Lewicowi studenci zniszczyli wystawę pro-life na chrześcijańskiej uczelni w Kaliforni. Zrywali i odwracali krzyże, hołdując satanizmowi [VIDEO]

Wystawa pro-life podnosząca świadomość na temat śmierci ponad 62 milionów dzieci zabitych w wyniku aborcji, została zdewastowana przez proaborcyjnych studentów

Lewicowi studenci zniszczyli wystawę pro-life na chrześcijańskiej uczelni w Kaliforni. Zrywali i odwracali krzyże hołdując satanizmowi [VIDEO]Wystawa pro-life podnosząca świadomość na temat śmierci ponad 62 milionów dzieci zabitych w wyniku aborcji, została zdewastowana przez proaborcyjnych studentów

Jak alarmuje Young America’s Foundation, która wprowadza studentów w ideologię konserwatywną poprzez programy i konferencje, wydarzenie miało miejsce na kampusie Pepperdine Christian University w Kalifornii.

YAF udostępniła na serię filmów pokazujących moment, w którym młodzi postępowcy usunęli materiał z wystawy i umieścili proaborcyjne podpisy.

UK: Tęczowa indoktrynacja w szkole podstawowej. “Jezus jest bi i niebinarny”. Nauczyciele wdrażają marksistowską matrycę WHO? [VIDEO]

We wtorek grupa pro-life z Pepperdine University umieściła 620 krzyżyków, jeden na każde 100 000 abortowanych dzieci, oraz plakat z napisem „Życie zabrane przez aborcję od czasu Roe v. Wade” na uniwersyteckiej Ścianie Wolności.

Po kilku godzinach młodzi proaborcyjni postępowcy zaczęli zdejmować niektóre krzyże, inni je odwracali, a także zaczęli stawiać tabliczki z napisami „Brak macicy, brak opinii” lub „Wazektomie zapobiegają aborcji”.

Inne napisy używane przez młodych komunistów brzmią „Bóg nie popiera ustawodawstwa kobiecych ciał” lub „Moje ciało, mój wybór”, będące w towarzystwie wizerunku macicy.

Spencer Lindquist, prezydent Pepperdine College Republicans, rozmawiał z YAF i opowiedział o swoim rozczarowaniu wydarzeniami wewnątrz uczelni.

To niefortunne i mówiące, że niektórzy w naszym kampusie postanowili zbezcześcić pomnik 62 milionów abortowanych dzieci, zakrywając nasz przekaz zużytymi produktami higienicznymi, usuwając i zakrywając tablicę, a nawet odwracając krzyże do góry nogami”.

Wezwał również władze uczelni do obrony wolności wypowiedzi konserwatywnych i chrześcijańskich studentów, która jest często atakowana.

Jednocześnie wierzy, że jeśli uczelnia nie potępi tego, co się stało, wielu studentów straci wiarę w poszanowanie wartości chrześcijańskich w tym miejscu.

Należy zauważyć, że to nie pierwszy raz, kiedy idee pro-life zostały zaatakowane na amerykańskich uniwersytetach. Na początku września na Uniwersytecie Stanowym Iowa pobito aktywistę Young Americans for Freedom.

UK: Wielka, Faszystowska, Tęczowa, Socjalistyczna, Marksistowska Brytania 2021. Jakub Andrzej Grygowski w szczerym wywiadzie dla NCzas!

Po pobiciu młody człowiek został obrabowany, a szyld pro-life, który nosił, został zdewastowany.

Ofiara miała przy sobie tabliczkę z napisem „Aborcja = Morderstwo” podczas akcji uświadamiającej aborcję i planowała przedyskutować tę kwestię z innymi studentami na uniwersytecie.

Po tym incydencie, napadnięty student powiedział YAF: „Ludzie nie wiedzą, jak zareagować lub prowadzić dyskusję w uprzejmym tonie, kiedy rozmawiają o aborcji”.

Aborcja napędza szczepienia. Pfeizer, J&J i Moderna używają płodów zamordowanych dzieci w produkcji szczepionki COVID-19

Leave a Reply