FDA i CDC pod ścianą. Badania mówią jasno: mRNA zmienia nasze DNA!

ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, ponownie wystosował pismo do dr Rochelle Walensky, nowej dyrektor CDC, oraz Petera Marksa, dyrektora Centrum Oceny i Badań Biologicznych, tym razem z żądaniem, aby FDA i CDC potwierdziły, czy nadal utrzymują, że szczepionki COVID-19 nie mogą zmienić i nie mają żadnego wpływu na ludzkie DNA.

FDA i CDC pod ścianą. ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, ponownie wystosował pismo do dr Rochelle Walensky, nowej dyrektor CDC, oraz Petera Marksa, dyrektora Centrum Oceny i Badań Biologicznych, tym razem z żądaniem, aby FDA i CDC potwierdziły, czy nadal utrzymują, że szczepionki COVID-19 nie mogą zmienić i nie mają żadnego wpływu na ludzkie DNA.

W dniu 16 marca 2021 r.  ICAN (Informed Consent Action Network) – zespół dziennikarzy śledczych i prawników – wystosowało oficjalny dokument do dr Walensky i dra Marksa z zapytaniem o wektorową szczepionkę przeciwko COVID-19 oraz o wyjaśnienie stwierdzenia opublikowanego na stronie CDC, mówiącego, że „(…) materiał genetyczny dostarczony przez wektor wirusowy nie integruje się z ludzkim DNA.”

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

Badania vs Poker Face


ICAN zwrócił uwagę na niedawne
badanie, w którym wyjaśniono, że to właśnie „badania wykazały, że niekompetentne w replikacji wektory adenowirusowe losowo integrują się z chromosomami gospodarza przy częstotliwościach 0,001–1% zakażonych komórek”.

Sprawę użycia eksperymentalnych mechanizmów tak zwanej szczepionki COVID-19 skomentował właściciel jednego z najbardziej krępujących usta portali społecznościowych, Mark Zuckenberg.

Wszystko to w nieoficjalnej rozmowie wewnętrznej firmy, oraz oczywiście wbrew standardom, jakich sam wymaga od użytkowników Facebooka.

Za słowa użyte przez właściciela platformy dziś każdy dostaje bana, a kontent ściągany jest jeszcze tego samego dnia.

„Podzielę się pewną niepewnością, ponieważ po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych zasadniczo modyfikowania ludzkiego DNA i RNA” – powiedział Zuckerberg w klipie.

Mark Zuckerberg kwestionuje szczepienia przeciw COVID-19, ale nie pozwala na to zwykłym użytkownikom Facebooka

Prawnicy ICAN nalegają, by dr Walensky i dr Marks, albo przedstawili dowody na obalenie twierdzenia wykazanego w badaniu, że szczepionka wektorowa wpływa i modyfikuje ludzkie DNA, albo usunęli fałszywy zapis ze strony CDC.

Skandal: CDC Zaplanowało Covidowe Obozy Koncentracyjne Nowy Wspaniały Świat

22 marca 2021 r. ICAN trzymało dwuzdaniową odpowiedź w mejlu od Sandry Cashman – sekretarz wykonawczego Biura Szefa Sztabu w CDC z podziękowaniem za list i „zainteresowanie szczepionkami COVID-19 i technologią wektorów wirusowych” oraz poleceniem „zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat COVID-19 ze strony https://www.cdc.gov/COVID-19/. To na niej możemy się dowiedzieć, że „Szczepionki COVID-19 w żaden sposób nie zmieniają ani nie oddziałują z DNA”.

Kolejne pismo

Prawnicy ICAN nie dali jednak za wygraną i ponownie wystosowali oficjalne pismo z prośbą, by CDC zwróciło uwagę na następujące badanie, które wskazuje, że segmenty RNA wirusa SARS-CoV-2 mogą zostać zintegrowane z ludzkim genomowym DNA i że ta nowo uzyskana sekwencja wirusowa nie pozostaje neutralna, co oznacza, że te genetycznie zmodyfikowane regiony genomowego DNA są aktywne transkrypcyjnie (DNA jest ponownie przekształcane w RNA).

O ile sama metoda mRNA nie jest niczym nowym, o tyle użycie jej na tak ogromną skalę nie bez przyczyny nigdy w historii medycyny nie było stosowane.

WAŻNE! Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!

Ze względu na widoczne niespójności, ICAN spytało dr. Walensky i dra Marksa o to, czy CDC i FDA nadal utrzymują, że mRNA w szczepionkach COVID-19 jest bezpieczne i nie ma żadnych podstaw do tego, by być zaniepokojonym o ewentualne zintegrowanie się go z DNA osoby zaszczepionej.

WAŻNE: Informacja „Szczepienia Nie Powodują Autyzmu” Usunięta Ze Strony CDC |Podajemy Cały Kalendarz Zdarzeń

Warto drążyć i zadawać trudne pytania dr Walensky’ej i pozostałym, podległym jej strukturom pracownikom. „ICAN dokładnie przeanalizuje każdą odpowiedź ze strony CDC i będzie nadal naciskać na poprawę przejrzystości w zakresie szczepionek i ich opracowywania, badań klinicznych i nadzoru nad bezpieczeństwem” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie prawników.

Dania: Rząd rezygnuje ze szczepienia preparatem Johnson&Johnson

3 KOMENTARZE

Leave a Reply