Jak wygląda skład fiolki szcze****ki? Analiza mikroskopowa próbki Pfizer-BioNTech

Państwowa Inspekcja Sanitarna wiele razy była proszona o przedstawienie wyników badań analizy składu promowanych przez nią produktów medycznych będących częścią przeprowadzanego eksperymentu medycznego na niespotykaną dotychczas skalę. Nigdy takie badania nie zostały przeprowadzone. Lekarze zaczynają je badać na własną rękę.

Jak wygląda skład fiolki szcze****ki? Analiza mikroskopowa próbki Pfizer-BioNTech

Państwowa Inspekcja Sanitarna wiele razy była proszona o przedstawienie wyników badań analizy składu promowanych przez nią produktów medycznych, będących częścią przeprowadzanego eksperymentu medycznego na niespotykaną dotychczas skalę. Nigdy takie badania nie zostały przeprowadzone. Lekarze zaczynają je badać na własną rękę.

W sieci pojawiło się badanie, które opublikowano na koncie twitterowym Dr. John B., którego pracę naukową i spostrzeżenia obserwuje ponad 30 tysięcy osób.

Analizę przeprowadzono za pomocą mikroskopii jasnego pola i kontrastu fazowego z zastosowaniem rygorystycznych standardów naukowych i higienicznych.
Z tej samej fiolki analizowano dwie próbki.

WAŻNE! Naukowcy Johnson & Johnson przyznają to, o czym milczy establishment: Dzieci nie powinny brać sz*****onki! [VIDEO]

Dostępne są również slajdy pokazujące, jak bogate jest środowisko płynu, który wstrzykujemy swoim bliskim.

Jako że państwowe organizacje, które są powołane, by takimi sprawami się zajmować, zawiodły na całej linii, narażając nasze zdrowie i życie, lekarze na całym świecie postanowili sami badać to, co proponowane jest nam każdego dnia w każdych dostępnych mediach, na każdym kroku.

Poniższe zdjęcia przedstawiają rzekomy skład szczepionki Pfizer BioNtech.

Skupienie się na granicy kropli (żółta strzałka) ujawnia maleńkie cząsteczki o różnych rozmiarach i właściwościach załamania światła:

Image

Po powiększeniu stwierdzono, że większe cząstki mają średnicę około 1 µm. Dla porównania: Średnica ludzkiego włosa: 70-90 µm (link.springer.com/article/10.168), ludzka czerwona komórka krwi: 8 µm (sciencedirect.com/science/articl), SARS-CoV-2: 90-100 nm (nature.com/articles/s4159)
Image
Mniejsze części mają 0.5 µm (= 500 nm) w średnicy:
ImageW cieczy widoczne były również pewne agregacje cząstek:

Image

Widoczne są również struktury przypominające włókna. Ich średnica mieści się w zakresie nm. (Pamiętaj, że ludzki włos ma średnicę około 70-90 µm). Niektóre z nich wyglądają jak włókno ciągłe (a, c), inne mają rozgałęzienia (b, d).

Image

Więcej struktur przypominających włókna. Widziano kiedyś strukturę podobną do pierścienia (d).
Image
Kolejna grupa cząstek: stosunkowo duże i charakteryzujące się wyjątkowymi właściwościami załamania światła. Występują w różnych kształtach (np. prętowe, kwadratowe):

Image

Więcej tych obiektów:

Image

I jeszcze tu:

Image

Znaleziono kilka przedmiotów o nietypowych kształtach, m.in. żebrowana struktura o długości 45 µm (b) i cząstka o średnicy około 10 µm z dołączonymi „kolcami” (d).

Image

Części cieczy wykrystalizowano po około 15 min. Zamknięte obszary można zobaczyć ze skrystalizowanymi przedmiotami o różnych rozmiarach w środku. Przedstawiają piękny widok.

Image

Czasami te zamknięte w kapsułkach skrystalizowane obszary (biała strzałka) zawierały obiekty o różnych właściwościach załamania światła niż otaczające je cząstki (żółta strzałka):

Image

Można zobaczyć skrystalizowane struktury o owalnym kształcie:

Image

Te skrystalizowane struktury o owalnym kształcie mają złożone struktury wewnętrzne z podziałem na przedziały i cząsteczki o różnych rozmiarach:

Image

Znaleziono jedną owalną, zakapsułkowaną krystaliczną strukturę przymocowaną do włóknistego obiektu (żółta strzałka) o średnicy około 10 µm:
Image
Dr John B. Przedstawił swoje wnioski, które nie są jednoznaczne.
Wnioski: – Pfizer-BioNTech #Covidvaccine zawiera cząstki i obiekty o różnych rozmiarach, kształtach i właściwościach załamania światła.

Stwierdzono złożone agregaty i krystalizację tych cząstek i obiektów.

Charakter (właściwości chemiczne, skład pierwiastkowy) tych cząstek i przedmiotów jest nieznany. Wymagana jest uważna interpretacja tych obrazów.

Przedmioty mogą być po prostu składnikami szczepionki – lub zanieczyszczeniami.
Istnieje poważna potrzeba na wykonanie większej ilości wyżej przedstawionych badań. Zastanawia fakt, że państwowe instytucje, które powinny być pierwszą linią takich działań zawiodły.
Mało tego, nie są skłonne, by pomóc w przekazaniu fiolek prywatnym laboratoriom w celu zbadania składu bezpiecznych, skutecznych i najlepiej przecież przebadanych preparatów medycznych na świecie.

Leave a Reply