał zawał serca, przebywa w szpitalu

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu przeszedł zawał serca, dlatego od połowy marca nie pojawiał się publicznie - poinformował w piątek wieczorem doradca szefa MSW Ukrainy Anton Heraszczenko. Dodał, że Szojgu przechodzi rehabilitację w jednym z moskiewskich szpitali.

Minister obrony Rosji Szojgu miał zawał serca, przebywa w szpitalu

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu przeszedł zawał serca, dlatego od połowy marca nie pojawiał się publicznie – poinformował w piątek wieczorem doradca szefa MSW Ukrainy Anton Heraszczenko. Dodał, że Szojgu przechodzi rehabilitację w jednym z moskiewskich szpitali.

„Szojgu miał zawał serca. To dlatego od połowy marca nie pojawiał się publicznie. Szojgu doznał ataku serca po tym, gdy usłyszał od Putina zarzuty w sprawie całkowitej porażki inwazji na Ukrainę” – napisał Heraszczenko na Facebooku.

Dodał, że rosyjski szef resortu obrony przechodzi obecnie rehabilitację w Głównym Wojskowym Szpitalu Klinicznym im. N. Burdenki. (https://tinyurl.com/u8fthdmb).

2 KOMENTARZE

  1. Sabotujcie russkie i bialorusskie tiry! Zrywajcie tablice rejestracyjne, przecinajcie przewody, zapryskacie pianka tlumik, spuszczajcie paliwo i oleje, przebijajciem opony, a jak to transport broni to go obrzucajcie koktajlami molotowa!

  2. Sabotujcie russkie i bialorusskie tiry! Zrywajcie tablice rej., przecinajcie przewody, zapryskacie pianka tlumik, spuszczajcie paliwo i oleje, przebijajcie opony, a jesli przewozi bron to go spalcie!

Leave a Reply