UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. „Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

„Chrońcie dzieci i pod żadnym pozorem nie pozwólcie im otrzymać tej szczepionki, ona zabija ludzi. Módlcie się, pośćcie i przygotujcie się na wielką bitwę przeciwko otaczającym nas ciemnym siłom, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i walkę." - mówią siostry.

UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

„Chrońcie dzieci i pod żadnym pozorem nie pozwólcie im otrzymać tej szczepionki, ona zabija ludzi. Módlcie się, pośćcie i przygotujcie się na bardzo wielką bitwę przeciwko otaczającym nas ciemnym siłom, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i walkę.” – mówią siostry.

Podczas marszu setek tysięcy protestujących przeciwko działającemu wbrew logice rządu mieszkańców Wielkiej Brytanii, siostra zakonna z klasztoru Tyburn ujawniła, że od stycznia proszono ją o modlitwę za 50 osób, które zmarły na skutek szczepionki przeciw Covid-19.

Protest, który miał miejsce w Londynie, przyciągnął setki tysięcy niezgadzających się z poczynaniami rządu obywateli Zjednoczonego Królestwa.

Media głównego nurtu podawały, że było ich zaledwie kilka tysięcy, przy czym największym Nie zgadza się to jednak z video relacjami uczestników oraz porównaniem zagęszczenia Londynu podczas marszów antylockdownowych, z marszami mniejszości LGBT, czy BLM.

Siostra wygłosiła mocne katolickie przesłanie. Odniosła się do obecnej sytuacji związanej z administrowaniem eksperymentalnych szczepionek COVID-19.

„Zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Urodziłeś się wolny” – powiedziała. „Nie pozwól, by odebrali ci twoją wolność” – przestrzegała zebranych wokół niej uczestników protestu.

Ostrzegła również przed bardzo rozreklamowanymi eksperymentalnymi zastrzykami przeciwko COVID-19. „Chrońcie dzieci i pod żadnym pozorem nie pozwólcie im otrzymać tej szczepionki, ona zabija ludzi” – stwierdziła.

Siostra Maryla również doskonale sobie zdaje sprawę, że tak zwane szczepionki nie przeszły nawet fazy trzeciej badań, a data zakończenia szacowana jest na rok 2023, co stawia medyczny produkt w ciemnym i ponurym świetle.

„Od stycznia proszono mnie o modlitwę za 50 zmarłych osób. Jestem zakonnicą od 28 lat i przez całe życie nigdy nie byłam proszona o modlitwę za kogoś, kto umarł, a nawet został poszkodowany przez szczepionkę.

Tylko raz w 2015 roku młoda dziewczyna, ale od stycznia tego roku 2021, poproszono nas o modlitwę o 50 osób, które zmarły na skutek szczepionki”.

Maryla ujawniła w nagraniu, że ludzie kontaktowali się z klasztorem, prosząc o modlitwę za zmarłych, nie tylko w Londynie i Anglii, ale także w Irlandii, oraz poza granicami Wielkiej Brytanii.

„miej odwag, modlimy się za ciebie. Miej odwagę” – powiedziała.

Siostry pochodzą z londyńskiego klasztoru Tyburn i należą do benedyktynek Najświętszego Serca Jezusa z Montmarte, zakonu z siedzibą w Tyburn od 1901 roku.
Jak donosi LifeSiteNews, zakonnica kontaktowała się drogą mailową z dziennikarzami, dzieląc się kolejnymi przemyśleniami po wywiadzie, jaki udzieliła podczas marszu w Londynie
Przede wszystkim stwierdziła, że może sobie pozwolić na milczenie w sprawie COVID-19.

„Szczepienia COVID-19 to temat, na który moje sumienie nie pozwoli mi milczeć”.

Brytyjska modelka umiera po podaniu szczepionki Astrazeneca. Malezyjski olimpijczyk po podaniu Pfizer’a

„Proszę o wasze modlitwy o ochronę naszego zboru” — napisała. „Siostry są ze mną i zachęcają mnie do dawania tego świadectwa. Jesteśmy zdesperowane, by ratować życie”.

W mailu siostra odniosła się do swojego nastawienia względem podawania szczepionek w ogóle: “Z naszego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że poproszono nas o modlitwę za znacznie więcej osób, które zmarły z powodu szczepionek COVID-19 niż za te, które uśmiercił sam wirus.

Poproszono nas o modlitwę za ponad sto osób, które dostały NOP-y. A jest ich tak wiele, a niepożądane odczyny poszczepienne są straszne i zagrażają życiu, straciliśmy rachubę, bo jest ich zbyt wielu.”

Siostra pisze, że nie jest przeciwna szczepionkom, wręcz przeciwnie, pochodzi z rodziny medycznej i sama określiłby siebie jako osobę proszczepionkową.

“Ale te tak zwane szczepionki COVID-19 są wciąż w fazie eksperymentalnej, w związku z tym waham się co do jej przyjęcia.”

„Wszystko jest w rękach Boga i nic nie dzieje się przypadkowo. Najważniejszą rzeczą, którą musimy zrobić w tym momencie historii, to modlić się za dusze, modlić się o zbawienie dusz. Cierpienie ma wielką wartość, możesz uratować wiele dusz, ofiarowując swoje cierpienie”.

Najważniejszym przesłaniem, jakie Matka Maryla chciała przekazać, było znaczenie i moc modlitwy oraz realność walki dobra ze złem.

„Ostatecznie to, o co chodzi w tym kryzysie, to walka dobra ze złem, a stawką są dusze. Musimy walczyć, a naszą bronią jest Msza Święta, Oficjum Boże, które jest przedłużeniem Mszy, Adoracja Eucharystyczna, Lectio Divina i Różaniec Święty.

Módlcie się, pośćcie i przygotujcie się do bitwy, przygotujcie się na wielką bitwę przeciwko otaczającym nas ciemnym siłom, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i walkę.

Wiemy, że Nasz Pan, nasz Król Eucharystyczny zwycięży i ​​że Niepokalane Serce zatriumfuje. Ale w tym właśnie czasie – dusze, dusze są zagrożone, musimy powstać i walczyć, aby pomóc ocalić te dusze”.

Wideo można zobaczyć na Twitterze znanej z lat 90 polskiej publiczności grupy muzycznej Right Side Fred, której członków cyklicznie spotkać można na protestach w Londynie.

Muzycy pojawiają się na nich, by wyrazić sprzeciw wobec zamordyzmu rządu Borisa Johnsona i pokazać, że łączą się z protestującymi.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply