Hipokryzja lewicy. Dzisiaj noszą różne skarpetki solidaryzując się z osobami z zespołem Downa, jutro będą postulować legalność ich mordowania [VIDEO]

Dziś dzień osób z zespołem Downa. Jak co roku, wielu polityków lewicowych, którzy na co dzień postulują legalność mordowania nienarodzonych dzieci - szczególnie tych z wadami genetycznymi, wstawiło na portalach społecznościowych zdjęcia w kolorowych skarpetkach solidaryzując się z osobami dotkniętymi zespołem Downa.

Dziś dzień osób z zespołem Downa. Jak co roku, wielu polityków lewicowych, którzy na co dzień postulują legalność mordowania nienarodzonych dzieci – szczególnie tych z wadami genetycznymi, wstawiło na portalach społecznościowych zdjęcia w kolorowych skarpetkach solidaryzując się z osobami dotkniętymi zespołem Downa.

Hipokryzja polityków lewicowych jest niesłychana, ale ich bezczelność jeszcze gorsza. Poseł Lewicy z Rybnika, Maciej Kopiec dodał zdjęcie w dwóch różnych skarpetkach na swoim profilu na Twitterze pisząc, że zakłada je „na znak solidarności”. Raczej nie jest przypadkiem, że na skarpetkach głównym wzorem są błyskawice.

Pan poseł solidaryzuje się więc z osobami z zespołem Downa czy z tymi, którzy chcą legalnie ich mordować zanim zdążą się urodzić?

Kopiec wielokrotnie dawał wyraz swojemu poparciu wobec mordowania nienarodzonych.

Wpis z 22 października AD 2020, który jest przypięty do góry jego strony na Twitterze informuje o wsparciu posła dla kobiet, które chciałyby zamordować swoje dziecko w Czechach. „Zapewniam pełne wsparcie w przygranicznym Rybniku” – pisze Kopiec.

Poseł Kopiec nie jest jedynym posłem Lewicy stosującym orwellowskie dwójmyślenie, Tomasz Trela także założył dzisiaj dwie inne skarpetki, czym pochwalił się na Twitterze.

Obłudę Lewicy dostrzegł unio poseł Solidarnej Polski, były wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, który sam jest ojcem dziecka z zespołem Downa.

„Dziś Światowy Dzień Zespołu Downa. Miliony takich dzieci każdego roku się nie rodzi na świecie, bo politycy którzy dziś robią sobie zdjęcia w 2 skarpetkach – zdecydowali, że ich życie jest gorsze.
#zespoldowna #DownSyndromeDay #DownSyndrome” – napisał polityk na swoim profilu na Facebooku, dodając zdjęcie syna.

Tym bardziej zastanawiające jest, że Jaki nie widzi, że również rząd Prawa i Sprawiedliwości, mając większość w parlamencie od AD 2015, od AD 2019 w Sejmie, nie zrobił nic, aby zabronić aborcji PiS nie zrobiło absolutnie nic, by zabronić mordowania nienarodzonych dzieci, choć niedawno zostało ogłoszone orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które jasno stwierdza, iż aborcja w żadnym przypadku nie jest zgodna z konstytucją RP.

Warto oddać w tym miejscu głos człowiekowi z zespołem Downa. Na Twitterze pisarza Tomasza Samołyka ukazał się film, w którym mężczyzna dotknięty zespołem Downa mówi przejmujące słowa, nad którymi każdy z nas powinien się zastanowić.

„Czegokolwiek się dzisiaj dowiecie, proszę zapamiętajcie to: jestem człowiekiem z zespołem Downa i moje życie jest warte życia” – mówi mężczyzna na nagraniu.

Leave a Reply