Dziennikarze śledczy Project Veritas ogłaszają rekrutację agentury do infiltrowania establiszmentu. Zobacz spot reklamowy! [VIDEO]

Project Veritas uruchamia nową cyfrową kampanię reklamową prezentowaną na nowojorskim Times Square. Jej celem jest rekrutacja agentury wewnątrz mediów głównego nurtu, firm wielkich technologii, instytucji rządowych i osób ze środowiska Hollywood.

Project Veritas uruchamia nową cyfrową kampanię reklamową prezentowaną na nowojorskim Times Square. Jej celem jest rekrutacja agentury wewnątrz mediów głównego nurtu, firm wielkich technologii, instytucji rządowych i osób ze środowiska Hollywood.

Jak możemy się dowiedzieć ze strony organizacji, Project Veritas zaplanowało kampanię reklamową otwarcie nawołującą do rekrutacji osób wewnątrz wiodących środowisk organizacji, czy szeroko rozumianego establiszmentu.

Jak znaleźć „ukryte” filmy na Netfliksie? Oto „tajne kody” do wyszukiwania

Celem akcji jest pozyskanie agentury, osób będących w posiadaniu nagrań, dokumentów, czy wiadomości dyskredytujących mainstreamowe grupy przestępcze, jak media, banki, organizacje rządowe, czy pozarządowe.

Project Veritas to amerykańska prawicowa grupa aktywistów założona przez Jamesa O’Keefe w 2011 roku jako dziennikarskie przedsiębiorstwo non-profit, aby kontynuować swoją tajną pracę w zakresie sprawozdawczości.

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

Obecnie Project Veritas bada i ujawnia korupcję, nieuczciwość, marnotrawstwo państwowych pieniędzy, lobby’ing, oszustwa i inne wykroczenia zarówno w instytucjach publicznych, jak i prywatnych, aby stworzyć bardziej etyczne i przejrzyste społeczeństwo.

O’Keefe pełni funkcję dyrektora generalnego i prezesa zarządu, dzięki czemu może nadal przewodzić i uczyć innych dziennikarzy, a także chronić i pielęgnować kulturę projektu Veritas.

Reklama cyfrowa wyświetlana na Times Square przedstawia wideo, na którym dyrektor CNN, Charlie Chester, chwali się, jak jego telewizja wzbudza strach wśród opinii publicznej, aby zwiększyć oglądalność. Wideo ujrzało światło dzienne i obiegło świat właśnie dzięki wewnętrznej akcji Project Veritas.

Spisek przeciwko Trumpowi? Ujawniono nagranie dyrektora CNN [VIDEO]

 

Na cyfrowym billboardzie umieszczonym na Times Square w Nowym Jorku widać założyciela i dyrektora generalnego projektu Veritas, samego James’a O’Keefe, niszczącego telewizory podczas kręcenia „Oligarchy”, utworu muzycznego, który zapowiadał wzmożone wysiłki prawne Project Veritas w walce ze zniesławieniem w mediach.

Z racji tego, że Nowy Jork szybko znosi restrykcje lockdownowe, ruch na Times Square rośnie. Oczekuje się, że setki tysięcy osób zobaczą tę najnowszą reklamę.

Project Veritas zauważa, że siedziba New York Timesa znajduje się zaledwie kilka przecznic od ich reklamy, więc szybko powinna ta informacja trafić do samego CNN.

Media: Wielki Reset To Teoria Spiskowa | Światowe Forum Ekonomiczne: Przygotujmy Się Na Wielki Reset

Leave a Reply