Leonardo DiCaprio nie spotyka się z kobietami, które mają więcej niż 25 lat. Aktor znów jest singlem [VIDEO]

Związek Leonardo DiCaprio i argentyńskiej modelki, Camili Morrone po pięciu latach dobiegł końca - dowiedział się nieoficjalnie magazyn „People”. Przyczyna ich rozstania pozostaje na razie tajemnicą. Po raz kolejny potwierdziła się jednak prawidłowość, że hollywoodzki gwiazdor nie spotyka się z kobietami, które mają więcej niż 25 lat. A właśnie tyle w czerwcu skończyła Morrone.

Związek Leonardo DiCaprio i argentyńskiej modelki, Camili Morrone po pięciu latach dobiegł końca – dowiedział się nieoficjalnie magazyn „People”. Przyczyna ich rozstania pozostaje na razie tajemnicą. Po raz kolejny potwierdziła się jednak prawidłowość, że hollywoodzki gwiazdor nie spotyka się z kobietami, które mają więcej niż 25 lat. A właśnie tyle w czerwcu skończyła Morrone.

Po raz ostatni 47-letni aktor i młodsza od niego o 22 lata piękność zostali sfotografowani na początku lipca. Spacerowali wtedy z psem po plaży w Malibu. Dwa miesiące pojawiły się sygnały, że w ich związku coś się psuje. Paparazzi przyłapali wtedy parę podczas nerwowej wymiany zdań, również stało się to na początku wakacji, gdyż podczas urlopu na Lazurowym Wybrzeżu DiCaprio widziany był już bez Morrone.

Aktor i modelka zaczęli się spotykać w 2017 roku

Aktor i modelka zaczęli się spotykać w 2017 roku. Nigdy nie afiszowali się w mediach ze swoich uczuciem. Camilę nieco uwierało to, że kojarzona jest wyłącznie jako partnerka słynnego gwiazdora. „Czuję, że poza tym, z kim się spotykasz, powinieneś mieć jakąś tożsamość” – stwierdziła na łamach „Los Angeles Times”. Bagatelizowała za to fakt, że Leonardo jest od niej starszy o ponad dwie dekady. „W Hollywood jest tak wiele związków – i w historii świata – z dużą różnicą wieku. Uważam, że każdy powinien mieć możliwość umawiania się z tym, z kim chce się spotykać” – powiedziała w tym samym wywiadzie.

Dzięki związkowi z DiCaprio kariera Camili Morrone nabrała rozpędu – modelka zaczęła dostawać propozycje ról w serialach. Niedawno zaangażowano ją do serialu Amazona „Daisy Jones & The Six”.

Leonardo DiCaprio znany jest z tego, że nie spotyka się z kobietami, które ukończyły 25 lat. Jego znane partnerki – Gisele Bundchen, Bar Rafaeli czy Blake Lively – w czasie, gdy były z nim w związku, były młodsze. Camila Morrone swoje 25. urodziny świętowała w czerwcu tego roku. Czyżby to właśnie ten fakt był powodem rozstania?

Leave a Reply