Gdyby to autystyczne dziecko było czarne, a policjanci biali, mainstream rozpętałby piekło [VIDEO] |Uwaga! Sceny drastyczne

Dwóch czarnych funkcjonariuszy z Luizjany aresztowanych w wyniku zastrzelenia białego 6-letniego chłopca z autyzmem. "Ma fragmenty pocisków, które utkwiły w mózgu i płucach"

W 2015 roku dwóch funkcjonariuszy z Luizjany zostało aresztowanych w wyniku zastrzelenia 6-letniego chłopca cierpiącego na autyzm.

A gdyby to autystyczne dziecko było czarne?

Chwilowy Fast Forward do 2k20

Wróćmy jednak najpierw do nieco późniejszych, a bliższych nam wydarzeń, by nakreślić szerszą perspektywę. W maju tego roku bardzo dobrze znany lokalnej policji recydywista i grożący ciężarnej kobiecie śmiercią narkoman, został światowym celebrytą, ponieważ podczas interwencji policji, używającej legalnych i oficjalnych procedur, stosowanych w podobnych sytuacjach w wielu przypadkach, został rzekomo uduszony kolanem jednego z policjantów. George Floyd, bo o nim mowa, został uznany za ikonę męczeństwa swojej rasy, ofiarę kolonializmu, esencję postępowania białych przeciwko czarnym, a zarazem twarzą utrwalenia nieprawdziwego obrazu, kiedy to najwięcej czarnych ginie z rąk białych.

„Ten mały chłopiec był przypięty pasami na przednim siedzeniu pojazdu i tak właśnie zginął” – powiedział Edmonson – „Nie zasługiwał na taką śmierć”

Celebrytę, w imieniu którego zwrócono tłumiony od wieków przecież gniew niesprawiedliwości, pokazywano w mediach głównego nurtu 24/7 i odmieniano na wszystkie możliwe przypadki we wszystkich śniadaniówkach, wydaniach specjalnych, wydaniach wiadomości, panelach politycznych, czy kulturalnych. W efekcie czego płonęły miasta, mordowano, bito, grabiono i dewastowano wszystko i wszystkich, stan po stanie.

W międzyczasie, jako patronującą poprawności politycznej, sprawiedliwości społecznej i dziejowej, wypromowano marksistowską organizację o powiązaniach terrorystycznych, która w swoim statucie ma takie perły cywilizacyjne, jak: delegalizacja instytucji policji, zatrzymanie promowania i rozumienia instytucji rodziny nuklearnej, która składa się z ojca i matki, czy popularyzowanie marksizmu, którego szkolenie przebyli główni założyciele organizacji Black Live Matter.

Współzałożycielka Black Lives Matter przyznaje: „Kierujemy się ideologią. Zarówno ja, jak i Alicja, przeszłyśmy szkolenie z marksizmu. Jesteśmy genialnie zorientowane w temacie ideologicznych teorii”

Lider Black Lives Matter zamierza podpalić Biały Dom:

Zaprzęgnięto wszystkie marksistowskie ręce na pokład. Największe Brandy oficjalnie zaczęły sympatyzować i mówić o BLM. Sony zaczęło umieszczać informację na początku włączenia gier i wymuszało zaakceptowanie i potwierdzenie słuszności jedynie słusznej linii, jeśli chciało się skorzystać z danego produktu.

Screenshot 2020 10 14 at 21.29.31

Policjanci na całym świecie klękali na jedno kolano przed czarnoskórymi na ulicy.

knee

Sportowcy klękali na kolano przed meczem, by pokazać światu solidarność z teatrem emocji.

knee footy

Szkoły podstawowe zaczęły prać dzieciom głowy, wymuszając „Czarny Tydzień”, każąc pisać wypracowania pod tytułem „Black Lives Matter”

Nawet śmiertelny wirus, zaraza (nie, nie, nie chodzi tym razem o komunizm, czy socjalizm), mordująca cały świat w 2020, klęknął przed wywołującymi zamieszki, obalającymi pomniki i demolującymi Londyn, oraz wiele innych miast, zawieszając swoją dla nich działalność.

Lewactwo zaczęło na znak pokuty obmywać, czy nawet całować stopy czarnym:

Jakby tego było mało, po ulicach zaczęły grasować faszystowskie bojówki, zastraszające, używające siły i wulgaryzmów względem Bogu ducha winnych przechodniów, klientów restauracji, czy sklepów, domagające się uniesienia pięści – faszystowskiego symbolu rewolucji kulturowej – i okazania im uznania.

rais

To wszystko wydarzyło się na potężną skalę w 2020, ponieważ zginęło „czarne życie”, które „się liczy” [Black Lives Matter].

„Edmonson wyraził obrzydzenie dla tego, co zobaczył na nagraniu”

Wypada postawić jednak zasadnicze pytanie – czym jest owo „Czarne Życie”? Czy nie jest czasami tak, że życie ludzkie jest jedno i nie powinno się nikogo szufladkować ze względu na kolor? A co, kiedy ginie biały, niewinny, niepełnosprawny chłopiec? Co, kiedy zostaje zamordowany z ręki dwóch czarnych policjantów? Czy ktoś klęka? Czy media wpadają w histerię? Czy tworzą się organizacje, ruchy, bądź fundacje? Czy celebryci, aktorzy, lub sportowcy solidaryzują się z ofiarą? Czy kogoś, prócz rodziny i najbliższego środowiska, w ogóle to obchodzi? Czy słyszałeś o tym, ty, drogi czytelniku? Jeśli nie, to warto wiedzieć i, co się stało, i dlaczego reakcja machiny propagandowej reaguje w sposób, w jaki reaguje.

Władze Luizjany ogłosiły aresztowanie dwóch funkcjonariuszy organów ścigania w wyniku rozstrzelania 6-letniego chłopca.

Pułkownik Mike Edmonson powiedział, że oficer Norris J. Greenhouse Jr. (l.32) z Marksville i Derrick Stafford (l 32) z Mansury, zostali oskarżeni o morderstwo drugiego stopnia i usiłowanie popełnienia morderstwa drugiego stopnia podczas ostrzelania samochodu, do którego doszło w Marksville, a w którym zraniono ojca chłopca, Chris’a Few.

Śledczy sprawdzają dowody, a Edmonson obiecał kontynuować śledztwo, dokądkolwiek ono ich doprowadzi.

„Ten mały chłopiec był przypięty pasami na przednim siedzeniu pojazdu i tak właśnie zginął” – powiedział Edmonson – „Nie zasługiwał na taką śmierć”.

Analizowane są nagrania z kamery policyjnej wraz z dowodami sądowymi, telefonami z 911 i zeznaniami. Edmonson wyraził obrzydzenie dla tego, co zobaczył na nagraniu.

„To najbardziej niepokojąca rzecz, jaką widziałem i na tym poprzestanę”.

WAFB poinformował, że co najmniej jeden funkcjonariusz miał działającą kamerę operacyjną.

Zarówno Greenhouse, jak i Stafford pracowali na drugorzędnych stanowiskach w Marksville jako marshalle, kiedy doszło do strzelaniny, powiedział Edmonson. Policja stanowa prawie od samego początku prowadziła dochodzenie w sprawie strzelaniny, która budziła wątpliwości od samego początku.

Greenhouse

W strzelaninie uczestniczyło również dwóch innych funkcjonariuszy, ale nie dokonano żadnych innych aresztowań.

Nadal nie jest jasne, co skłoniło policję do ścigania ojca ofiary i co spowodowało strzelaninę. Koroner powiedział, że ​​oficerowie wydawali nakaz aresztowania ojca, kiedy uciekł, ale Edmonson powiedział później, że nie ma informacji o nakazie.

Derrick Stafford

Morris German, oskarżył policjantów o bezkrytyczne otwarcie ognia do pojazdu. German powiedział, że Few był spokojny, niezdolny do mówienia i „miał fragmenty pocisków utkwione w mózgu i płucach.” Opisał Few jako kochającego ojca i dodał, że syn mężczyzny „był całym jego życiem”.

German dodał, że u sześciolatka zdiagnozowano autyzm, opisując go jako urocze dziecko, które „kochało wszystko, wszystkich”. German powiedział, że chłopiec nie miał rodzeństwa, a rodzina przeprowadziła się niedawno do Marksville z Hattiesburg w stanie Mississippi.

„Wiem, że sześciolatka nie powinna była zostać zastrzelona” – powiedział German.

Nagranie z zajścia poniżej [UWAGA, DRASTYCZNE SCENY]:

Wkład w powstanie tego raportu miał Associated Press.

 

Leave a Reply