UK: Katolicka postawa lekarza przeciwko cywilizacji śmierci. Kwestionuje nakaz Sądu Najwyższego i chce ratować nienarodzone dzieci!

Katolicki lekarz przygotowuje się do zakwestionowania nakazu Sądu Najwyższego w Londynie, który blokuje mu możliwość leczenia ratującego życie nienarodzonym dzieciom. Mordowanie dzieci w UK „jest łatwiejsze niż zamawianie jedzenia na wynos”.

UK: Katolicka postawa lekarza przeciwko cywilizacji śmierci. Kwestionuje nakaz Sądu Najwyższego i chce ratować nienarodzone dzieci!

Katolicki lekarz przygotowuje się do zakwestionowania nakazu Sądu Najwyższego w Londynie, który blokuje mu możliwość leczenia ratującego życie nienarodzonym dzieciom. Mordowanie dzieci w UK „jest łatwiejsze niż zamawianie jedzenia na wynos”.

Dermot Kearney, konsultant kardiolog, lekarz i były prezes Katolickiego Stowarzyszenia Medycznego (Wielka Brytania), ma obecnie zakaz oferowania leczenia znanego jako „odwrócenie pigułki aborcyjnej” (APR).

General Medical Council (GMC), która reguluje sprawy lekarzy w Wielkiej Brytanii, skierowała sprawę do trybunału nakazów tymczasowych, który orzekł, że Kearney musi zaprzestać leczenia, w ramach którego ciężarna kobieta, która zażyła pigułkę aborcyjną, otrzymuje naturalny hormon progesteron.

UK: Popularna Telenowela Oswaja Opinię Publiczną z Mordowaniem Dzieci z Zespołem Downa |Cywilizacja Śmierci

Kryzys wartości

Wielka Brytania wydaje się przeżywać potężny kryzys wartości.

To w tym kraju promowana jest na szeroką skalę edukacja seksualna, indoktrynująca dzieci marksistowską propagandą.

Efektem lewicowych przemian chrześcijańskiego kraju jest rekordzistka, która została mamą w wieku 11 lat.

Dziewczynka miała zaledwie 10 lat, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się, że jest w ciąży.

To nie pierwszy raz, kiedy odnotowano rekordową ciążę młodocianą. Poprzednią rekordzistką była Tressa Middleton, która w 2006 roku miała zaledwie 12 lat. Dziś 11-letnia dziewczynka z pierwszych stron gazet wiedzie ten prym.

Pomimo państwowych programów uświadamiających, oraz rozszerzonej edukacji seksualnej, Wielka Brytania ma jeden z najwyższych wskaźników ciąż i mordowania nienarodzonych dzieci wśród nastolatek w porównaniu z Europą Zachodnią.

Według danych Urzędu Statystyk Krajowych średni wskaźnik ciąż wśród nastolatek w Anglii i Walii wynosił 23,3 na każde 1000 kobiet w wieku od 15 do 17 lat.

Informowaliśmy już o tym, jak wysokie kary będą obowiązywały w przypadku, kiedy rodzice dadzą klapsa swojemu dziecku.

Od 21 marca prawo mówiące o karach cielesnych zostanie zaostrzone do tego stopnia, że za danie klapsa rodzic może pójść za kratki.

Z drugiej strony, w tym samym kraju rodzic może w każdej chwili zamordować swoje dziecko, jeśli tylko nie zostanie urodzone.

To w tym kraju katolickie szkoły zaczęły nauczać, że Jezus był niebinarny, wdrażając marksistowskie matryce WHO oraz promowały noszenie sukienek przez chłopców.

Sytuację ideologicznych przemian Wielkiej Brytanii skomentował Jakub Grygowski, prezes lokalnych struktur partii KORWiN, nazywając ten kraj Wielką faszystowską, tęczową, socjalistyczną, marksistowską Brytanią.

Homolobby penetruje teatr, telewizję, szkolnictwo, politykę, czy kościół.

Skażone marksizmem są również bajki dla dzieci.

W najnowszym teledysku z animowanej serii Blue’s Clues pojawia się drag queen, niebinarne zwierzęta, jak i pary jednopłciowe.

Wszystko to okraszone jest radosną muzyką i kolorowymi obrazkami.

Drag queen Nina West zachęca dzieci do uczestnictwa w marszu równości wraz z różnymi barwnymi postaciami.

Głośnym echem odbił się niedawny skandal ukazujący popularną platformę TIK TOK nakłaniający młodych Brytyjczyków do zmiany płci.

Warto zaznaczyć, że to w tym kraju powstała pierwsza szkoła drag queen dla dzieci.

W takiej rzeczywistości operuje katolicki lekarz kardiolog – Dermot Kaerney.

Wyrok trybunału

Trybunał stwierdził po przesłuchaniu w zeszłym miesiącu, że warunki tymczasowe powinny „pozostać na miejscu, z zastrzeżeniem przeglądu”.

Kiedy sprawa zostanie rozpatrzona w Królewskim Sądzie Sprawiedliwości 24 lutego, prawnicy będą argumentować, że zarządzenie tymczasowe nigdy nie powinno było zostać wydane i powinno zostać uchylone.

Andrea Williams, dyrektor naczelny Christian Legal Centre, wspierającego Kearney, pracującego w brytyjskiej Narodowej Służbie Zdrowia, powiedziała, że ​​zakaz był błędny.

Walia: Szkoła wprowadza segregację uczniów. Polscy rodzice stają do walki [VIDEO]

– Widzieliśmy, jak wiele kobiet natychmiast żałuje zażycia pierwszej pigułki aborcyjnej. Dr Kearney oferuje możliwość uratowania ciąży, gdy to nastąpi. Powinien mieć swobodę, aby to zrobić – powiedziała.

– Osoby oferujące aborcję umieszczają kobiety na taśmie, co oznacza, że ​​gdy rozpoczną proces aborcji, muszą przez to przejść i są do tego zmuszane lub nie mają alternatywy.

– Kobiety powinny być oczywiście odpowiednio poinformowane, że śmierć dziecka nie jest nieunikniona po zażyciu pierwszej pigułki.

Mifepristone, znany również jako Mifeprex i RU-486, to pigułka, którą kobiety w ciąży zwykle przyjmują najpierw, szukając aborcji medycznej (znanej również jako aborcja chemiczna), a następnie biorą drugą pigułkę zawierającą mizoprostol.

Christian Legal Centre, ministerstwo prawne grupy Christian Concern, argumentowało w komunikacie prasowym z 7 lutego, że krytyka była myląca, mówiąc, że „dwie z trzech kobiet w badaniu, które doznały krwotoku wymagającego pomocy w nagłych wypadkach, otrzymały placebo po podaniu mifepristonu administracji”, podczas gdy tylko jeden otrzymał progesteron.

Cytując to badanie, przeciwnicy APR doszli do wniosku, że podawany w tym kontekście progesteron stanowi poważne zagrożenie dla kobiet. Jednak ograniczone wyniki tego badania w żaden sposób nie potwierdzają poglądu, że leczenie APR jest niebezpieczne – skomentowała.

Chrześcijańskie Centrum Prawne poinformowało, że nastąpił „skok” wśród kobiet ubiegających się o APR po tym, jak władze w Anglii wydały tymczasowe pozwolenie na aborcję medyczną odbywającą się w domu w marcu 2020 r., z uwagi na wprowadzane lockdowny.

„Oznacza to, że kobiety w ciąży poniżej 10 tygodnia ciąży mogą obecnie zażywać te tabletki bez kontaktu z innymi ludźmi, poza krótką rozmową telefoniczną, często z kimś, kto nie ma kwalifikacji medycznych” – czytamy w oświadczeniu.

Pewna kobieta opisała proces zdobywania pigułek aborcyjnych jako „łatwiejszy niż zakup jedzenia na wynos”, a w parlamencie wielokrotnie podnoszono poważne obawy dotyczące bezpieczeństwa i etyki.

Siostra Miriam ostrzega przed globalistycznym programem depopulacji [VIDEO]

Organizacja powołała się na kobietę zidentyfikowaną tylko jako Rachel, która powiedziała, że ​​Kearney pomógł jej po tym, jak zaszła w ciążę podczas blokady i zażyła pierwszą pigułkę aborcyjną.

Gdyby nie dr Kearney, nasze dziecko by nie żyło – powiedziała.

Nie raz żałowaliśmy decyzji o cofnięciu rozwiązania umowy i jesteśmy wdzięczni dr Kearney za to, że był dla nas.

Andrea Williams powiedziała, że ​​inne kobiety wyraziły wdzięczność za pomoc Kearney.

Nawet tam, gdzie dzieci nie zostały uratowane lub gdy zdecydowały się odmówić leczenia progesteronem, czują, że troszczył się o nie i pomagał im, kiedy najbardziej tego potrzebowały. Wkracza w wyłom, w którym dostawcy aborcji wyraźnie zawodzą – powiedziała.

W każdej innej dziedzinie medycyny leczenie zostałoby przerwane, gdyby zgoda została wycofana. Czy ideologia i żywotne interesy dostawców aborcji w Wielkiej Brytanii przeszkadzają kobietom w wyborze?

W wywiadzie dla National Catholic Register z czerwca 2021 r. Kearney powiedział, że podczas obecnych trudności opiera się na swojej katolickiej wierze.

W radzeniu sobie z tymi procesami, które ostatnio pojawiły się na mojej drodze, przypominam sobie aktorkę Patricię Heaton, kiedy zapytano ją, dlaczego nie boi się dawać świadectwa swojej wiary wśród celebrytów i hollywoodzkich elit – powiedział.

Przyjmuję jej odpowiedź i dostosowuję ją. W Dniu Sądu nie będę musiał stanąć przed GMC i zdać sprawę z mojego życia.

UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. „Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

Leave a Reply