Francja: Policja zaczyna sprawdzać przepustki C-19. Grzywna za brak paszportu w restauracji aż do 9000 Euro! [VIDEO]

Francuskie oddziały C-19 zaczynają patrolować ulice Paryża, egzekwując przepustkę antywirusową i nakładając grzywny sięgające nawet 9000 Euro. Czy wracają czasy sprzed drugiej wojny światowej?

Francja: Policja zaczyna sprawdzać przepustki C-19. Grzywna za brak paszportu w restauracji aż do 9000 Euro! [VIDEO]
Francuskie oddziały C-19 zaczynają patrolować ulice Paryża, egzekwując przepustkę antywirusową i nakładając grzywny sięgające nawet 9000 Euro. Czy wracają czasy sprzed drugiej wojny światowej?

Francja zrobiła duży krok w stronę szczepionkowego zamordyzmu C-19, wykorzystując oddziały policji i wymagając od ludzi okazania kodu QR, który potwierdza, że mają specjalną przepustkę antywirusową.

Francuzi, zanim będą mogli korzystać z restauracji i kawiarni lub chęci podróżowania samolotem, pociągiem lub autobusem, będą musieli okazać stosowny dokument.

Francja: Szok! Gwardia Republikańska wypowiedziała posłuszeństwo prezydentowi Macronowi ze względu na tyranię rządu?

Nagranie wideo, które obiegło Twitter z prędkością światła, uchwyciło paryską policję, która chodziła od stolika do stolika, prosząc gości o okazanie przepustki zdrowotnej.

Specjalna przepustka jest wydawana osobom, które są zaszczepione przeciwko COVID-19 lub mają dowód niedawnego przechorowania i wyzdrowienia, bądź też potrafią okazać negatywny wynik zrobionego ostatnimi czasy testu.

Dotyczy to również turystów odwiedzających Francję.

Pierwsze kontrole Policji rozpoczęły się jako środek zapobiegawczy w Paryżu w kawiarniach i restauracjach, gdzie obowiązuje Pass Sanitaire.

Kara, jaką zapłacą ci, bez ważnego dokumentu to 135. W przypadku kolejnych wykroczeń może ona dojść nawet do 9000 Euro za osobę.

Przepustka zdrowotna – znana oficjalnie jako certyfikat cyfrowy UE – pokazuje, czy dana osoba została zaszczepiona, uzyskała ostatnio negatywny wynik testu lub wyzdrowiała.

Już w maju negocjatorzy Parlamentu Europejskiego i Rady UE osiągnęli wstępne porozumienie w sprawie unijnego cyfrowego certyfikatu Covid, czyli tzw. paszportu szczepionkowego, który ma umożliwić swobodny przepływ osób w Europie podczas pandemii.

Od 21 lipca każda osoba w wieku powyżej 12 lat będzie musiała okazać przepustkę, aby odwiedzić kino, muzeum, park rozrywki lub centrum kulturalne.

Dorośli ludzie, a idą ślepo, jak owce – tak jak podczas jej dzieciństwa w Niemczech, mówi Vera Sharav, jedna z ocalałych z holokaustu.

– Jeśli odmawiasz człowiekowi prawa do myślenia, zadawania pytań, oceniania i podejmowania decyzji na podstawie własnego osądu i doświadczenia, to tworzysz roboty – mówi w swoim wywiadzie.

Rosyjska ruletka CDC: 80% przypadków nagłej śmierci niemowląt zgłaszanych jest VAERS w ciągu pierwszych 7 dni po wzięciu dawki. Przegląd i analiza bazy danych 1990–2019

Ślepe podążanie jest bardzo niebezpieczne – powiedziała, nawiązując do nazistowskich praktyk minionego wieku, które nie tak dawno przecież nawiedziły Europę.

Na nagraniu paryskich kawiarni widać policjantów, którzy noszą na twarzy maseczki, nie chroniące przed niczym, co przyznał sam doradca Borisa Johnsona, dr Colin Axon, mówiąc -Maseczki dają jedynie komfort psychiczny, jak kocyk. One w niczym nie pomagają.

Francuscy obywatele, którzy spełniają wyżej wymienione, postawione przez rząd Emanuela Macrona wymagania, wydają się z uśmiechem na ustach pokazywać dowody przyjęcia eksperymentalnej terapii genowej.

Policja, która sprawdza przepustki C-19 to zarówno funkcjonariusze umundurowani, jak i policjanci w cywilu.

W tym samym czasie 240 tysięcy Francuzów protestuje na ulicach przeciwko zamordyzmowi wprowadzanemu przez swojego prezydenta.

Niektorym komentatorom nasuwają się skojarzenia z rządem w Vichy, który kolaborował z nazistami. Reszta francuskich obywateli stawiała czynny opór.

Obecnie niemal 66 proc. populacji Francji otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw Covid-19, a w pełni zaszczepione jest prawie 55 proc.

Leave a Reply