Kobieta z ranami ciętymi znaleziona przy drodze. Policja nie wyklucza próby zabójstwa

W Kawęczynku w powiecie piaseczyńskim przy drodze znaleziono ranną kobietę. "Trwają poszukiwania osoby mającej związek ze sprawą" - powiedział w piątek Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie.

Kobieta z ranami ciętymi znaleziona przy drodze. Policja nie wyklucza próby zabójstwa

W Kawęczynku w powiecie piaseczyńskim przy drodze znaleziono ranną kobietę. “Trwają poszukiwania osoby mającej związek ze sprawą” – powiedział w piątek Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Kobietę znaleziono przy ulicy Prostej, przed skrzyżowaniem z ulicą Sarenki. Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci z Konstancina-Jeziorny. Podtrzymywali czynności życiowe u ciężko rannej kobiety w średnim wieku, wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego lądowanie zabezpieczali przybyli na miejsce strażacy. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

“Poszkodowana ma rany cięte. Nie wykluczamy usiłowania zabójstwa. Na miejscu trwają czynności. Poszukujemy osoby powiązanej ze sprawą” – przekazał Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie.

Leave a Reply