Dr Robert Malone w podkaście u Joe Rogana: USA ulega „masowej psychozie” w związku z COVID-19 [VIDEO]

Kluczowy współtwórca metody mRNA, wybitny sceptyk obowiązkowych szcze3.14eń przeciwko COVID-19, powiedział jednemu z najbardziej znanych podcasterów na świecie, Joe Roganowi: "Złamali wszystkie znane mi zasady, z których przestrzegania byłem szkolony przez lata i lata”.

Dr Robert Malone w podkaście u Joe Rogana: USA ulega „masowej psychozie” w związku z COVID-19 [VIDEO]

Kluczowy współtwórca metody mRNA, dr Robert Malone, wybitny sceptyk obowiązkowych szcze3.14eń przeciwko COVID-19, powiedział jednemu z najbardziej znanych podcasterów na świecie, Joe Roganowi: „Złamali wszystkie znane mi zasady, z których przestrzegania byłem szkolony przez lata i lata”.

Joe Rogan i doktor Malone, ekspert w dziedzinie technologii szczepionek mRNA, który przeszedł szkolenie na Uniwersytecie Kalifornijskim-Davis, UC-San Diego i Salk Institute, poruszyli wiele tematów, w tym fakt, że wynalazca został w zeszłym tygodniu zbanowany przez Twittera.

Dr pisał na swojej stronie, że Twitter nie podał żadnego wyjaśnienia, dlaczego jego konto, które zgromadziło 500 000 obserwujących, zostało zawieszone.

Dr Reiner Fuellmich staje na czele tysięcy prawników: Czas na Procesy Norymberskie 2.0 [VIDEO]

Współtwórca metody mRNA pojawił się w programie jednego z najbardziej rozpoznawanych podkasterów na świecie The Joe Rogan Experience wyemitowanego w Sylwestrową Noc.

Dla rozluźnienia atmosfery założył krawat, na którym widniały wirusy przypominające wirus SARS-COV-2.

Choć początek był zdecydowanie wesoły, tematy poruszane w programie nie napawają optymizmem.

„Nasz rząd wymyka się spod kontroli” – powiedział o obowiązkach dotyczących szczepień w wywiadzie, który został opublikowany w weekend. „I są bezprawne. Całkowicie lekceważą bioetykę. Całkowicie lekceważą zasady federalne. Złamali wszystkie znane mi zasady, w których byłem szkolony przez lata i lata”.

„Te mandaty… są wyraźnie nielegalne” i „są wyraźnie niezgodne z Kodeksem Norymberskim”, powiedział Malone podczas wywiadu z Roganem, odnosząc się do zestawu zasad etyki badawczej przeciwko eksperymentom na ludziach.

„Są wyraźnie niezgodne z raportem Belmonta”, powiedział, odnosząc się do raportu z 1978 r. opublikowanego w Rejestrze Federalnym dotyczącego zasad etycznych i wytycznych dotyczących badań z udziałem ludzi.

Raport Belmonta

Raport Belmonta został napisany przez Narodową Komisję Ochrony Ludzi w Badaniach Biomedycznych i Behawioralnych.

Komisji, utworzonej w wyniku Ustawy o badaniach krajowych z 1974 r., powierzono określenie podstawowych zasad etycznych, które powinny leżeć u podstaw prowadzenia badań biomedycznych i behawioralnych z udziałem ludzi oraz opracowanie wytycznych zapewniających, że badania te są prowadzone zgodnie z tymi zasady.

Poinformowana przez comiesięczne dyskusje, które trwały prawie cztery lata i intensywne cztery dni obrad w 1976 r., Komisja opublikowała Raport Belmonta, który określa podstawowe zasady etyczne i wytyczne, które dotyczą kwestii etycznych wynikających z prowadzenia badań z udziałem ludzi.

Eksperymenty na ludziach: Tajwan, Naziści, Alabama. „Zaszcze***ni super rozsiewacze wirusa COVID-19” mówi dr Malone. Przerażające dane śmiertelności! [VIDEO]

„Są całkowicie nielegalne i ich to nie obchodzi”.

Pod koniec wywiadu zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

Na tę samą zależność zwracała uwagę od samego początku pandemii Vera Sharav. Ocalała z Holokaustu aktywistka, podzieliła się ostrymi słowami z tymi, którzy cenią swoje zdrowie i wolność osobistą:

Zacznij buntować się przeciwko rzeczom, które są złe i przeciwstawiaj się atakom na wolność medyczną i indywidualną, inicjowanym przez korporacje i rządy, pod pozorem ochrony przed COVID-19.

– Ślepe podążanie jest bardzo niebezpieczne” – powiedziała Sharav w wywiadzie dla Stand for Health Freedom.

Założycielka Alliance for Human Research Protection podzieliła się wstrząsającą historią o tym, jak jako sześciolatce odmowa wykonania rozkazów dosłownie uratowała jej życie.

Dziś sugeruje, że to, co dziś nazywamy „zaburzeniem opozycyjno-buntowniczym”, wcale nie jest „zaburzeniem”, ale strategią ratującą życie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

* ZAPRASZAMY DO SKLEPU PARADYZJA.COM *Robo – Hayek Destroy Communism*

paradyzja.com
paradyzja.com

Więcej produktów: KLIKNIJ TU

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – powiedział u Joe Rogana.

Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie, a w którym panuje niepokój w tym sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć.

– A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich prowadzić wszędzie.

Pójdą za tą osobą. Nie ma znaczenia, czy ich okłamują, czy … cokolwiek.

Kilka lat temu, powiedział, ludzie „narzekali, że świat nie ma sensu” i że nie byliśmy „już jednością społecznie, z wyjątkiem mediów społecznościowych.

„Wtedy to się stało” – powiedział Malone, odnosząc się do pandemii COVID-19. „W ten sposób dzieje się psychoza formowania masy i tak właśnie się tutaj stało”.

Wideo, trwającego ponad 3 godziny programu u Joe Rogana, dostępne jest tu.

Leave a Reply