UK: Instagram cenzuruje wideo kobiety, która ledwo się porusza po szczepionce Pfizer BioNtech! Nagranie dotarło do ponad 5 milionów obserwujących! [VIDEO]

Brytyjka, która dostała bardzo ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego, umieściła wideo na platformie Instagram. „Od 29 czerwca, po drugim zastrzyku Pfizera, Georgia miała codzienne epizody omdlenia, rozwoju problemów neurologicznych i utraty kontroli nad nogami. I, tak, wcześniej była doskonale sprawna i zdrowa!”. Cenzura zadziałała natychmiast.

UK: Instagram cenzuruje wideo kobiety, która ledwo się porusza po szczepionce Pfizer BioNtech! Nagranie dotarło do ponad 5 milionów obserwujących! [VIDEO]

Brytyjka, która dostała bardzo ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego, umieściła wideo na platformie Instagram. „Od 29 czerwca, po drugim zastrzyku Pfizera, Georgia miała codzienne epizody omdlenia, rozwoju problemów neurologicznych i utraty kontroli nad nogami. I, tak, wcześniej była doskonale sprawna i zdrowa!”. Cenzura zadziałała natychmiast.

Filmy brytyjskiej kobiety, która nie może używać nóg do prawidłowego chodzenia, przesłane na konto na Instagramie z prawie 5 milionami obserwujących, zostały „ograniczone” przez firmę zajmującą się mediami społecznościowymi, dzięki czemu nie są w kategorii „wybitne” i nie są już zalecane.

34-letnia Georgia-Rose Segal udostępniła serię filmów pokazujących niepożądane skutki poszczepienne, jakich doznała po otrzymaniu drugiej dawki tak zwanej szczepionki COVID-19 firmy Pfizer.

Terapia genowa COVID-19 Pfizer BioNtech powiększa kobietom piersi! Czy młode, zachwycone tym faktem kobiety, mają powód do niepokoju? [VIDEO]

„Od 29 czerwca po drugim zastrzyku Pfizera, Georgia miała codzienne epizody omdlenia, rozwoju problemów neurologicznych i utraty kontroli nad nogami. I, tak, wcześniej była doskonale sprawna i zdrowa!”

Dziesiątki tysięcy Amerykanów krzyczą o pomoc

Nie jest to odosobniony przypadek. Ruszyła lawina takich, jak Georgia, którzy zdecydowali się przyjąć eksperymentalną terapię genową, czy też równie eksperymentalną terapię na bazie adenowirusa człowieka, czy szympansa, a teraz błagają o pomoc, ponieważ zostali zostawieni sami sobie.

Ruszyła potężna kampania #WeWantToBeHeard zrzeszająca dziesiątki tysięcy poszkodowanych przez produkty farmaceutycznego lobby Amerykanów.

Kompletny rozkwit przeżywa również platforma pomocy charytatywnej GoFundMe, na której ruszyła kolejna lawina próśb o pomoc osób z NOPami.

W kompilacji trzech filmów kobieta prawie upada na ziemię, gdy próbuje chodzić bez pomocy innych. W innym nagraniu widać, jak dostaje spazmów, a w trzecim chodząc, używa chodzika w szpitalu.

Prawie 5 milionów odsłon

Młoda kobieta chodzi po szpitalu z pomocą chodzika / Źródło: Instagram
Młoda kobieta chodzi po szpitalu z pomocą chodzika / Źródło: Instagram

Filmy zostały przesłane na konto Imjustbait na Instagramie. Dotarły ponad 4,7 miliona obserwujących.  „Od 29 czerwca, po drugim zastrzyku Pfizera, Georgia miewała codzienne epizody omdlenia, rozwoju problemów neurologicznych i utraty sprawności w nogach. I, tak, wcześniej była doskonale sprawna i zdrowa!

Post, który ma ponad 100 000 polubień, wywołał debatę w sekcji komentarzy, a kilku popularnych użytkowników Instagrama przedstawiło obawy dotyczące możliwych skutków ubocznych szczepionki COVID-19.

Chociaż stan pani Segal jest niezwykle rzadki, jest to uznany efekt uboczny, więc Instagram nie usuwa filmu.

Najwyraźniej decyzja Instagrama jest odpowiedzią na „kampanię informacyjną” o szczepionkach, za pomocą której próbują przekonać ludzi, że szczepionka jest bezpieczna, a przypadek Georgii Segal jest „wyjątkowy”.

Młodzi sceptycznie względem “szczepień”

Pomimo wielu komentarzy mówiących nawet, że filmy były fakenewsem, lub że poza tym „ryzykiem” szczepionka była jak paracetamol – „ogólnie dobra”, było wielu, którzy zareagowali na filmy, potwierdzając, że nie będą się szczepić.

Jeden z tych, którzy skomentowali post, powiedział – Dlatego jeszcze jej nie wziąłem. Wezmę szczepienie, jeśli to będzie sprawa życia i śmierci.

Inny użytkownik był nieco bardziej jednoznaczny – To jest gówno, które próbują wepchnąć w ciała wszystkich… nie, dziękuję, miałem gorsze przeziębienia niż Covid.

Jedna z kelnerek z Birmingham, Kevani Aird, powiedziała, że ​​po obejrzeniu filmu jest bardziej pewna, że ​​nie chce się szczepić.

Nie ufam temu, jeśli mam być z tobą szczera. Po prostu ogólnie nie ufam rządowi. Myślę, że nie warto ryzykować – powiedziała Aird.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

Według brytyjskich statystyk, co trzeci 18-29-latek nie był szczepiony, a filmy takie jak ten potęgują wątpliwości tej grupy osób, czytamy na Daily Mail.

Innymi słowy, około trzech milionów młodych ludzi w Wielkiej Brytanii nie zostało zaszczepionych, mimo że rząd udostępnił szczepionki dla tej grupy w czerwcu zeszłego roku.

Spośród 140 000 zgonów z powodu Covid zgłoszonych w Wielkiej Brytanii, tylko 237 z nich było w wieku poniżej 30 lat i chociaż jest to liczba, która jest również przypisywana wahaniom przed zaszczepieniem się lub zdecydowaną decyzją negatywną, co do wzięcia szczepionki w młodym wieku, według prezesa Royal College of Physicians, prof. Martina Marshalla, to, co najczęściej słyszy się od młodych ludzi, którzy nie chcą się szczepić, to obawa przed bezpłodnością.

Warto również przypomnieć, że Pfizer BioNtech zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023 (!). I to jedynie są szacunki! Mało tego, wtedy ewentualnie zakończy się dopiero III faza badania!

Badania eksperymentalne firmy AstraZeneca zakończą się dopiero 14 lutego 2023 roku! I to dopiero faza 3. Fazy czwartej rychło się wierzący w zbawienny lek mogą nie doczekać.

A jak wyglada sprawa związana z badaniami nad szczepieniem Johnson and Johnson? Szacuje się, że ten rzetelnie nieprzebadany, eksperymentalny produkt, potocznie zwany szczepionką, ukończy fazę III badań dopiero 23 maja 2023 roku.

Najszybciej przebadana zostanie Moderna, bo już 27 października 2022 roku ukończy swoje badania kliniczne III fazy.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

2 KOMENTARZE

Leave a Reply