LGBT na “Ulicy Sezamkowej”

Stacja HBO wprowadza homoseksualistów do programu dla dzieci „Ulica Sezamkowa”. Nowymi bohaterami jest rodzina: maż i mąż, i „ich” córka.

LGBT na

Stacja HBO wprowadza homoseksualistów do programu dla dzieci „Ulica Sezamkowa”. Nowymi bohaterami jest rodzina: maż i mąż, i „ich” córka.

W nowym odcinku Dnia Rodziny „Ulicy Sezamkowej” wprowadzono nowych bohaterów. Nina przedstawiła swojego brata, w którego postać wciela się Chris Costa i jego męża – Alexa Weismana.

Panowie mają razem córkę (Elmę Perez), tzn. tak mówią, że jest ich. Wprowadzanie homoseksualistów do programu dla dzieci ma być części obchodów miesiąca homoseksualnej pychy (Pride Month).

O homoseksualistach w programie dla dzieci poinformował z zachwytem Alan Muraoka, który wciela się w postać Alana.

„Ulica Sezamkowa zawsze była przyjaznym miejscem różnorodności i integracji. Dlatego jestem bardzo podniecony, że mogę przedstawić brata Niny Dave’a, jego męża Franka i ich córkę Mię na naszej słonecznej ulicy” – napisał na Facebooku Muraoka. „Miłość to miłość i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dodać tę wyjątkową rodzinę do naszej rodziny Sezamkowej”.

Treści pedofilskie na portalu środowisk LGBT?

Pomysł epatowania homoseksualistami w programie dla dzieci spodobał się bardzo aktywistom ideologii LGBT. „Odcinek Ulicy Sezamkowej z okazji Dnia Rodziny wysyła proste i ważne przesłanie, że rodziny występują we wszystkich formach, a miłość i akceptacja są zawsze najważniejszymi składnikami rodziny” – napisała na Twitterze prezes i dyrektor generalna organizacji homoseksualistów i lesbijek GLAAD Sarah Kate Ellis.

Leave a Reply