Dr Bodnar: „Nie chcę być lekarzem w tak zakłamanym kraju”

Mocny wpis specjalisty ds. chorób płuc dra Włodzimierza Bodnara. Lekarz opublikował na stronie swojej przychodni gorzkie słowa.

Mocny wpis specjalisty ds. chorób płuc dra Włodzimierza Bodnara. Lekarz opublikował na stronie swojej przychodni gorzkie słowa.

Dr Włodzimierz Bodnar od wielu miesięcy z powodzeniem leczy pacjentów z Covid-19 amantadyną.

„Jeśli uważam, że jestem w stanie uratować choćby jednego pacjenta a nie zrobił bym tego, byłoby to niezgodne z moim przekonaniem. Nie byłbym wart zawodu lekarza” – podkreślił Bodnar.

Dr Bodnar: „Ponad 3000 pacjentów biorących Amantadynę, jest zdrowych. NIKT mi NIE UMARŁ”. Czy Dr Simon, prof. Horban i minister Niedzielski dezinformują?

Mimo że lekarz od wielu miesięcy zwracał uwagę na skuteczność amantadyny w leczeniu koronawirusa, dopiero teraz rozpoczęły się w Polsce badania nad nią pod kątem Covid-19.

„Ministerstwo Zdrowia jest niepocieszone, bo wymusza się badania nad amantadyną na siłę … to ogłoście od razu wyniki badania, że nie wykazały skuteczności amantadyny! Po co czekać?” – dodał rozgoryczony lekarz.

Plandemia Ściema Skandal |Wyjaśniamy, Jak [NIE] Działają Testy PCR na COVID-19 [Wideo]

„Proszę jednocześnie pozbawić mnie prawa wykonywania zawodu, bo nie chcę być lekarzem w tak zakłamanym kraju” – skwitował ostro.

TVN ma zaległości w ZUS na niemal PÓŁ MILIARDA złotych? Dlaczego państwo nie reaguje?

Leave a Reply