“Eksperci” sekty covidowej znów straszą: Powinniśmy błagać ludzi, by nie chodzili do pracy, będą miliony zakażeń

Australijski "ekspert" ds. Covid dr Norman Swan powiedział, że należy "błagać ludzi", aby nie szli do pracy i przywrócić obowiązkowe noszenie masek, ponieważ szczepionki "nie działają tak dobrze jak kiedyś" - poinformował w poniedziałek australijski portal news.com.au.

Niewolnicy ccovidowej sekty w kagańcach, Fot. PAP/Abaca/Shinzo Abe
Niewolnicy ccovidowej sekty w kagańcach, Fot. PAP/Abaca/Shinzo Abe

Australijski “ekspert” ds. Covid dr Norman Swan powiedział, że należy “błagać ludzi”, aby nie szli do pracy i przywrócić obowiązkowe noszenie masek, ponieważ szczepionki “nie działają tak dobrze jak kiedyś” – poinformował w poniedziałek australijski portal news.com.au.

“Prawdopodobnie musimy nakazać noszenie maseczek w środowiskach wysokiego ryzyka, w przeciwnym razie, gdy nadejdzie następny wariant i będzie bardziej zaraźliwy, będzie większe ryzyko poważnego zachorowania lub zgonu” – powiedział dr Swan.

Według eksperta nowe “subwarianty” Omicron – BA.4 i BA.5 – są odporne na szczepionki i atakują również osoby, które wcześniej chorowały. Prowadzi to do wzrostu liczby zachorowań i hospitalizacji w Australii i na całym świecie.

Australijski minister zdrowia Mark Butler straszy, że w nadchodzących miesiącach można spodziewać się milionów nowych przypadków zachorowań. W poniedziałek odnotowano 39 028 nowych zakażeń wirusem Covid, a 30 osób zmarło.

“Niestety, wbrew oczekiwaniom nie nabyliśmy odporności na wirusa i nie przechodzimy go łagodniej. Przy powtórnej infekcji istnieje zwiększone ryzyko powikłań związanych z chorobami serca, nerek oraz innych skutków ubocznych, które są niezależne od szczepień” – powiedział dr Swan.

Stwierdlzi, że wirus wprawia naukowców w zakłopotanie, ponieważ nowy dominujący wariant pojawia się co około sześć miesięcy. “Nie zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami immunologów. BA.4 i BA.5 zachowują się tak, jakby były nowym wariantem, mimo że to subwarianty Omicrona” – zaznaczył.

Powiedział też, że szczepienia “nie są wystarczające” i wezwał rząd do podjęcia innych działań w sprawie Covid-19. “Musimy to spowolnić i błagać ludzi, by nie szli do pracy, jeżeli nie muszą. Młodzi ludzie również są narażeni na długotrwałe skutki uboczne. To nie jest zwykłe przeziębienie, ani grypa” – podsumował dr Swan.

Na naszych oczach rodzi się nowy, globalny totalitaryzm, któremu poddają się masy.

Leave a Reply