UK: Medyczny apartheid kwitnie. W pełni zaszczepieni z Europy i USA nie będą odbywali przymusowej kwarantanny

Rząd uchyla kwarantannę tylko dla podróżnych w pełni zaszczepionych z Europy i USA, jednocześnie potwierdzając wznowienie międzynarodowych rejsów i kontynuację podziału społeczeństwa

UK: Medyczny apartheid kwitnie. W pełni zaszczepieni z Europy i USA nie będą odbywali przymusowej kwarantanny

Rząd uchyla kwarantannę tylko dla podróżnych w pełni zaszczepionych z Europy i USA, jednocześnie potwierdzając wznowienie międzynarodowych rejsów i kontynuację podziału społeczeństwa

Najnowsze kroki podjęte przez rząd Borisa Johnsona w kierunku wznowienia podróży międzynarodowych potwierdzają medyczny apartheid wprowadzany w Wielkiej Brytanii. Osoby zaszczepione przybywające z Europy lub USA do Anglii, będą traktowane lepiej, niż osoby, które z różnych względów nie mogą, bądź nie chcą poddać się eksperymentalnej terapii genowej.

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił dziś (28 lipca 2021 r.), że pasażerowie przybywający z krajów o kolorze bursztynowym zgodnie z trzykolorowym systemem bezpieczeństwa, którzy zostali w pełni zaszczepieni w Europie (państwa członkowskie UE, kraje Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu i europejskie mikro kraje Andora, Monako i Watykan) oraz USA nie będą musieli poddawać się kwarantannie podczas wjazdu do Anglii, w ramach szeregu nowych środków mających na celu dalsze przyspieszenie ponownego otwarcia podróży międzynarodowych, określonych w ramach drugiego przeglądu punktów kontrolnych Global Travel Taskforce.

Ważne! Europejska Agencja Leków ostrzega: Szczepionka COVID-19 firmy Janssen skażona inną szczepionką!

Wielka Brytania robi wszystko, by podzielić naród i utrudnić życie tym, którzy nie mogli, bądź nie chcieli skorzystać z eksperymentalnej terapii genowej, której zakończenie badań klinicznych III fazy przewidywane jest dopiero na rok 2023.

Od 4 rano 2 sierpnia 2021 r. pasażerowie, którzy zostaną w pełni zaszczepieni w UE szczepionkami zatwierdzonymi przez Europejską Agencję Leków (EMA) lub w USA szczepionkami zatwierdzonymi przez Food and Drug Administration (FDA) lub w ramach szwajcarskiego programu szczepień, zgodnie z medycznym apartheidem będą mogli podróżować do Anglii bez konieczności poddawania się kwarantannie lub przeprowadzania testu 8 dnia po przyjeździe.

Przybysze z bursztynowej strefy, którzy zostali w pełni zaszczepieni w USA i krajach europejskich, nadal będą musieli wykonać test przed przybyciem do Anglii, wraz z testem PCR w dniu lub przed 2 dniem po przybyciu.

Odrębne zasady będą nadal obowiązywały dla osób przybywających z Francji. Osoby zaszczepione w USA będą również musiały przedstawić dowód zamieszkania w USA. Pasażerowie z wszystkich tych krajów nie mogą podróżować do Wielkiej Brytanii, chyba że wypełnili formularz lokalizatora pasażerów.

Po dokładnym monitorowaniu dowodów epidemiologicznych, uzyskanych dzięki wznowieniu krajowego przemysłu rejsów wycieczkowych na początku tego roku, rząd Wielkiej Brytanii potwierdził również zamiar wznowienia międzynarodowych rejsów wycieczkowych z Anglii zgodnie z wytycznymi Public Health England.

UK: Rząd wprowadza medyczny apartheid. Nowe przywileje dla zaszczepionych!

Porady dotyczące międzynarodowych rejsów wycieczkowych zostaną zmienione, aby zachęcić podróżnych do zrozumienia ryzyka związanego z rejsami wycieczkowymi i wzięcia osobistej odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo za granicą.

Aby jeszcze bardziej wesprzeć bezpieczny restart międzynarodowych podróży rejsowych, rząd i branża rejsów wycieczkowych podpisały przełomowy protokół ustaleń (MOU), aby pomóc branży odbudować się po tak zwanej pandemii COVID-19, jednocześnie chroniąc obywateli brytyjskich przed przyszłymi zakłóceniami związanymi z pandemią.

Sekretarz ds. Transportu Grant Shapps powiedział – Poczyniliśmy wielkie postępy w naszej pracy, aby ponownie otworzyć międzynarodowe podróże, a dziś jest kolejny ważny krok naprzód. Niezależnie od tego, czy jesteś rodziną łączącą się po raz pierwszy od początku pandemii, czy też firmą czerpiącą korzyści ze zwiększonego handlu – to postęp, z którego wszyscy możemy się cieszyć.

Oczywiście nadal będziemy kierować się najnowszymi danymi naukowymi, ale dzięki naszemu wiodącemu na świecie krajowym programowi szczepień jesteśmy w stanie spojrzeć w przyszłość i zacząć odbudowywać kluczowe szlaki transatlantyckie z USA, jednocześnie umacniając więzi z naszymi europejskimi sąsiadami – dodał.

Johns Hopkins University potwierdza zerową śmiertelność na COVID-19 wśród niezaszczepionych dzieci! Czy CDC znów manipuluje?

Minister Zdrowia i Opieki Społecznej Sajid Javid powiedział – Nasz program szczepień buduje mur obronny przed tym wirusem, abyśmy mogli znów bezpiecznie cieszyć się naszą wolnością, a 7 na 10 dorosłych w Wielkiej Brytanii jest teraz podwójnie zaszczepionych.

Wznawiając podróże bez kwarantanny dla podróżnych, którzy zostali w pełni zaszczepieni w krajach europejskich i USA, robimy kolejny krok na drodze do normalności, która ponownie połączy przyjaciół i rodziny i da impuls brytyjskim firmom – przyznał.

Łagodzimy również wymagania dotyczące testowania dla niektórych krytycznych pracowników, którzy ze względu na charakter swojej pracy nie mieszają się ze społeczeństwem ani nie opuszczają swoich pojazdów, pomagając w wydłużeniu czasu pracy poprzez usuwanie niepotrzebnych obciążeń – dodał minister zdrowia.

Wszystkie ogłoszone dziś środki będą na bieżąco analizowane i oparte na najnowszych danych. Ministerstwo podaje, że drowie publiczne nadal pozostaje najwyższym priorytetem i nie zawaha się podjąć działań, jeśli dane wykażą, że zmieniły się oceny ryzyka krajów.

Tego lata podróże nadal wyglądają inaczej i chociaż nadal obowiązują pewne ograniczenia, pasażerowie powinni oczekiwać, że ich doświadczenie będzie inne i mogą napotkać dłuższy czas oczekiwania niż ten, do którego przywykli – chociaż rząd dokłada wszelkich starań, aby bezpiecznie przyspieszyć kolejki.

Będziemy nadal wprowadzać aktualizacje naszych bramek elektronicznych w okresie letnim, aby zautomatyzować kontrole pod kątem wymagań zdrowotnych. Wiele bramek elektronicznych już działa, a w nadchodzących miesiącach dodamy kolejne, aby zwiększyć liczbę automatycznych kontroli pasażerów na lotniskach.

Plandemia Ściema Skandal |Wyjaśniamy, Jak [NIE] Działają Testy PCR na COVID-19 [Wideo]

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Leave a Reply