USA: Horror maseczkowy! Niezależne badania ukazały 11 niebezpiecznych patogenów zagrażających również Twojemu dziecku!

Rodzice biorą sprawy w swoje ręce i testują maseczki! "Połowa była skażona jednym lub kilkoma szczepami bakterii wywołującymi zapalenie płuc. Jedna trzecia szczepami bakteryjnymi zapalenia opon mózgowych. Jedna trzecia skażona niebezpiecznymi, odpornymi na antybiotyki patogenami bakteryjnymi, a inne ...

USA: Horror maseczkowy! Niezależne badania ukazały 11 niebezpiecznych patogenów zagrażających również Twojemu dziecku!

Rodzice biorą sprawy w swoje ręce i testują maseczki! Floryda znów na ustach wszystkich amerykanów. Horror maseczkowy, o którym musi wiedzieć cały świat!

Floryda wydaje się być stale na ustach Amerykanów i całego świata, jeśli idzie o pandemię. Idący pod prąd gubernator DeSantis zaorał pandemię jednym podpisem, kwestionując nową normalność.

Ponadto ten sam senator nałożył wysokie kary pytającym o paszporty szczepionkowe, a dziś idzie nową polityczną drogą ku wyborom prezydenckim, w których pokonuje w sondażach samego byłego prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Floryda: Gubernator DeSantis jednym podpisem zaorał pandemię COVID-19

Jak podaje Rational Ground, grupa zaniepokojonych rodziców z Florydy poddała niezależnym testom maseczki na twarz. Wyniki zaskoczyły wszystkich, ukazując horror maseczkowy.

WHO, a maseczki, czyli jak być konsekwentnym?

Przypomnijmy, że w kwietniu 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleciła stosowanie masek tylko dla osób z objawami osobom chorym i pracownikom służby zdrowia. Nie zalecała ich do powszechnego stosowania.

W czerwcu 2020 roku zmienili to zalecenie, aby zatwierdzić powszechne stosowanie masek np. w zatłoczonych miejscach.

Obszerna metaanaliza

Jak wynika z najbardziej – póki co – obszernego badania, o którym pisaliśmy w artykule Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!, przegląd literatury potwierdza, że istotne, niepożądane zjawiska medyczne, narządowe i narządowo-układowe towarzyszące noszeniu masek występują w dziedzinach: internistycznej neurologii, psychologii, psychiatrii, ginekologii, dermatologii, laryngologii, stomatologii, medycynie sportowej, socjologii, medycynie pracy, mikrobiologii, epidemiologii i pediatrii oraz medycyny środowiskowej.”

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj 
Dziękujemy

„Potencjalne drastyczne i niepożądane skutki występujące w obszarach multidyscyplinarnych ilustrują ogólny zakres globalnych decyzji dotyczących masek w społeczeństwie w świetle zwalczania pandemii.

Według dostępnej literatury istnieją wyraźne, udokumentowane naukowo skutki uboczne dla osoby noszącej maseczkę, zarówno na poziomie psychologicznym, jak i społeczno-fizycznym.

Ani instytucje wyższego szczebla, takie jak WHO czy Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), ani instytucje krajowe, takie jak Centers for Disease Control and Prevention, GA, USA (CDC) czy niemiecki RKI, nie uzasadniają rzetelnymi danymi naukowymi pozytywnego wpływu maseczek na społeczeństwo (pod względem zmniejszonego wskaźnika rozprzestrzeniania się COVID-19 w populacji)” – możemy przeczytać w badaniu.

Założenie zatem, że noszenie maski daje więcej korzyści niż ryzyka, jest błędne – szczególnie jeśli chodzi o dzieci zmuszane do noszenia jej przez cały dzień w szkole.

Rodzice biorą sprawy w swoje ręce

Grupa rodziców z Gainesville na Florydzie chciała na na własne oczy przekonać się o ich „skuteczności”. Do eksperymentu użyli sześciu maseczek, które były nowe lub świeżo wyprane, a które następnie dali dzieciom w wieku od 6 do 11 lat.

Grupka dzieci nosiła maseczki przez pięć do ośmiu godzin podczas pobytu w szkole. To, co potrafi się wytworzyć na powierzchni pomiędzy maseczką, a zakrytą skórą twarzy, może wprawić w osłupienie.

Jak zauważyła jedna z mam, Amanda Donoho: „Musimy zdawać sobie sprawę z tego, co każdego dnia nakładamy na twarze naszych dzieci. Maski zapewniają ciepłe, wilgotne środowisko dla rozwoju bakterii”.

Wyniki z laboratorium

Jak się okazało, po całodniowym używaniu maseczek przez dzieci w szkole, wyniki pokazały, że na powierzchni każdej z nich znaleziono szereg bakterii, a w tym 11 szczepów, które naukowcy określili jako „całkiem niebezpieczne”.

Po przesłaniu masek do Centrum Badawczo-Edukacyjnego Spektrometrii Mas na Uniwersytecie Florydy, rodzice otrzymali wyniki.

Okazało się, że 83% maseczek jest skażone 96-ma unikalnymi szczepami biologicznych zanieczyszczeń – 21 z nich było patogennych, a 33% szczepów było opornych na antybiotyki.

Jak podaje Jennifer Cabrera z Rational Ground: „Połowa masek była skażona jednym lub kilkoma szczepami bakterii wywołujących zapalenie płuc. Jedna trzecia była zakażona jednym lub więcej szczepami bakterii wywołujących zapalenie opon mózgowych.

Raport z laboratorium / Źródło: Rational Ground
Raport z laboratorium / Źródło: Rational Ground

Jedna trzecia była skażona niebezpiecznymi, odpornymi na antybiotyki patogenami bakteryjnymi. Ponadto zidentyfikowano mniej niebezpieczne patogeny, w tym patogeny, które mogą powodować gorączkę, wrzody, trądzik, infekcje drożdżakowe, anginę, choroby przyzębia, gorączkę plamistą Gór Skalistych i inne.”

Na maskach wykryto jedenaście szczególnie niebezpiecznych patogenów, w tym następujące:

 • Streptococcus pneumoniae (zapalenie płuc)
 • Mycobacterium tuberculosis (gruźlica)
 • Neisseria meningitidis (zapalenie opon mózgowych, posocznica)
 • Acanthamoeba polyphaga (zapalenie rogówki i ziarniniakowe amebiczne zapalenie mózgu)
 • Acinetobacter baumanni (zapalenie płuc, infekcje krwi, zapalenie opon mózgowych, ZUM – odporne na antybiotyki)
 • Escherichia coli (zatrucie pokarmowe)
 • Borrelia burgdorferi (powoduje boreliozę)
 • Corynebacterium diphtheriae (błonica)
 • Legionella pneumophila (choroba legionistów)
 • Staphylococcus pyogenes serotyp M3 (ciężkie infekcje – wysoka zachorowalność)
 • Staphylococcus aureus (zapalenie opon mózgowych, posocznica)

Szczegółowy raport podał, że na odzieży nie znaleziono patogenów. Koszulki uzyskały tylko pozytywny wynik testu na białka skóry, włosów i gleby.

Oprócz patogennych zanieczyszczeń biologicznych na maskach wykryto również setki innych białek – większość z nich to ludzkie białka ze śliny i skóry, a także drożdże, bakterie morskie i patogeny zwierząt gospodarskich, takich jak kozy, owce i świnie.

Całą analizę wyników przeprowadzonych badań dokonuje dziennikarka Rational Ground Megan Mansell w obszernym wywiadzie na antenie The High Wire u Della Bigtree.

Fauci

Co ciekawe, sam Anthony Fauci dobrze zdawał sobie sprawę z zagrożenia bakteryjnego, jakie może występować po długotrwałym zakrywaniu ust i nosa. Podczas epidemii w latach 1918-1919 powszechną praktyką było nakładanie maseczek:

„Większość zgonów podczas pandemii grypy w latach 1918-1919 prawdopodobnie wynikała bezpośrednio z wtórnego bakteryjnego zapalenia płuc wywołanego przez pospolite bakterie górnych dróg oddechowych”. 

Według Niego przyczyną śmierci wszystkich badanych zwłok było bakteryjne zapalenie płuc, wywołane przez zwykłe bakterie górnych dróg oddechowych.

Chociaż zespół badawczy rozważa możliwość współ-patogenezy wirusowo-bakteryjnej, wnioski zostały jasno przedstawione w oficjalnym badaniu medycznym.

Duńczycy wiedzieli pierwsi

Warto dodać, że jeśli idzie o testowanie użyteczności i skuteczności maseczek, to Duńczycy byli pierwszymi, którzy faktycznie zbadali wpływ noszenia ich na dużą skalę, szczególnie w odniesieniu do rozprzestrzeniania się COVID-19.

W badaniu, o którym obszerniej pisaliśmy w listopadzie zeszłego roku, udowodniono, że zakładanie ochrony twarzy w walce z wirusem jest bezcelowe.

Dlaczego świat medyczny nie wyciąga z tych doświadczeń wniosków?

Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj 
Dziękujemy

2 KOMENTARZE

 1. Gdzie sa te wyniki badan? To co wstawiliscie i ta strona na ktora przekierowuje to sa tylko metody jakie byly uzyte w tym badaniu. Wynikow nie ma!

  • Bardzo proszę kliknąć w wytłuszczony tekst akapitu „Całą analizę wyników przeprowadzonych badań dokonuje dziennikarka Rational Ground Megan Mansell w obszernym wywiadzie na antenie The High Wire u Della Bigtree”. Pozdrawiam.

Leave a Reply