UK: NIEBYWAŁE! Dr Axon, doradca rządu Borysa Johnsona, sam przyznał: “Maseczki dają jedynie komfort psychiczny, jak kocyk. One w niczym nie pomagają”!

Dr Colin Axon, doradca rządowy SAGE, udzielił wywiadu London Telegraph. Przyznał, że świat medyczny przedstawił ludziom „kreskówkowy” obraz tego, jak zachowują się mikroskopijne wirusy. A przecież maseczki mają otwory, które są do 5000 razy większe niż cząstki Covid.

UK: NIEBYWAŁE! Dr Axon, doradca rządu Borysa Johnsona, sam przyznał:

Dr Colin Axon, doradca rządowy SAGE, udzielił wywiadu London Telegraph. Przyznał, że świat medyczny przedstawił ludziom „kreskówkowy” obraz tego, jak zachowują się mikroskopijne wirusy. A przecież maseczki mają otwory, które są do 5000 razy większe niż cząstki Covid.

Axon powiedział: „Małe rozmiary nie są łatwe do zrozumienia, dlatego niedoskonałą analogią jest wyobrażenie sobie kulek wystrzeliwanych w rusztowania budynków. Niektóre uderzą w słup i odbiją się od niego, ale oczywiście większość przeleci”.

„Kiedy cząsteczka nie znajduje się na powierzchni biologicznej, nie jest to już problem biomedycznym, chodzi po prostu o fizykę. Opinia publiczna ma tylko częściowy pogląd na historię, jeśli informacje pochodzą tylko z jednego rodzaju źródła” – kontynuował Axon, dodając.

UK: Polacy Wyrzuceni Ze Znanej Sieciówki za Brak Maseczek |”Wynoś Się, Ty Kut*sie!” [VIDEO]

Dr Axon powiedział, że opinii publicznej należy zaoferować szerszy pogląd na naukę kryjącą się za maseczkami na twarz, a nie tylko „częściowy wgląd” w informację forsowaną przez medyków na temat ich skuteczności.

Zauważając, że „debata na temat masek dotyczy podróżowania cząstek”, Axon wyjaśnił, że „Maski mogą wyłapywać kropelki i plwocinę z kaszlu, ale ważne jest to, że SARS CoV-2 jest rozprowadzany głównie przez maleńkie aerozole”.

„Cząsteczka wirusa Covid ma około 100 nanometrów, luki materiałowe w niebieskich maskach chirurgicznych są nawet 1000 razy większe, a luki w masce z tkaniny mogą być 500 000 razy większe” – przekonywał Axon.

W niektórych z nich pory mają co najmniej 1000 razy większą średnicę (55 µm do 440 µm) w porównaniu ze średnicą cząstek wirusa (60 nm do 140 nm).

Niedopuszczalna wartość CO2 osiągnięta po 3 minutach! Najnowsze badanie mocnym dowodem, że zmuszanie dziecka do noszenia maseczki jest znęcaniem?

Maski na twarz to jedna z głównych niefarmaceutycznych interwencji stosowanych na całym świecie w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się infekcji wirusowych.

Te maski na twarz są dwojakiego rodzaju – medyczne i niemedyczne. Medyczne maski na twarz są dalej podzielone na dwie kategorie:

  • Maska N95 z certyfikatem Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (NIOSH)H
  • Maski chirurgiczne

Maski N95 wykorzystują filtry elektretowe i mogą szczelnie zakrywać twarz, podczas gdy maski chirurgiczne są stosunkowo luźno dopasowane.

Niemedyczne maski na twarz są wykonane z tkaniny. Tkaniny używane do produkcji masek niemedycznych mogą być bawełną, poliestrem, polipropylenem, jedwabiem lub wieloma innymi, zależnymi od naszej inwencji twórczej, bądź inwencji sprzedającego je na straganie.

Jeśli przyjrzymy się właściwościom fizycznym masek zarówno medycznych, jak i niemedycznych, dojdziemy do wniosku, że maski te nie są skuteczne w blokowaniu cząsteczek wirusa.

Pierwszymi, którzy faktycznie zbadali wpływ noszenia na dużą skalę uniwersalnych masek, byli Duńczycy. Szczególnie w odniesieniu do rozprzestrzeniania się COVID-19. „Badanie i jego rozmiar są unikalne na świecie, a ich celem była raz na zawsze próba wyjaśnienia zakresu, w jakim stosowanie masek w przestrzeni publicznej zapewnia ochronę przed infekcją koronawirusa”.

Znamy również potężną metaanalizę 65 badań nad maseczkami zespołu z Niemiec pod przewodnictwem doktora Kajetana Kisielińskiego, który udowodnił ze wszech miar, że maseczki nie dość, że nie działają, to jeszcze wpływają negatywnie na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Profesor Colin Axon zauważył, że „te aerozole wydostają się z masek i sprawią, że maska ​​staje się nieskuteczna”, dodając. że „społeczeństwo domagało się czegoś, co trzeba zrobić, mają maski, ale to tylko koc zapewniający wygodę.”

Powiedział również, że “jest to teraz w nas zakorzenione, a my zakorzeniamy złe zachowania”.

„Na całym świecie można patrzeć na nakazy noszenia maseczek i obserwować wskaźniki infekcji. Widać, że nakazy ich noszenia nie wywarły jakikolwiek efektów”, zauważył dalej Axon, dodając, że „najlepszą rzeczą, jaką można powiedzieć o każdej maseczce, jest to, że jeśli w ogóle mają jakikolwiek pozytywny efekt, jest on zbyt mały, aby można go było zmierzyć” – powiedział doradca premiera Wielkiej Brytanii.

Najnowsze badanie ujawnia problemy z bezpieczeństwem i skutecznością maseczek!

Od wybuchu pandemii COVID-19 ludzie na całym świecie zaczęli używać masek na twarz, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji z jednej osoby na drugą.

Również rząd i ministerstwo zdrowia Polski zachęcają ludzi do noszenia masek na twarz. Posłowie, którzy nie chcą się temu podporządkować, są wyrzucani z obrad sejmu, do czego zostali wybrani i został im do tego nadany przez suwerena mandat.

Na każdym kroku nie jeden z nas napotyka sytuację, w której ktoś staje się “małym hitlerkiem”, żądającym zakrycia twarzy, choćby pończochą. Ludzie stają się agresywni, podli, wulgarni, a nawet używają przemocy fizycznej.

Do tej pory jednak skuteczność maseczek na twarz w kontrolowaniu rozprzestrzeniania się wirusów, nie została jednoznacznie określona i udowodniona.

UK: Mocne słowa w Westminsterze. Brytyjski parlamentarzysta Desmond Swayne grzmi, porównując rząd Borysa Johnsona do partii komunistycznej! [VIDEO]

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

1 KOMENTARZ

Leave a Reply