Holandia: Lider partii walczącej z gejowskim lobby był modelem w pismach dla homoseksualistów

Lider prawicowo-populistycznej partii Forum dla Demokracji (FvD), która deklaruje walkę z gejowskim lobby, w przeszłości pracował jako model w pismach dla homoseksualistów. “Tak, przez pewien czas byłem modelem, nie mam nic do ukrycia” - powiedział polityk.

Holandia: Lider partii walczącej z gejowskim lobby był modelem w pismach dla homoseksualistów

Lider prawicowo-populistycznej partii Forum dla Demokracji (FvD), która deklaruje walkę z gejowskim lobby, w przeszłości pracował jako model w pismach dla homoseksualistów. “Tak, przez pewien czas byłem modelem, nie mam nic do ukrycia” – powiedział polityk.

Kilka dni typu podczas udziału w podkaście „PodBast” emitowanym na kanale YouTube lider FvD został zapytany o to, czy podczas kariery modela występował w magazynach dla homoseksualistów.

„Cieszę się, że to znalazłeś, pracowałem jako model przez półtora roku” – powiedział poseł Baudet, oceniając jednocześnie, iż „zupełnie się do tego nie nadawał”.

PNVD – Partia Pedofilów Reaktywowana w Holandii! SZYKUJĄ SIĘ DO WYBORÓW!

Dziennik „De Telegraaf” wskazuje, że szef FvD prawdopodobnie pozował dla powstałego w 1988 r. magazynu „Expreszo”, który od 2014 r. ukazuje się w wersji online.

38-letni Baudet jest związany z 25-letnią fotografką, którą poznał w 2016 r. Jak pisze dziennik „De Volkskrant”, program Forum dla Demokracji nie ma charakteru homofobicznego, partia występuje jednak przeciwko „gejowskiemu lobby”.

Leave a Reply