Królowa Elżbieta II będzie sprzedawać perfumy dla psów

Pod królewską marką Sandringham Estate sprzedawanych jest wiele produktów, zwykle są to ekologiczne dodatki do potraw, trunki czy herbaty. Tym razem asortyment królewskiego sklepu poszerzy się o perfumy dla psów. Choć niektórzy mogą przecierać oczy ze zdziwienia, w ofercie sklepu Sandringham Estate można znaleźć już jeden produkt do pielęgnacji czworonożnych przyjaciół - szampon, sprzedawany w zestawie z tweedową zabawką i przysmakami dla psów.

Królowa Elżbieta II będzie sprzedawać perfumy dla psów

Pod królewską marką Sandringham Estate sprzedawanych jest wiele produktów, zwykle są to ekologiczne dodatki do potraw, trunki czy herbaty. Tym razem asortyment królewskiego sklepu poszerzy się o perfumy dla psów. Choć niektórzy mogą przecierać oczy ze zdziwienia, w ofercie sklepu Sandringham Estate można znaleźć już jeden produkt do pielęgnacji czworonożnych przyjaciół – szampon, sprzedawany w zestawie z tweedową zabawką i przysmakami dla psów.

Miłość, którą Elżbieta II darzy zwierzęta jest niezaprzeczalna. Od lat jej wiernymi kompanami są psy rasy corgi. Najwyraźniej to one stały się inspiracją dla zaskakującego produktu, który już niedługo ma się pojawić w ofercie sklepu Sandringham Estate. Według doniesień „The Sun” monarszy asortyment komercyjnych produktów poszerzy się o perfumy dla psów.

Zapach „nadmorskiego spaceru”

Chętni będą mogli rozpylić nad swoimi pupilami aromatyczną mgiełkę przywodzącą na myśl zapach „nadmorskiego spaceru”. Uniseksowy zapach Happy Hounds Dog Cologne bazuje na cytrusowych nutach bergamotki oraz aromacie piżma i wzbogaci gamę produktów z królewskiej linii Happy Hounds Dog. Ta jak na razie jest dość skromna. Zawiera jedynie szampon, ręcznie przygotowywane przysmaki i tweedową zabawkę w kształcie kości.

Perfumy dla psów w cenie 10 funtów

Zapach został opracowany w niewielkim rzemieślniczym zakładzie Norfolk Natural Living, który szczyci się tym, że korzysta jedynie z naturalnych składników. Do tego ma własną ofertę zapachów i środków do pielęgnacji stworzonych z myślą o zwierzętach. Jak donosi dziennik „The Sun”, rozkochani w swoich pupilach opiekunowie będą mogli nabyć butelkę psich perfum w cenie niecałych 10 funtów za 200 ml (ponad 53 zł).

Leave a Reply