Lewacy oszaleli! Czy książę z bajki pocałunkiem „zgwałcił” Śnieżkę? [VIDEO]

Lewacy zaatakowali Disneya za pokazywanie sceny ze swego filmu, w której Książę budzi pocałunkiem Królewnę Śnieżkę. Awantura przetacza się przez Stany Zjednoczone i Wielka Brytanię.

Lewacy zaatakowali Disneya za pokazywanie sceny ze swego filmu, w której Książę budzi pocałunkiem Królewnę Śnieżkę. Awantura przetacza się przez Stany Zjednoczone i Wielka Brytanię.

Do awantury doszło po tym jak Disney otworzył po zamknięciu z powodu pandemii swe wesołe miasteczko.

Niestety do Disneylandu  wybrały się dwie obłąkane lewaczki – redaktor naczelna SFGATE Katie Dowd i reporterka Julie Tremaine. Razem opublikowały recenzję opisującą atrakcje z parku rozrywki w tym z przejażdżki kolejką.

W czasie przejażdżki gościom pokazywana jest m.in scena z klasycznego filmu Disneya z 1937 roku „Królewna Śnieżka”. Oto Książę całuje zatrutą jabłkiem przez złą czarownicę śpiącą Królewnę Śnieżkę i w ten sposób budzi ja do życia.

Obłąkane lewaczki zapałały oburzeniem, ze Książę zrobił to bez zgody Królewny Snieżki, i że Disney nie zmienił tej sceny tak, by przystosować ją do nowoczesnych, postępowych i tolerancyjnych czasów.

Kostiumy pracowników Disneylandów będą od teraz „neutralne płciowo”

„Czy nie ustaliliśmy już, że zgoda we wczesnych filmach Disneya jest poważnym problemem? Że uczymy dzieci, iż całowanie bez obopólnej zgody nie jest ok?” – napisały Dowd i Temaine. „Trudno zrozumieć, dlaczego Disneyland 2021 roku zdecydował się pokazać scenę z tak staroświeckimi wyobrażeniami o tym co mężczyzna może zrobić kobiecie”.

Być może obłąkanym chodziło o to by Książe potraktował Królewnę Snieżkę defibrylatorem.

Dyskusja na ten temat zaczęła przetaczać się przez wszystkie amerykańskie media, a także przez brytyjskie po tym, jak całą sprawę skomentował jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Piers Morgan.

Wyrzucony niedawno z telewizji ITV za krytykowanie Meghan Markle publicysta i telewizyjny showman odniósł się do sprawy pisząc na Twitterze: „Na miłość boską …Czy brygada ideologicznego pobudzenia (woke brigade), mogłaby prostu się k..wa, zamknąć? Jesteście żałośni i męczący i nikt w prawdziwym świecie się z wami nie zgadza”.

Jak znaleźć „ukryte” filmy na Netfliksie? Oto „tajne kody” do wyszukiwania

Piers Morgan ma na Twitterze blisko 8 milionów obserwujących więc awantura przeniosła się tez do Wielkiej Brytanii i tamtejszych mediów.

Disney jest jedną z tych firm show biznesu, które cenzurują swoje produkcje w tym te starsze przerabiając je na nowo i starają się wciąż podlizywać, niszczącym kulturę i więzi między ludźmi lewackim szaleńcom. Każda nowa produkcja podporządkowywana jest konceptom równości, różnorodności wszelakiej, politycznej poprawności.

Ale oczywiście nawet tak gorliwy Disney nie nadąża za lewackim obłędem. Media na Zachodzie już są tak zindoktrynowane i tak pozbawione zdrowego rozsądku i kręgosłupa, że uznają iż scena pochodząca z XIX-wiecznej bajki braci Grimm, pokazana w filmie z 1937 roku jest kontrowersyjna.

Leave a Reply