Kanada: Szkoły katolickie w Toronto w przyszłym miesiącu podniosą na maszty tęczowe flagi sodomitów

Ideologia LGBT jest wszechobecna. Na spotkaniu wirtualnym zarządu kuratorium szkół katolickich w Toronto w czwartek wieczorem przegłosowano honorowanie co roku w czerwcu miesiąca "dumy homoseksualnej" podniesieniem tęczowej flagi sodomitów w biurze kuratorium i we wszystkich szkołach katolickich podległych TCDSB.

Ideologia LGBT jest wszechobecna. Na spotkaniu wirtualnym zarządu kuratorium szkół katolickich w Toronto w czwartek wieczorem przegłosowano honorowanie co roku w czerwcu miesiąca „dumy homoseksualnej” podniesieniem tęczowej flagi sodomitów w biurze kuratorium i we wszystkich szkołach katolickich podległych TCDSB.

„Zdajemy sobie sprawę, że jest to ważny krok do zademonstrowania stałego zaangażowania TCDSB we wspieranie integracyjnego, bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla uczniów i pracowników 2SLGBTQ +” — napisali w oświadczeniu wydanym w piątek rano przewodniczący TCDSB Joe Martino i dyrektor Brendan Browne.

Głosowanie nastąpiło po tym, jak niedawno utworzony komitet doradczy 2SLGBTQ + rady zarekomendował ogłoszenie Miesiąca Dumy i podniesienie flagi w szkołach.

Tęczowe szmaty LGBT będą powiewać przy flagach USA w placówkach dyplomatycznych

Przeciwko decyzji wypowiadało się wielu katolików, uznając to za śmiertelne zagrożenie misji, jaką wypełniają szkoły katolickie

USA: Homoseksualny burmistrz miasta w Kalifornii z 11 zarzutami o gwałcenie dzieci

Ojciec Michael Simoes, ksiądz z archidiecezji Toronto, powiedział, że podniesienie flagi byłoby „podważeniem misji TCDSB”. Nie chodzi o różnorodność, integrację i akceptację. Chodzi o konformizm, wykluczenie i nietolerancję — stwierdził.

Decyzja TCDSB o podniesieniu flagi Duma zapadła miesiąc po tym, jak Katolicka Rada Szkolna Okręgu Waterloo zagłosowała za podniesieniem flagi.

Pederaści się wściekli. Policyjny podręcznik przedstawia środowiska LGBT jako patologię społeczną

Szkoły katolickie w regionie Halton nie podniosą jednak w tym roku flagi po tym, jak ich zarząd niedawno głosował przeciwko wnioskowi.

Miesiąc dumy obchodzony jest co roku w czerwcu w Toronto. Przeciwko wypowiadał się także arcybiskup Toronto Tomasz kardynał Collins.

Znany działacz na rzecz adopcji przez LGBT stał na czele siatki pedofilów

Leave a Reply