WAŻNE! Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA: Szczepionka COVID-19 to niebezpieczeństwo. Powoduje, że wirus staje się bardziej zakaźny! [VIDEO]

Światowej sławy naukowiec, zwalczany przez system wynalazca zastosowanej w szczepionce przeciwko wirusowi COVID-19 technologii mRNA, dr Robert Malone, podkreślił - musimy zatrzymać szczepienia!

WAŻNE! Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA: Szczepionka COVID-19 to niebezpieczeństwo. Powoduje, że wirus staje się bardziej zakaźny! [VIDEO]
Światowej sławy naukowiec, zwalczany przez system wynalazca zastosowanej w szczepionce przeciwko wirusowi COVID-19 technologii mRNA, dr Robert Malone, podkreślił – musimy zatrzymać szczepienia!

Podczas audycji The Real America’s Voice, dr Malone wskazał na niebezpieczeństwo, które wywołują tak zwane szczepionki COVID-19.

Szczepionka powoduje, że wirus staje się bardziej zakaźny, niż miałoby to miejsce w przypadku braku szczepienia. To koszmar – powiedział dr Malone Steve’owi Bannonowi w RAV.

Dekalog naukowca, którego celowo usunięto z Wikipedii za mówienie prawdy o mRNA! “Nie mam myśli samobójczych” – Twitter wrze!

Powiedział, że reakcja przeciwciał, która wystąpiła w latach 60. z wirusem syncytium nabłonka oddechowego – (…) powoduje więcej zgonów dzieci u osób zaszczepionych niż nieszczepionych. Przewiduje, że to samo stanie się teraz.

Dodał – I stało się tak z praktycznie każdym innym programem opracowywania szczepionek na koronawirusa – głównie ze względu na osłabienie działania szczepionki. W przypadku Pfizera jest to około sześć miesięcy po wykonaniu wkłucia.

W tym kontekście dr Malone powtarza, że to najgorszy scenariusz z możliwych, ale nie chce brzmieć jak panikarz.

Dr Malone uważa się za naukowca, który wierzy w szczepionki i solidną naukę, dlatego przez całe życie pracował nad ich rozwojem.

Mówi, że najlepszą rzeczą, jaką można zrobić w tej chwili, jest przerwanie kampanii szczepień.

Oskarża się mnie o bycie antyszczepionkowcem, promującym dezinformację, ale w moich oczach to rząd jest tym, który ukrywa, co tu się na prawdę dzieje – przyznał Malone.

Nie chciałbym zabrzmieć, jak panikarz, ale to, co się właśnie odbywa, to najgorszy scenariusz z możliwych, w którym to szczepionka wpływa najbardziej na replikację wirusa. Bez niej nie był by w stanie tego robić. Co nazywamy wzmocnieniem zależnym od przeciwciał, a to z kolei była największa obawa od kiedy ogłoszono pospieszną kampanię proszczepionkową.

Zagrożenia, przed którymi ostrzega dr Malone, zostały potwierdzone przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Pfizer, jednego z największych producentów szczepionek:

Pfizer wspomina, że to niebezpieczeństwo i ryzyko (więc nie będzie za nie odpowiedzialny) w dokumentach przesłanych do EMA, w oparciu o poprzednie badania sarscov1/mers vax.

Oczywiście nie zaobserwowano tego w bardzo krótkim badaniu, które doprowadziło do aktualnego zatwierdzenia w nagłych wypadkach, jak to się dzieje po ponownym narażeniu na wirusy.

Na tym etapie, eksperymentalnym, długoterminowe skutki badanego leku są nieznane. Jednak niekorzystne skutki wystąpiły już u milionów ludzi na całym świecie, w tym dziesiątki tysięcy zgonów.

Włochy: Chirurg, który operował mózg młodej Włoszki po szczepieniu COVID-19, przyznał: „Nigdy nie widziałem czegoś takiego!” [VIDEO]

Najlepszym przykładem są coraz głośniejsze akcje społeczne osób, które zostały porzucone przez tych, którzy do szczepienia ich nakłaniały, zachęcały, bądź zmuszały.

W Ameryce rośnie potężny ruch osób, których nikt nie słucha #WeWantToBeHeard / #UsłyszcieNas

Dziesiątki tysięcy okaleczonych przez szczepionki zaczęło potężną kampanię. Założyciele strony Vax Longhaulers utworzyli platformę dla wszystkich osób, które doświadczyły niepożądanych odczynów poszczepiennych, wynikających z przyjęcia tak zwanej szczepionki COVID-19.

WeWantToBeHeard, czyli 'Usłyszcie Nas’ stało się hasłem kampanii i jest wołaniem o pomoc, ponieważ nikt zdaje się ich nie zauważać.

Z drugiej strony wydaje się, że wskaźnik przeżywalności osób zarażonych wirusem SARS-COV-2 pozostaje poniżej 99,5%, dlatego niektórzy uważają, że wprowadzenie przez rząd tak zwanych ograniczeń pandemicznych jest nadmierne, to niebezpieczeństwo.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

5 KOMENTARZE

Leave a Reply