UK: „Niebezpieczny i nieetyczny eksperyment”. Naukowcy na łamach The Lancet o rządowym podejściu do lockdownu

Ponad 100 lekarzy, którzy podpisali się pod listem na łamach The Lancet, wzywa rząd premiera Johnsona do zmiany decyzji. Ich zdaniem jest to „niebezpieczny i nieetyczny eksperyment”.

UK: „Niebezpieczny i nieetyczny eksperyment”. Naukowcy na łamach The Lancet o rządowym podejściu do lockdownu

Ponad 100 lekarzy, którzy podpisali się pod listem na łamach The Lancet, wzywa rząd premiera Johnsona do zmiany decyzji. Ich zdaniem jest to „niebezpieczny i nieetyczny eksperyment”.

Według ponad 100 lekarzy i naukowców, którzy podpisali w The Lancet list wzywający rząd do ponownego rozważenia palnów zniesienia angielskich restrykcji, które mają wejść w życie 19 lipca, te działania są nierozważne, ponieważ ich zdaniem są „niebezpiecznym i nieetycznym eksperymentem”.

Stały wzrost wirusa „prawdopodobnie będzie trwał, dopóki miliony kolejnych nie zostaną zarażonych, pozostawiając setki tysięcy z długotrwałymi chorobami i niepełnosprawnością”, ostrzegają w liście.

UK: Naukowcy z The Lancet biją na alarm! Skuteczność szczepionek COVID-19 na poziomie 95% to największe kłamstwo w historii!

Wśród 122 sygnatariuszy jest dr Chaand Nagpaul z British Medical Association, oraz Sir David King, były główny doradca naukowy i przewodniczący Sage, rządowej grupy doradczej w sprawie działań przeciwko COVID-19.

„Nagły wzrost przypadków wariantów Delta w Wielkiej Brytanii nie tylko spowoduje wzrost długotrwałej zachorowalności na COVID, ale już doprowadził do cięższego jej przechodzenia, większej liczby hospitalizacji i zgonów. Poświęcenie więcej czasu na dalszą poprawę wskaźników szczepień powinno pomóc w ich zmniejszeniu”.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Według danych z Johns Hopkins University, globalna liczba ofiar śmiertelnych COVID-19 przekroczyła już cztery miliony.

Całkowita globalna liczba osób zmarłych z COVID-19 / Źródło: John Hopkins University
Całkowita globalna liczba osób zmarłych z COVID-19 / Źródło: John Hopkins University

Dr Deepti Gurdasani, epidemiolog i starszy wykładowca z Queen Mary University, który jest pomysłodawcą apelu, powiedział: „Rząd dokonał świadomego wyboru narażenia dzieci na masową infekcję, zamiast chronić je w szkołach lub szczepić.”

Najnowsze dane z przeddruku testu PCR z Imperial College London i badania REACT-1 firmy Ipsos MORI pokazują, że liczba infekcji w Anglii wzrosła czterokrotnie od maja/czerwca.

„Nasze wyniki wskazują, że Anglia doświadcza obecnie znacznej trzeciej fali infekcji” – napisali autorzy.

UK: Ponad 85% Brytyjczyków po pierwszym strzale eksperymentalnej terapii genowej COVID-19. Pomimo tego liczba przypadków Delta wzrosła o ponad 50 000 na tydzień!

Częstotliwość występowania wzrosła z 0,06% do 0,24% u w pełni zaszczepionych osób w wieku 65 lat i starszych, ale ogólnie szczepienia zmniejszają częstość występowania, która wyniosła 0,35% u w pełni zaszczepionych osób poniżej 65 roku życia w porównaniu z 1,15% wśród osób, które nie otrzymały szczepionki.

Profesor Paul Elliott z Imperial College powiedział: „Pomimo pomyślnego wprowadzenia programu szczepień nadal obserwujemy szybki wzrost infekcji, zwłaszcza wśród młodych ludzi”.

„Jednakże zachęcające jest obserwowanie mniejszej częstości występowania infekcji u osób, które otrzymały obie dawki szczepionki”.

Ryzyko infekcji u mężczyzn było o około 30% wyższe niż u kobiet. Może to częściowo wynikać z mistrzostw Euro w piłce nożnej, powiedział współautor raportu, prof. Steven Riley: „Możliwe, że oglądanie piłki nożnej powoduje, że mężczyźni mają więcej aktywności społecznej niż zwykle”.

Osoby z pozytywnym testem COVID-19 / Źródło: gov.uk
Osoby z pozytywnym testem COVID-19 / Źródło: gov.uk

Rząd brytyjski donosi, że pozytywne przypadki COVID-19 pierwszy raz od lutego przekroczyły liczbę 30 000.

List naukowców podniósł ważny temat w kwestii podejścia do niwelowania zagrożenia związanego z COVID-19.

Naukowcy sugerują w wyżej wymienionym liście, że uwolnienie ludzi z restrykcji jest eksperymentem.

Coraz jednak więcej jest głosów z tego samego środowiska medycznego, mówiących, że to właśnie zamykanie ludzi w domach, w reżimach sanitarnych na tak wielką skalę, oraz wyszczepienie eksperymentalnymi tak zwanymi szczepionkami, tym eksperymentem jest.

WAŻNE! Doktor Malone, wynalazca mRNA, rozwiewa wszelkie wątpliwości, zabierając głos w sprawie szczepionek COVID-19 oraz antyszczepionkowców!

Leave a Reply