Jarosław Gowin zakażony koronawirusem

"I mnie w końcu dopadło, kto może, niech się szczepi" - napisał w niedzielę na Twitterze wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Czyżby to był nowy sposób promocji eksperymentu medycznego?

„I mnie w końcu dopadło, kto może, niech się szczepi” – napisał w niedzielę na Twitterze wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Czyżby to był nowy sposób promocji eksperymentu medycznego?

„I mnie w końcu dopadło… Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo!” – napisał Gowin na Twitterze.

Jak donosi PAP, wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek potwierdził w niedzielę, że wicepremier jest chory na Covid-19. Jednocześnie przekazał, że Gowin w środę przed wylotem do Paryża miał robiony test na koronawirusa; jego wynik był negatywny.

Gowin z wizytą we Francji był w czwartek, 11 marca; spotkał się m.in. z francuskim ministrem gospodarki i finansów Bruno Le Maire’em, przewodniczącym Senatu Francji Gerardem Larcherem oraz z sekretarzem generalnym Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Angelem Gurrią.

Wicerzecznik Porozumienia: wicepremier Gowin z powodu koronawirusa będzie pracował zdalnie

Z powodu koronawirusa wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin będzie pracował zdalnie; czuje się jak podczas grypy – powiedzieć miał w niedzielę PAP wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek.

„Wicepremier będzie pracował zdalnie. Czuje się, jak podczas grypy, ale jest nie najgorzej” – powiedział Strzeżek.

Leave a Reply