Faszystowski Facebook na stałe usuwa konta organizacyj pro-life

Facebook na stałe zablokował konta należące do popularnego antyaborcyjnego serwisu informacyjnego LifeSiteNews., Pretekstem było przekazywanie „fałszywych informacji o COVID-19″. Serwis przytoczył oficjalne dane o skutkach ubocznych szczepień i ofiarach szczepionek.

Facebook na stałe zablokował konta należące do popularnego antyaborcyjnego serwisu informacyjnego LifeSiteNews., Pretekstem było przekazywanie „fałszywych informacji o COVID-19″. Serwis przytoczył oficjalne dane o skutkach ubocznych szczepień i ofiarach szczepionek.

Założony w 1997 roku redakcja LifeSiteNews i antyaborcyjny serwis przekazywały informacje na temat macierzyństwa i procederu zabijania nienarodzonych.

Facebook na stałe zablokował jego konta jako pretekst przytaczając publikację artykułu: „Szczepionki COVID mogą być dla niektórych śmiertelne”.

Facebook oświadczył, że usuwa strony, które publikują „na platformie zniechęcające informacje o szczepionkach”.

Prezydent Biden oficjalnie wspiera cenzurę

– To wszystko sprowadza się do kolejnego przypadku, w którym Big Tech ucisza wolność słowa na swojej platformie – skomentowała decyzje cenzorów Rebekah Roberts, dyrektor LifeSiteNews.

Facebook wycisza każdy głos, który jest sprzeczny z ich przekonaniami i planami – mówiła Roberts.

Nasza strona LifeSiteNews na Facebooku została usunięta tylko dlatego, że udostępniliśmy raporty lekarzy, pielęgniarek, ekspertów badaczy, a nawet byłego wiceprezesa firmy Pfizer wypowiadającego się przeciwko szczepionkom przeciwko COVID.

W obronie antyaborcyjnej organizacji stanął znany konserwatywny komentato,r gospodarz programu telewizji Fox News, Tucker Carlso, pytając, dlaczego gigant technologiczny cenzuruje ludzi, którzy zadają proste pytania dotyczące ryzyka eksperymentalnych szczepionek na koronawirusa.

– LifeSiteNews, organizacja informacyjna non-profit właśnie została trwale usunięta z Facebooka – mówił Carlson. – Dlaczego? Ponieważ raportowała liczby rządowe z bazy danych VAERS – coś, co właśnie zrobiliśmy na antenie.

VAERS to prowadzony przez administrację Stanów Zjednoczonych system zgłaszania niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepieniami.

Facebook poszedł w ślady YouTube, który w lutym usunął konto LifeSiteNews, które miało ponad 314 tysięcy subskrybentów.

Przypuszczamy, że kanał został usunięty z powodu naszej szczerej i rzeczowej dyskusji na temat kontrowersji wokół medykamentów aborcyjnych i szczepionek – powiedział wówczas redaktor naczelny LifeSiteNews, John-Henry Westen.

Twitter usunął konto dziennikarza, który ujawnił manipulacje CNN

Poprzednie blokady miały miejsce za mówienie prawdy o COVID i obecności w szczepionkach komórek abortowanych dzieci – powiedział.

Dr Edward Furton, etyk z National Catholic Bioethics Center, potępił decyzję YouTube o usunięciu LifeSiteNews.

– Centrum potępia arbitralne decyzje dotyczące cenzurowania treści tylko dlatego, że  YouTube uważa je za nieprzyjemne lub sprzeczne z jego własnymi poglądami politycznymi – mówił Furton.

W YouTube nie pracują naukowcy, ale inżynierowie i technicy, którzy niewiele, lub nic nie rozumieją w kwestiach naukowych. Co gorsza, opowiadają się za lewicową ideologią, która wspiera aborcję nie tylko w kraju, ale na całym świecie. Wierzą, że istnieje powszechne prawo do zabijania nienarodzonych. Taki pogląd unieważnia ich roszczenie do moralnej wyższości nad innymi.

Leave a Reply