UK: DVLA podaje najbardziej niedorzeczne wymówki kierowców przy wymianie dowodu rejestracyjnego. “Papuga mi go zjadła”

Na stronie rządowej DVLA pojawiły się najbardziej niezwykłe powody wyrobienia zastępczego dowodu rejestracyjnego pojazdu (V5C) mogą zaskakiwać. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii bywają oryginalni.

UK: DVLA podaje najbardziej niedorzeczne wymówki kierowców przy wymianie dowodu rejestracyjnego.

“Papuga zniszczyła mój dowód rejestracyjny” wśród najbardziej nietypowych powodów podawanych podczas wymiany dokumentu.

Na stronie rządowej DVLA pojawiły się najbardziej niezwykłe powody wyrobienia zastępczego dowodu rejestracyjnego pojazdu (V5C) mogą zaskakiwać. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii bywają oryginalni.

„Z roztargnienia wrzuciłem go do niszczarki”, „był w kieszeni spodni wyprałem go” i „moja papuga go zniszczyła” to jedne z najbardziej niezwykłych powodów, którymi mieszkańcy wysp usprawiedliwiali się w DVLA, aby wyrobić nowy dowód rejestracyjnego pojazdu (V5C).

Zawodowi kierowcy będą zmuszani do szczepień przeciw COVID-19?

DVLA uruchomiła usługę online, aby uzyskać zastępczy dokument V5C we wrześniu 2020 r. i jest najszybszym sposobem na jego wyrobienie.

Kierowcy mogą zamówić wymianę bez względu na przyczynę, a od momentu uruchomienia usługa była używana ponad 300 000 razy (około 5 800 razy w tygodniu).

Inne niezwykłe powody, którymi podzielono się z DVLA to:

– Moje dziecko użyło go, jako okładki książki w szkole.

– Zostawiłem go w hotelu na pustyni Gobi, jadąc przez Azję podczas urlopu.

– Dostałem samochód na urodziny – zapakowali kluczyki w dokument V5C, a kiedy go otwierałem, rozdarłem dokument.

– Pies mi go zjadł.

– Wyleciał przez okno, a kiedy poszedłem go szukać, już go nie było.

– Wnuczek bawił się nim na zewnątrz i zakopał w błocie.

Julie Lennard, dyrektor naczelny DVLA, powiedziała – Nasza usługa online wymiany V5C jest szybka i łatwa w użyciu i oznacza, że ​​klienci otrzymają dowód rejestracyjny pojazdu zastępczego w ciągu tygodnia.

Więc bez względu na to, czy zgubiłeś V5C, jest on trawiony przez twojego zwierzaka, czy twoje dzieci używają go do wyrabiania zdolności artystycznych – najszybszy sposób na uzyskanie zamiennika jest na GOV.UK – podsumowała.

Leave a Reply