Krychowiak wypożyczony do saudyjskiego Al-Shabab

Grzegorz Krychowiak został na rok wypożyczony do Al-Shabab - potwierdził w mediach społecznościowych klub z Arabii Saudyjskiej. 32-letni reprezentant Polski rundę wiosenną spędził w AEK-u Ateny, ale wciąż pozostaje piłkarzem FK Krasnodar.

Grzegorz Krychowiak, Fot. PAP/Marcin Gadomski
Grzegorz Krychowiak, Fot. PAP/Marcin Gadomski

Grzegorz Krychowiak został na rok wypożyczony do Al-Shabab – potwierdził w mediach społecznościowych klub z Arabii Saudyjskiej. 32-letni reprezentant Polski rundę wiosenną spędził w AEK-u Ateny, ale wciąż pozostaje piłkarzem FK Krasnodar.

Po inwazji Rosji na Ukrainę Krychowiak opuścił Krasnodar, decydując się na wypożyczenie do AEK Ateny. Z końcem sezonu musiał jednak wrócić do rosyjskiego klubu, nie ustając w poszukiwaniach nowego pracodawcy.

Pomocnik w AEK-u rozegrał dziewięć występów w greckiej ekstraklasie, w których strzelił dwa gole.

Nowy klub reprezentanta Polski zajął czwarte miejsce w tabeli saudyjskiej ekstraklasy, tracąc do mistrza kraju Al-Hilan 12 punktów. W lutym zagra w 1/8 finału Azjatyckiej Ligi Mistrzów, a jego rywalem będzie uzbecki Nasaf Qarshi.

W środku pola saudyjskiej drużyny Krychowiak będzie występować z byłym piłkarzem Valencii, Sevilli i Interu Argentyńczykiem Everem Banegą

Leave a Reply