Mark Zuckerberg kwestionuje szczepienia przeciw COVID-19, ale nie pozwala na to zwykłym użytkownikom Facebooka

Założyciel i dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg wyraził zaniepokojenie „długoterminowymi skutkami ubocznymi modyfikowania ludzkiego DNA i RNA” w wideo, które wyciekło do Project Veritas.

Założyciel i dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg wyraził zaniepokojenie „długoterminowymi skutkami ubocznymi modyfikowania ludzkiego DNA i RNA” w wideo, które wyciekło do Project Veritas.

Według Project Veritas, prezes Facebooka wypowiedział się w rozmowie wideo z pracownikami 16 lipca 2020 roku.

„Podzielę się pewną niepewnością, ponieważ po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych zasadniczo modyfikowania ludzkiego DNA i RNA” – powiedział Zuckerberg w klipie.

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

W publicznym wywiadzie wideo kilka miesięcy później z dr Anthonym Faucim, Zuckerberg mówi, że „rozumie, że te szczepionki nie modyfikują twojego DNA ani RNA”, co potwierdza Fauci.

„Po pierwsze, DNA jest nieodłącznym elementem twojego własnego jądra komórkowego – przyczepienie się do niego czegoś obcego, ostatecznie zostanie oczyszczone” – powiedział Fauci.

Chociaż Zuckerberg nie precyzuje, czy w ujawnionym filmie mówi o szczepionkach przeciw COVID-19, pomysł, że szczepionki mogą zmieniać lub modyfikować ludzkie DNA i RNA, jest jednym z publicznych obaw zidentyfikowanych przez Facebook jako „dezinformacja”.

Najnowsza wersja listy Facebooka, zawierająca zabronione treści dotyczące COVID-19, uwzględnia „twierdzenia, że ​​szczepionka COVID-19 zmienia ludzkie DNA”.

Komentując wyciek, założyciel projektu Veritas, James O’Keefe, powiedział, że Mark Zuckerberg narzuca swoim użytkownikom standardy, których sam nie sprosta.

WAŻNE! Wyciekło najnowsze nagranie! Informator zaczął sypać: Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek! [VIDEO]

„Czy to nie jest interesujące, że Zuckerberg może wahać się i rozwijać swoje myślenie na temat szczepionek. Ale gdy tylko podejmie decyzję lub wydaje się, że podjął decyzję na jakiś temat, nie pozwala prawie 3 miliardom użytkowników Facebooka zrobić tego samego” – powiedział O’Keefe.

„Zasady dla ciebie, ale nie dla mnie”.

Leave a Reply