Johns Hopkins University potwierdza zerową śmiertelność na COVID-19 wśród niezaszczepionych dzieci! Czy CDC znów manipuluje?

Badanie renomowanego uniwersytetu Johna Hopkinsa wykazało, że wśród badanych dzieci nie było zgonów z powodu COVID-19. Dr Makary mówi, że CDC nadal wykorzystuje „słabiutkie dowody”. Czy agencja wpycha szczepionkę na siłę, utylizując ją w dzieci?

John Hopkins University potwierdza zerową śmiertelność na COVID-19 wśród niezaszczepionych dzieci! Czy CDC znów manipuluje?

Badanie renomowanego uniwersytetu Johns Hopkins wykazało, że wśród badanych dzieci nie było zgonów z powodu COVID-19. Dr Makary mówi, że CDC nadal wykorzystuje „słabiutkie dowody”. Czy agencja wpycha szczepionkę na siłę, utylizując ją w dzieci?

Zespół naukowców z Johns Hopkins poinformował niedawno, że badając grupę zdrowych, niezaszczepionych 48 000 dzieci, nie odnotował żadnych zgonów z powodu COVID-19, ale Centrum Kontroli Chorób to nie obchodzi.

Dr Marty Makary jest ekspertem medycznym i profesorem w Johns Hopkins School of Medicine, Bloomberg School of Public Health i Carey Business School. Jest laureatem nagrody Nobility in Science przyznawanej przez National Pancreas Foundation. Był profesorem wizytującym w ponad 20 uczelniach medycznych.

UK: Skandal! 10 Downing Street Przyłapane na Manipulacji Danymi odnośnie COVID-19

Dr Makary był również głównym autorem oryginalnych publikacji na temat listy kontrolnej operacji, a później pełnił funkcje kierownicze w Światowej Organizacji Zdrowia. Dr Makary jest przewodniczącym medycznej rady doradczej African Mission Healthcare i kieruje kilkoma współpracownikami opieki zdrowotnej. Jego obecne badania koncentrują się na przyczynach chorób i medycynie opartej na związanej z nimi.

Jego zespół badawczy „współpracował z organizacją non-profit FAIR Health, aby przeanalizować około 48 000 dzieci poniżej 18 roku życia, u których zdiagnozowano Covid w danych dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych od kwietnia do sierpnia 2020 r.

Po przeanalizowaniu kompleksowych danych na temat tysięcy dzieci „stwierdzono zerowy wskaźnik śmiertelności wśród dzieci bez wcześniejszych schorzeń, takich jak białaczka”.

CDC celowo obojętne?

Zamiast uznać tę naukową rzeczywistość, Makary mówi, że CDC nadal wykorzystuje „cienkie dowody”, aby wcisnąć dzieciom szczepionkę COVID.

Jak zauważył Makary w Wall Street Journal, implikacje badań jego zespołu są ogromne. „[Jeżeli nasze badania – przyp. KO] się utrzymają, ma to znaczące implikacje dla zdrowych dzieci i tego, czy potrzebują dwóch dawek szczepionki” – mówi Makary.

W końcu „Narodowe Stowarzyszenie Edukacji debatowało, czy nakłaniać szkoły do ​​wymagania szczepień przed powrotem do szkoły. Jak oni lub ktokolwiek inny może dyskutować na ten temat bez odpowiednich danych?”.

Pytanie Makarego jest oczywiste, ale nie mniej aktualne. Makary mówi, że zawyżona liczba zgonów z powodu COVID jest nadal korygowana i „rewidowana w dół”.

Dr Reiner Fuellmich staje na czele tysięcy prawników: Czas na Procesy Norymberskie 2.0 [VIDEO]

Ale zamiast zwalczać nieufność instytucji za pomocą danych naukowych i dyskusji, Makary mówi, że CDC unika przejrzystości i rygorystycznych badań. Zaatakował agencję, mówiąc, że „zawyża liczbę hospitalizacji i zgonów w Covid i nie bierze pod uwagę, czy jeden zastrzyk jest wystarczający”. Według Makarego problem ten ma charakter systemowy.

CDC manipuluje?

Makary mówi, że „ogromna liczba rządowych i prywatnych polityk” dotyczących szczepień dzieci zależy od jednego wątpliwego punktu danych.

CDC twierdzi w swej dokumentacji, że 335 dzieci w wieku poniżej 18 lat zmarło z diagnozą COVID-19. Jednak Makary informuje, że „CDC, które zatrudnia 21 000 pracowników, nie badało każdego zgonu, aby dowiedzieć się, czy spowodował go Covid, czy też wiązał się z wcześniejszym schorzeniem”.

Właśnie dlatego tak ważne są badania niezależnych uniwersytetów, takich jak Johns Hopkins University.

„Bez tych danych Komitet Doradczy CDC ds. Praktyk Szczepień zdecydował w maju, że korzyści ze szczepienia w dwóch dawkach przewyższają ryzyko dla wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat” – zauważa Makary.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

„Napisałem setki recenzowanych badań medycznych i nie przychodzi mi do głowy żaden redaktor czasopisma, który zaakceptowałby twierdzenie, że 335 zgonów było wynikiem wirusa bez danych wskazujących, czy wirus był przypadkowy czy przyczynowy, i bez analizy istotne czynniki ryzyka, takie jak otyłość”.

Według Makary’ego CDC przeciwstawia się normom badań medycznych, propagując „kruche” twierdzenie bez wystarczających badań i przejrzystości. I nie jest to odosobniony incydent. Makary ilustruje, że jest to część wzorca.

‘Z’ COVID vs ‘NA’ COVID

Dyrektor CDC Rochelle Walensky twierdzi, że 200 hospitalizacji dzieci i jednej śmierci można zapobiec w ciągu czterech miesięcy, jeśli zaszczepi się milion nastolatków.Makary nie jest przekonany.

Doktor mówi, że „Raport z hospitalizacji nastolatków z Covid agencji, podobnie jak liczba zgonów, nie rozróżnia na stronie internetowej, czy dziecko jest hospitalizowane z powodu Covid, czy z Covid”.

To jest problem, ponieważ istnieje oczywista różnica między tymi kategoriami pacjentów. Szpitale często rutynowo testują pacjentów pod kątem COVID, nawet jeśli nic nie wskazuje na to, że są zakażeni wirusem. Tym samym w oficjalnych statystykach lądują zarówno ci, którzy zmarli ‘z’ jak i ci zmarli ‘na’ COVID-19.

WAŻNE! „Bezpieczne, skuteczne, najlepiej przebadane” i zbierają właśnie rekordowe żniwo!

Ale według wskaźników Walensky’ego Makary mówi: „Bezobjawowe dziecko, które ma pozytywny wynik testu po urazie w wypadku rowerowym, zostanie uznane za »hospitalizowane na Covid”.

Kolejne zaniedbania CDC?

Makary mówi, że niewiarygodne raporty CDC nie kończą się na tym. Dodaje, że „CDC może również nie przechwytywać danych na temat powikłań poszczepiennych”. CDC opiera swoją analizę ryzyka i korzyści dotyczącą szczepienia wszystkich dzieci na wskaźnikach powikłań z bazy danych Vaccine Adverse Event Reporting System (Vaers).

Makary twierdzi jednak, że ta baza danych składa się z samodzielnie zgłoszonych, surowych danych, które „są niezweryfikowane i prawdopodobnie zaniżają zdarzenia niepożądane”.

Wszystko to jest tylko wierzchołkiem góry lodowej uchybień w danych i analizach CDC, mówi badacz. Do dziś, mówi Makary, CDC nadal nie dokumentuje codziennych nowych hospitalizacji z powodu choroby COVID.

Zamiast tego informuje o zawyżonym wskaźniku hospitalizacji dla każdego pacjenta, który ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa. I podczas gdy CDC narzuca szczepionkę, Makary mówi, że agencja wydaje się być całkowicie niezainteresowana odkrywaniem naturalnych wskaźników odporności.

FDA i CDC pod ścianą. Badania mówią jasno: mRNA zmienia nasze DNA!

Zamiast dążyć do przejrzystości, CDC i inne duże podmioty unikają badań naukowych i uciszają tych, którzy odważą się zadawać niewygodne pytania.

„CDC nie tylko odmówiło zbadania możliwości jednej dawki dla nieletnich; epidemiolog z Harvardu, Martin Kulldorff, powiedział mi, że został wyrzucony z grupy roboczej komitetu doradczego ds. bezpieczeństwa szczepionek przeciw Covid po tym, jak wyraził odrębną opinię” – zauważa Makary.

Makary zauważa, że ​​CDC i amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, które zatwierdzają szczepionki, zatrudniają 39 000 osób, ale nadal brakuje kluczowych danych naukowych na ponad rok, aby zmiażdżyć blokady COVID.

Zamiast polegać na „niezweryfikowanych danych”, mówi Makary, „CDC lub Food and Drug Administration powinny szybko przydzielić lekarzy do zbadania każdego z tysięcy powikłań poszczepiennych zgłoszonych VAERS”.

Według ustaleń Makarego, agencja powinna również przewartościować swoje roszczenia dotyczące śmiertelności dzieci i hospitalizacji, ponieważ zespół Makarego w Johns Hopkins University odnotował zero zgonów z powodu COVID.

CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

Leave a Reply