Kolejna Pokazówka Dla Naiwnych |Żydzi Inscenizują Szczepienia COVID19

"Na nagraniu widać trzech mężczyzn. Jeden z nich wydaje się nagrywać całe zdarzenie, trzymając w ręce telefon. Kolejny, stojący obok niego z igłą w ręce, odsłania mu lewe ramię. (...) Nagle igła strzykawki przeszywa ... powietrze, nigdy nie trafiając w mięsień pacjenta."

Kolejna pokazówka dla naiwnych. Żydzi inscenizują szczepienia. Propaganda w wykonaniu żydowskich służb sanitarnych. 

Propaganda nie zna granic. Kolejne maski opadły. Tym razem Izrael, pokazując nieudolny, goebbelsowski teatr, unaocznił nam prawdziwe kulisy Agendy 2030.

W poprzednich latach widzieliśmy już Christine Elliot – minister zdrowia Kanady – która z uśmiechem na ustach przyjmuje coroczne szczepienie przeciwko wirusowi grypy:

Świat ujrzał również Anastazję Palaszczuk, premier stanu Queensland w Australii, która po inokulacji z uśmiechem na ustach rozkładając ręce skwitowała: „Nawet niczego nie poczułam.”

Oczywiście, że niczego nie poczuła. Nigdy do zastrzyku nie doszło, co widać na wideo:

Można bronić tej Pani, że to przecież pokazówka, a ona dostała wcześniej, albo że dostała później ten zastrzyk. Szkoda, że nie wykorzystała do tego tej właśnie okazji, w której specjalnie dla niej i specjalnie na tę chwilę przybyli dziennikarze, a skierowane było na nią około 10 obiektywów.

Ale rozumiemy presję, wiedząc, że szczepienia są skuteczne, bezpieczne i najlepiej przebadane.

Kolejna Pokazówka Dla Naiwnych

W obrzydliwej propagandzie brał również udział jeden z najgorszych merów, jakiego widziała stolica Wielkiej Brytanii – Sadiq Khan – który promując szczepionkę przeciwko grypie, upewnił się, czy aby na pewno nie było tam igły.

Screenshot 2021 03 01 at 21.30.30
Twitter

Pan Sadiq ma pełne prawo, by panicznie bać się ostrych końcówek. Wszak na jego zmianie Londyn przebił morderstwa i napady z użyciem noży na Brooklinie i Bronxie.

Jeszcze nigdy w historii Londynu tak wielu zawdzięczało tak niewiele tak wielu. Aż nóż się w kieszeni otwiera, jak się czyta statystyki śmiertelności.

Londyn: Ponad 100 morderstw rocznie w mieście odkąd muzułmanin został burmistrzem

 

Problemy z igłą miała również sama Kamala Harris. „That was easy” skomentowała, po czym wybuchła śmiechem, zdając sobie sprawę, że miliony przed telewizorami łyknęły ten cyrk, jak paracetamol.

Wisienką na tym zakalcu jest nagranie żydowskich lobbystów szczepień, którzy zabawili się percepcją, by wykiwać gapiów.

Całe szczęście był ktoś, kto pokazał inną perspektywę. W przeciwnym razie wszyscy gotowi byli uwierzyć, że to tak śmiertelnie poważne przedsięwzięcie.

Paradyzja poleca również:

Ważne: Bill Gates Zapowiada Potrzebę Trzeciej Modyfikowanej Dawki Szczepionki Przeciwko COVID-19

Na nagraniu widać trzech mężczyzn. Jeden z nich wydaje się nagrywać całe zdarzenie, trzymając w ręce telefon. Siedzący poprawia nagle nerwowo jarmułkę w oczekiwaniu na zastrzyk. Kolejny, stojący obok niego z igłą w ręce, odsłania mu lewe ramię.

Siedzący mężczyzna przytrzymuje koszulę, by ułatwić temu w rękawicach i masce wykonanie wkłucia. Mężczyzna podający szczepienie przybliża się, przeciera wacikiem miejsce wkłucia, po czym przygotowuje się do szczepienia. Nagle igła strzykawki przeszywa … powietrze, nigdy nie trafiając w mięsień pacjenta.

Pomimo znikających nagrań tego typu z internetu, przyzwyczailiśmy się już bardzo dobrze do zachęcającej do szczepień szopki, odgrywanej przez lobbujących świadomie oficjeli.

Martwi jedynie, że za pieniądze człowiek potrafi robić tak żałosne rzeczy. Przy nich to nawet najstarsza profesja świata wygląda jak z obrazów Michała Anioła.

Leave a Reply