Floryda: Gubernator DeSantis jednym podpisem zaorał pandemię COVID-19

W zeszłym roku, wbrew mainstreamowi, dał zielone światło restauracjom. Dziś jednym podpisem zaorał pandemię COVID-19 i otworzył całą gospodarkę. Świat patrzy z opuszczoną szczęką.

W zeszłym roku, wbrew mainstreamowi, dał zielone światło restauracjom. Dziś jednym podpisem zaorał pandemię COVID-19, otwierając całą gospodarkę. Świat patrzy z opuszczoną szczęką.

Republikański gubernator Florydy Ron DeSantis ogłosił w zeszłym roku, że Stan przejdzie do fazy 3 planu ponownego otwarcia gospodarki. Świat z niedowierzaniem patrzył na jego poczynania. Między innymi restauracje dostały zielone światło do działania na pełnych obrotach. 3-go maja 2021 podjął ostateczne kroki, by otworzyć cały Stan Floryda na 100%, pokazując reszcie świata, że można.

„Dla restauracji nie będzie ograniczeń w stanie Floryda” – powiedział DeSantis na konferencji prasowej w hotelu The Birchwood w St. Petersburgu w 2020 roku. „Będzie to bardzo, bardzo ważne dla tej gałęzi przemysłu”.

Floryda kwestionuje Nową Normalność

Podczas swojego przemówienia, które liderom innych Stanów, czy krajów, nie przeszłoby nigdy przez gardło, odniósł się do twardych danych, surowych liczb zebranych zarówno podczas pandemii, oraz na kilka miesięcy po kompletnym otwarciu Stanu Floryda.

A dane te mogą przyprawić oficjeli z WHO, CDC, oraz takich premierów jak Mateusza Morawieckiego, czy Borysa Johnsona o zawrót głowy.

Jak podaje gubernator Desantis, opierając się na oficjalnych danych z CDC, wskaźnik przeżycia choroby wywołanej przez SARS-COV-2 u grupy wiekowej poniżej 20 lat, to aż 99.997%.

Kolejną grupą, jaką analizował DeSantis, była grupa 20-49 lat. I tu znów mogliśmy zaobserwować fenomenalną przeżywalność na poziomie 99.98%.

Dopiero kategoria wiekowa 50-69 obniżała wskaźnik przeżywalności do 99.5, co z kolei jest nieco bardziej groźne, niż sezonowa grypa, która z niewyjaśnionych przyczyn zupełnie zniknęła, nie będąc w ogóle w kręgu zainteresowania świata medycznego.

Czy Grypa Umarła na Covid-19? Eksperci stawiają intrygujące pytanie.

W końcu odniósł się do najbardziej narażonej grupy 70+, w której przeżywalność to 94.6%.  „To nia nich powinniśmy się skupić” – powiedział DeSantis.

Przez mało profesjonalne podejście skostniałego świata medycznego, oraz chybione praktyki podłączania chorych z niewydolnością oddechową wywołaną SARS-COV-2 pod respiratory – jak podają badania – 90% pacjentów umierało w agonii z rozrywanymi płucami, a kolejni mieli poważne powikłania.

Gdyby się bardziej skupić na tej właśnie grupie, izolując chorych i najbardziej narażonych, znacznie szybciej i skuteczniej można by otworzyć Stan Florydy, co z resztą uczyniono.

Wbrew całemu światu

3 maja 2021 roku, wbrew całemu światu, Ron DeSantis podspiał zarządzenie, na mocy którego znosi wszystkie dotychczasowe rozporządzenia wynikłe z pandemii COVID-19.

Gubernator zaleca szczepienia, ponieważ wierzy, że są one skuteczne, ale nie zmusza nikogo do ich przyjmowania. Wręcz przeciwnie, jak pisaliśmy już na łamach Paradyzja.com, Floryda będzie karać firmy za domaganie się od obywateli posiadania paszportów szczepionkowych.

Podczas konferencji prasowej powiedział: „Szczepionki cię chronią, więc się zaszczep i żyj tak, jakbyś był przez nie chroniony.”

Władza Na Smyczy Bigfarmy: Pierwszy Tego Typu Raport Ujawniający Wpływy Przemysłu Farmaceutycznego Na Przedstawicieli Państwa

I zaraz po tych słowach Gubernator DeSantis podpisał Zarządzenie Wykonawcze, w którym możemy przeczytać:
„(…) JA RON DESANTIS, jako Gubernator Florydy, na mocy
uprawnienia nadanego mi przez artykuł IV, rozdział I (a) Konstytucji Florydy oraz Ustawę Florydy o Zarządzaniu Kryzysowym, z późniejszymi zmianami, i wszystkich innych obowiązujących przepisów, ogłaszam, co następuje.

Sekcja 1. W celu złagodzenia niekorzystnych i niezamierzonych konsekwencji stanu wyjątkowego COVID-19 i przyspieszenia naprawy stanu wywołanego COVID-19, wszystkie lokalne ograniczenia i mandaty dotyczące COVID-19 dla osób fizycznych i firm zostają niniejszym zawieszone.

Sekcja 2. Niniejsze zarządzenie eliminuje i zastępuje wszelkie istniejące zarządzenia awaryjne lub zarządzenie wydane przez powiat lub gminę, nakładające ograniczenia lub mandaty na przedsiębiorstwa lub osoby fizyczne z powodu zagrożenia COVID-19.

Sekcja 3. Przez pozostały czas trwania stanu wyjątkowego zainicjowanego przez Wykonawcę Zarządzenia 20-52, żaden powiat ani gmina nie może odnowić ani wydać zarządzenia lub zarządzenia w trybie pilnym, przy zastosowaniu lokalnego stanu wyjątkowego lub stosowaniu procedur uchwalania stanu wyjątkowego zgodnie z rozdziałami 125, 252 lub 166, Statutu Florydy, który nakłada ograniczenia lub mandaty na firmy lub osoby fizyczne
z powodu sytuacji kryzysowej związanej z COVID-19.

USA: Floryda będzie karać firmy za domaganie się od obywateli posiadania paszportów szczepionkowych

Artykuł 4. Żadne z postanowień niniejszego dokumentu nie zabrania uchwalenia podziału politycznego państwa zarządzenia zgodnie ze zwykłymi procedurami wykonawczymi w celu ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i dobrostanu jego populacji. Jedynie nakazy i zarządzenia w zakresie sekcji 1 na podstawie lokalnego stanu w nagłych wypadkach w związku z sytuacją kryzysową związaną z COVID-19 wyeliminowane i wywłaszczone.

Sekcja 5. Niniejsze zamówienie zastępuje sekcje 2 i 3 zarządzenia wykonawczego 20-244.

Punkt 6. Niniejsze zarządzenie wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym.

Który z kolejnych Stanów Zjednoczonych Ameryki podąży śladami dzielnego gubernatora i anuluje rozporządzenia odnośnie niebezpiecznych maseczek, które bardzo negatywnie wpływają na nasze zdrowie? Mało tego, nie spełniając swojej roli. Który Stan zapewni wolność od przymusowych szczepień, bezpieczeństwo których jest podważane na każdym kroku? Zobaczymy w nadchodzącym czasie.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply