WAŻNE! USA: Holokaust poszczepienny nabiera rozpędu: Dane VAERS wskazują 4000% wzrost liczby zgonów po szczepieniu Covid-19! A to dopiero początek.

Według danych rządowych opublikowanych na VAERS.hhs.gov, w 2020 roku po zaszczepieniu przeciwko COVID-19 w USA zmarły 82 osoby. W roku 2021 jak dotąd odnotowano 3317 zgonów. Jest to bez wątpienia proceder na masową skalę. Wychodzi zatem, że wystąpił wzrost umieralności zarejestrowany po przyjęciu szczepienia na poziomie aż 4000%!

Według danych rządowych w 2020 roku zmarły 82 osoby. W tym roku w Stanach Zjednoczonych po szczepionce przeciwko COVID-19 nie żyje już ponad 3000! Czy ktoś zareaguje na to szaleństwo?

Według danych rządowych opublikowanych na VAERS.hhs.gov, w 2020 roku po zaszczepieniu przeciwko COVID-19 w USA zmarły 82 osoby. W roku 2021 jak dotąd odnotowano 3317 zgonów. Jest to bez wątpienia proceder na masową skalę. Wychodzi zatem, że wystąpił wzrost umieralności zarejestrowany po przyjęciu szczepienia na poziomie aż 4000%!

WHO: Zmiana Definicji Pandemii Wpłynęła Na Korzyści BigPharmy |COVID-19, Czyli Pandemia Bez Konsekwencji

VAERS, który działa w ramach Centers for Disease Control and Prevention, jest głównym finansowanym przez rząd systemem zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych w USA. W UE podejrzewane reakcje na przyjmowane leki są zgłaszane do systemu EudraVigilance, który śledzi również zgłoszenia obrażeń i zgonów w następstwie eksperymentalnej tak zwanej szczepionki COVID.

Europejski raport równie tragiczny

W raporcie Health Impact News zestawiono dane opierające się o raport EudraVigilance według szczepień, rodzaju urazów i rodzaju firm: Moderna, Pfizer, AstraZeneca i Johnson & Johnson, które sprzedają pod nazwą Janssen.

Według raportu, liczby zgłoszonych obrażeń i zgonów dla każdej szczepionki były następujące:

Pfizer-BioNTech: 4293 zgonów i 144607 obrażeń
Moderna: 2094 zgonów i 15 979 obrażeń
AstraZeneca: 1360 zgonów i 169386 obrażeń
Johnson & Johnson (Janssen): 19 zgonów i 246 obrażeń

WAŻNE: FDA Przyznaje Się Do Zagrożeń Związanych Z Amalgamatem |Sprawdź, Czy Jesteś W Grupie Ryzyka

Opierając się o dane ze Stanów Zjednoczonych, do tej pory zaszczepiono mniej niż połowę populacji USA, co oznacza, że wraz ze wzrostem tej liczby wzrośnie również liczba zgonów. 

Jeśli ten trend się utrzyma, do końca 2021 r. prawdopodobnie dojdzie do 12 000-15 000 zgonów poszczepiennych, zgłoszonych do systemu VAERS.

VAERS to kpina?

To nie wszystkie złe informacje. Sam program jest tak wadliwy, jak wadliwy być może. Zdaniem Dell’a Bigtree, opierającego się o wewnętrzne śledztwo HSS (Health System Support) VAERS otrzymuje jedynie około 1% zgłoszeń o Niepożądanych Odczynach Poszczepiennych.

Jeśli tak jest, to liczba zgonów nie wzrosła o 4000%, a o znacznie więcej. Co skłania do głębszej refleksji nad rodzącym się na naszych oczach nowoczesnym holokaustem.

Do sprawy odniósł się również Tucker Carlson z kanału Fox News.

Niestety, będąc świadkami zamordystycznej cenzury mediów społecznościowych, nagranie to konsekwentnie zdejmowane jest zarówno przez Twitter, jak i Facebook.

Sam Tucker Carlson zaczął zadawać kontrowersyjne pytania i stawiać niebezpieczne dla swojego rządu tezy.

„Wszyscy przedstawiciele władzy chcą, byś wziął szczepionki” – przekonuje Carlson.

Liczba raportów nie jest rzetelna? 

Stacja Fox News wspomina, że system VAERS jest zarządzany przez rządowe organizacje zdrowia publicznego i chorób zakaźnych – CDC i FDA.

Lecz raporty wysyłane z zarówno niezależnych, jak i państwowych organów, od lat informowały, że dane, jakimi posługują się CDC i FDA za pośrednictwem VAERS są co najmniej zaniżone. W gruncie rzeczy w ogóle nie powinny być brane pod uwagę, ponieważ, jak zauważa FOX News, „raporty wysyłane przez Public Health and Human Services odnośnie bazy danych VAERS stwierdzają, że ogólna suma wszystkich przypadków zgłaszanych do VAERS jest mniejsza niż 1%”. Co zatem z pozostałymi 99%?

FDA i CDC pod ścianą. Badania mówią jasno: mRNA zmienia nasze DNA!

„Zapewne już jesteś po szczepieniu i bardzo dobrze. Natomiast, jeśli jeszcze ich nie masz, to wyczuwasz ogromne ciśnienie wywierane na tobie, byś je wziął. Dowiadujesz się, że nie polecisz samolotem, nie pójdziesz do pracy, czy nie wyślesz dzieci do szkoły, jeśli się nie zaszczepisz. Dodatkowo twoje życie towarzyskie ucierpiało, bo twoi przyjaciele
oznajmili, że jeśli się nie zaszczepisz, nie możesz ich odwiedzić.” – cytuje bardzo dobrze nam wszystkim znany scenariusz.

„Czujesz ogromny przymus wywierany na tobie. I zapewne przez te utrudnienia ostatecznie się zaszczepisz. Ale zanim to zrobisz, zapytaj siebie, czy wiesz cokolwiek o niebezpieczeństwie wynikającym z przyjęcia szczepionki.” – zasiewa ziarno niepewności prezenter Fox News.

Dane odnośnie grypy

Carlson pomimo spodziewanej krytyki w jego kierunku przedstawia dane, porównując śmiertelność po użyciu szczepionki przeciwko grypie. Jak się okazuje szczepionkę tę rokrocznie przyjmuje 160 milionów obywateli Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jak wyglądają twarde liczby? W roku 2019 zmarły 203 osoby. Rok 2018 to śmiertelność na poziomie 119. Rok wcześniej, w 2017, zmarło jedynie 85 osób, które zaszczepiły się przeciwko grypie.

„Każda śmierć jest tragedią, ale nie przestajemy wyszczepiać ludzi na grypę z tego powodu” – kwituje Carlson.

Przerażające dane z Ameryki

Pomiędzy późnym grudniem 2020r., a kwietniem tego roku, zgodnie z danymi organizacji rządowej VAERS, równo 3362 zmarło w Ameryce po podaniu szczepionki na COVID-19.

„3362, to średnio 30 osób na dzień” – przyznaje Tucker Carlson.

WAŻNE! Wiarygodny związek pomiędzy eksperymentalnymi szczepionkami mRNA, a zabójczymi chorobami mózgu!

Dziwne zachowanie rządów?

Aby ocenić dotychczasowe podejście światowych oficjeli, warto spojrzeć w przeszłość, kiedy to śmiertelność szybowała w niepokojącym tempie. Stacja FOX News przytacza przypadek szczepionki przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych – Menveu – używanej na całym świecie.

„Tylko jedna osoba umarła po podaniu tej szczepionki i to w latach 2010-2015. Tylko jedna. Porównajcie sobie tę sytuację z tym, co dzieje się dziś z wdrażaniem szczepionki przeciwko koronawirusowi.”

Kolejne spostrzeżenie jest bardzo ważne – „Tylko w trakcie pierwszych czterech miesięcy tego roku, podczas podawania podawania szczepionki przeciwko COVID-19, rząd USA zanotował więcej przypadków śmiertelnych, niż w przypadku wszystkich pozostałych szczepionek razem wziętych pomiędzy 1997 – 2013”.

Trafne porównanie nietrafnego podejścia

„W roku 1976 rząd amerykański wyszczepił 45 milionów obywateli
przeciwko świńskiej grypie. Z raportu wynikało, że zmarły 53 osoby. Reakcja rządu była natychmiastowa: wstrzymano cały program szczepień. Dlaczego?”. Ponieważ, jak dobrze wnioskuje dziennikarz, zdaniem władz było to zbyt ryzykowne. Nie opłacało się.

Walka rządu z … kwestionującymi szczepienia? 

A teraz porównajmy to z tym, co odbywa się na naszych oczach. Tym razem cały wysiłek rządu marnowany jest nie na walkę z Niepożądanymi Odczynami Poszczepiennymi, a na bezwzględną walkę z tymi, którzy kwestionują bezpieczeństwo szczepionki.

Obejrzyj wideo, u nas nie zniknie!

„Jeśli obywatele tego kraju będą zmuszani do wzięcia tej szczepionki,
bądź jakiegokolwiek innego leku, mają prawo wiedzieć, co to jest i co najważniejsze, mają niezbywalne prawo, by zadawać pytania, bez bycia uciszanym, ocenzurowanym, atakowanym, czy bez pokazywania w ich stronę środkowego palca. Radosne opowiastki, przymus, czy używanie argumentu >fałszywego patriotyzmu<, nie mogą tego zmienić.” – kończy dziennikarz FOX News.

Ekspert: Nie ma dowodów, że indyjski wariant COVID-19 jest bardziej niebezpieczny

 

2 KOMENTARZE

Leave a Reply