Mer Irpienia: Rosjanie rozstrzelali kobiety i przejechali czołgami po ciałach [VIDEO]

Rosyjscy żołnierze rozstrzelali w podkijowskim Irpieniu kobiety i dziewczęta, a potem przejechali czołgami po ich ciałach - powiedział mer miasta Aleksander Markuszyn w nagraniu dla niemieckiego nadawcy Deutsche Welle, które w niedzielę zostało udostępnione przez serwis Nexta.

Rosyjscy żołnierze rozstrzelali w podkijowskim Irpieniu kobiety i dziewczęta, a potem przejechali czołgami po ich ciałach – powiedział mer miasta Aleksander Markuszyn w nagraniu dla niemieckiego nadawcy Deutsche Welle, które w niedzielę zostało udostępnione przez serwis Nexta.

Markuszyn mówi w filmiku, że wielu mieszkańców Irpienia zginęło z powodu min, wielu zostało rozstrzelanych, w tym dziewczęta i kobiety, których ciała zostały przejechane czołgami.

Irpień został odbity przez Ukraińców z rąk rosyjskich w piątek. Mer ocenił, że w wyniku działań Rosjan połowa miasta uległa zniszczeniu.

2 KOMENTARZE

  1. Zatrzymujcie russkie i bialorusskie tiry!
    Przebijajcie opony i chlodnice, zrywajcie tablice rej. i plomby celne, przecinajcie przewody, spuszczajcie plyny, zapiankujcie tlumik, dolot, chlodnice. Kierowcow nie ruszajcie.
    W ten sposob tez mozna walczyc z putlerem zrywajac lancuchy dostaw do rossji i bialorussi!

Leave a Reply