Królowa i rodzina królewska zachwyceni narodzinami córki JKW księcia Harry’ego i aktorki Meghan Markle

Brytyjska królowa Elżbieta II i rodzina królewska "są zachwyceni" ogłoszonymi w niedzielę narodzinami córki księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle - poinformował Pałac Buckingham.

Królowa i rodzina królewska zachwyceni narodzinami córki JKW księcia Harry'ego i aktorki Meghan Markle

Brytyjska królowa Elżbieta II i rodzina królewska „są zachwyceni” ogłoszonymi w niedzielę narodzinami córki księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle – poinformował Pałac Buckingham.

JKM Królowa Elżbieta II, jej syn książę Karol i jego żona księżna Camilla, oraz książę William i jego żona księżna Kate „zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością o narodzinach córki księcia i księżnej Sussex” –  przekazała rzeczniczka Pałacu Buckingham.

Brytyjski książę Harry i jego amerykańska żona, aktorka Meghan poinformowali w niedzielę o narodzinach swego drugiego dziecka. Córeczka nazwana Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor przyszła na świat w piątek w Kalifornii, gdzie para mieszka po rezygnacji z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej w 2020 roku.

UK: Brytyjczycy mają dość księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle – chcą odebrania im tytułów

Lili nosi imię po swojej prababce królowej Elżbiecie II, która w dzieciństwie i młodości była nazywana Lilibet przez swoją rodzinę, oraz po swojej babci, matce Harry’ego, nieżyjącej księżnej Dianie.

 

Leave a Reply