Lekarz z Nowego Jorku, który wyleczył tysiące hydroksychlorochiną, zabrał głos: To socjopaci!

Lekarz nie zostawia suchej nitki na kolegach z medycznego świata, którzy popierają to szaleństwo."Po prostu wykonują rozkazy, tak jak zrobili to naziści”.

Lekarz z Nowego Jorku, który wyleczył tysiące hydroksychlorochiną, zabrał głos: To socjopaci!

Lekarz nie zostawia suchej nitki na kolegach z medycznego świata, którzy popierają to szaleństwo.”Po prostu wykonują rozkazy, tak jak zrobili to naziści”.

Dr Władimir Zelenko lekarz z Nowego Jorku, który jako pierwszy zastosował użycie hydroksychlorochiny i cynku do walki z wirusem SARS-COV-2, powiedział, że podczas wybuchu epidemii koronawirusa w marcu 2020 roku w Nowym Jorku, stanie z największą liczbą przypadków, pacjenci byli niemal wyłącznie na respiratorach, ale nie był to zbyt dobry model leczenia, ponieważ 80-90% z nich umierało.

„Spośród 600 000 uśmierconych Amerykanów, mogliśmy uratować 510 000” – powiedział Zelenko, który, stosując leczenie hydroksychlorochiną i cynkiem u 3000 pacjentów zdołał zmniejszyć proces hospitalizacji i śmiertelności o 84%.

WAŻNE! Doktor Malone, wynalazca mRNA, rozwiewa wszelkie wątpliwości, zabierając głos w sprawie szczepionek COVID-19 oraz antyszczepionkowców!

Doktor Wladimir Zelenko to innowator protokołu Zelenko, którego procent przeżycia pacjentów chorych na COVID-19 to 99%. Otrzymał nominację do Prezydenckiego Medalu Wolności. Jego prace są publikowane w najlepszych recenzowanych czasopismach naukowych przez światowej sławy lekarzy.

Udziela porad personelowi Białego Domu, wielu rządom, szpitalom, lekarzom, czy osobom publicznym. Board Certified Family Doctor z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Amantadyna

Nie jest to oczywiście odosobniony przypadek. Pisaliśmy również o doktorze Bodnarze, który z kolei amantadyną był w stanie wyleczyć COVID-19 u tysięcy swoich pacjentów. Żaden z nich nie zmarł. Przeżywalność była na poziomie 100% od przypadków lekkich, po ciężkie.

„Ja przyjąłem sam osobiście grubo ponad trzy tysiące osób z Covid-19.” Doktor przyznał, że codziennie przyjmuje kilkadziesiąt osób w godzinach od 10:00 do 20:00, a niekiedy do 23:00.

Jedynie „garstka” z nich miała jakieś poważniejsze powikłania, co wydaje się być fenomenem, zasługującym na uwagę zarówno Ministerstwa Zdrowia, jak i światowych mediów.

Do kliniki w Przemyślu trafiają osoby z lekkimi objawami, średnimi, ciężkimi i bardzo ciężkimi. Pacjenci przyjeżdzają z różnimy objawami i nasileniami choroby.

„Ja nie wybieram sobie pacjentów. Leczymy po prostu wszystkich” oświadczył doktor Bodnar.

Dr Bodnar: “Ponad 3000 pacjentów biorących Amantadynę, jest zdrowych. NIKT mi NIE UMARŁ”. Czy Dr Simon, prof. Horban i minister Niedzielski dezinformują?

Hydroksychlorochina

Jeśli chodzi o skuteczność leczenia hydroksychlorochiną, dr Zelenko powiedział, że istnieją dziesiątki badań, które to potwierdzają i dodał, że nie jest to jedyny skuteczny lek, zauważając, że iwermektyna jest jednym z najsilniejszych środków zapobiegających zakażeniu wirusem COVID-19.

Zelenko powiedział, że ten protokół nie jest stosowany przez zdecydowaną większość społeczności medycznej i że farmaceuci nie chcą wystawiać na nie recept.

Powiedział, że hydroksychlorochina „została przyjęta przez czołowych światowych lekarzy, którzy są uczciwi i zdolni do dedukcyjnego rozumowania i nie są indoktrynowani”, ale podkreślił, że niestety 90% lekarzy w USA nie jest zdolnych do samodzielnego myślenia.

Na jego stronie internetowej dostępne są gotowe protokoły do walki z COVID-19.

Protokoły do walki z COVID-19 / Źródło: vladimirzelenkomd.com
Protokoły do walki z COVID-19 / Źródło: vladimirzelenkomd.com

Według niego główne powody, dla których pacjent umrze z powodu zakażenia koronawirusem z Wuhan, dotyczą „rządu, nad tobą i lekarza, którego wybierzesz”, a nie samego wirusa.

Odnosząc się do szczepionek, Zelenko powiedział, że „nie ma potrzeby medycznej dla tego „eksperymentalnego płynu”, który jest podawany na całym świecie, biorąc pod uwagę, że leczenie hydroksychlorochiną jest wysoce skuteczne, a nawet bardziej, powiedział, biorąc pod uwagę, że samo CDC wskazało że procent przeżywalności dzieci poniżej 18 roku życia  to 99,998% bez zastosowania jakiegokolwiek leczenia.

Wskazuje to, że szczepionka stanowi znacznie większe ryzyko dla bezpieczeństwa niż jakakolwiek potencjalna korzyść, a jej skuteczność jest „kwestionowana” nawet dla osób najbardziej zagrożonych zarażeniem wirusem, powiedział.

Zelenko nazwał kryzys koronawirusa największą psychologiczną wojną w historii ludzkości. Powiedział, że osiągnięcie celu, jakim jest przekonanie siedmiu miliardów ludzi do zaszczepienia, może zostać osiągnięte tylko poprzez wywołanie patologicznego strachu i zaoferowanie sztucznego rozwiązania.

„Zawsze istnieli tyrani i despoci, którzy mieli złudzenia, że ​​są bóstwem i czują, że mają prawo wyznaczać bieg historii ludzkości” – powiedział.

„Wynik jest taki, że lekarze ślepo postępują zgodnie z zaleceniami swoich pracodawców lub agencji rządowych, nie używając zdrowego rozsądku”, powiedział Zelenko. „Po prostu wykonują rozkazy, tak jak zrobili to naziści”.

Dla Zelenki miliarder, filantrop Bill Gates i Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego są częścią „grupy socjopatów”. Uważa on, że „ewoluowali w wyższą istotę” i promują „transhumanistyczny” program, a także promują likwidację własności prywatnej i paliw kopalnych oraz próbę zaszczepienia wszystkich na Ziemi.

Media: Wielki Reset To Teoria Spiskowa | Światowe Forum Ekonomiczne: Przygotujmy Się Na Wielki Reset

„To spisek – ale nie teoria – i jest to spisek mający na celu popełnienie ludobójstwa przez grupę socjopatów, którzy myślą, że są Bogami… To jest wojna przeciwko Bogu” – powiedział.

Nie chcąc milczeć o używaniu protokołu, który został ocenzurowany i zdyskredytowany, pomimo oczywistych skutecznych rezultatów, Zelenko spotkał się z prześladowaniami. Został zablokowany na Twitterze, Facebooku i YouTube za używanie narracji anty COVID-19.

Powiedział również, że na początku epidemii koronawirusa ówczesny szef personelu prezydenta Trumpa, Mark Meadows, zadzwonił do niego, aby omówić swoje odkrycia dotyczące stosowania HCQ i cynku w leczeniu wirusa i twierdził, że leczył kilka osobistości, a w tym byłego burmistrza Nowego Jorku, Rudiego Giulianiego.

Warto zauważyć, że ówczesny prezydent Donald Trump był publicznie krytykowany za zachęcanie do stosowania tego leku w leczeniu wirusa SARS-COV-19. Stwierdził nawet, że hydroksychlorochina miała znaczący wpływ na jego powrót do zdrowia po zakażeniu wirusem.

Były doradca Trumpa, Peter Navarro, umieścił w zeszłym miesiącu mocny wpis przeciwko Fauciemu i lewicowej CNN na swoim koncie na Twitterze, oskarżając ich o zaniedbanie w odrzuceniu skuteczności hydroksychlorochiny przeciwko koronawirusowi

Powołał się na nowe badanie, które wykazało, że leczenie tym lekiem w połączeniu z cynkiem ponad dwukrotnie zwiększyło przeżywalność pacjentów hospitalizowanych i korzystających z respiratora z powodu wirusa.

60% lekarzy nie chce się szczepić! Zaskakujące wyniki przeczą rządowej propagandzie

Leave a Reply