Donald Trump rusza ze swoją bezpieczną, przyjazną platformą społecznościową TRUTH. Akcje szybują!

"Wzbierający przypływ unosi wszystkie łodzie, które walczą z tymi technologicznymi tyranami", powiedział dyrektor generalny. Nadciąga poważny konkurent dla zamordystycznych platform Facebook, Twitter, czy nawet YouTube. TRUTH to nie tylko platforma społecznościowa. Projekt jest trójtorowy.

Donald Trump rusza ze swoją bezpieczną, przyjazną platformą społecznościową TRUTH. Akcje szybują!

„Wzbierający przypływ unosi wszystkie łodzie, które walczą z tymi technologicznymi tyranami”, powiedział dyrektor generalny. Nadciąga poważny konkurent dla zamordystycznych platform Facebook, Twitter, czy nawet YouTube. TRUTH to nie tylko platforma społecznościowa. Projekt jest trójtorowy.

Sieć społecznościowa TRUTH, założona przez byłego prezydenta Trumpa, wyznaczyła 21 lutego jako oficjalną datę uruchomienia aplikacji. Jego akcje wzrosły do ​​20% w ciągu kilku minut, donosi The Guardian.

W październiku Trump Media and Technology Corporation ogłosiła uruchomienie platformy, opisując ją jako narzędzie do „przeciwstawienia się tyranii Big Tech”. Zgodnie z listą platformy w App Store, jest ona obecnie dostępna w przedsprzedaży.

Twitter na stałe zawiesił konto współautora mRNA, dr Roberta Malone!

Sześć dni temu z zamordyzmem BigTech zmierzyła się Konfederacja, której konto zostało usunięte przez platformę Marka Zuckenberga.

To nie pierwszy przypadek, kiedy mający odmienne poglądy od lewicowej platformy członkowie środowiska politycznego, czy medycznego, zostali usunięci z przestrzeni internetowej.

Z cenzurą platformy zmierzył się już jakiś czas temu sam były prezydent Donald Trump.

– Zważywszy na powagę sytuacji, które doprowadziła do zawieszenia kont Pana Trumpa, podtrzymujemy nasze stanowisko, że jego działania były jawnym pogwałceniem naszego regulaminu, co ze swej strony zasługuje na najwyższą karę, jaką przewidują protokoły dotyczące kroków podejmowanych w wypadku nieprzestrzegania reguł – napisał wiceprezes Nick Clegg w oświadczeniu opublikowanym późnym wieczorem w dniu zdjęcia konta prezydenta.

Zrzut ekranu zablokowanego konta Donalda Trumpa na platformie Twitter / Źródło: Twitter
Zrzut ekranu zablokowanego konta Donalda Trumpa na platformie Twitter / Źródło: Twitter

Jeszcze podczas wyścigu o reelekcję zapowiedział, że stworzy swoją platformę, na której zagości wolność słowa – prawo zagwarantowane amerykańską konstytucją.

Wielu komentatorów uznało wtedy jego zapowiedzi za zwykłe wołanie na puszczy. Trump jednak nie rzuca słów na wiatr.

Trudne poczatki

W październiku platforma TRUTH została zhakowana.

Stworzyłem TRUTH Social i TMTG, by stawić czoła tyranii Big Tech. Żyjemy w świecie, gdzie talibowie są ogromnie obecni na Twitterze, a mimo to wasz ulubiony amerykański prezydent został uciszony – powiedział Trump, cytowany w komunikacie wydanym przez jego nowo utworzoną spółkę Trump Media and Technology Group (TMTG).

Jak napisano wówczas, spółka Trumpa ma misję „stworzenia rywala dla konsorcjum liberalnych mediów” i „walki przeciwko Big Tech”.

Oprócz stworzenia TRUTH (ang. „prawda”), firma Trumpa planuje uruchomić serwis streamingowy TMTG+, który ma oferować „nie lewicową rozrywkę, wiadomości i podcasty”.

TRUTH rusza pełną parą

Już w przyszłym miesiącu ruszy jego nowa platforma TRUTH.

Jedną z jej funkcji będzie „kanał PRAWDA”, będą to podobne powiadomienia i inne usługi, które można znaleźć w prawie wszystkich programach społecznościowych.

USA: Twitter zawiesił konto republikańskiej polityk za wpisy o COVID-19

Twórcy aplikacji twierdzą, że zamierzają przyjąć strategię „Big Tent”,[ang. – Wielkiego namiotu] aby zgromadzić ludzi ze wszystkich środowisk, zachęcając do owocnej i przyjemnej wymiany pomysłów.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

* ZAPRASZAMY DO SKLEPU PARADYZJA.COM * Politycy za kratami *

paradyzja.com
paradyzja.com

Więcej produktów: KLIKNIJ TU

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Oprócz podstawowych funkcji, aplikacja jest wykorzystywana w odpowiedzi na ograniczenie przez Big Tech platformy prezydenta Trumpa, która została usunięta z Twittera i Facebooka po naruszeniu cyberbezpieczeństwa Capitolu 6 stycznia.

Akcje Digital World Acquisition Corporation (DWAC) rozpoczęły dzień z blisko 50 USD, po czym wzrosły do ​​60 USD w późnym obrocie.

Całkowita wartość rynkowa DWAC wynosi obecnie około 2,2 miliarda dolarów ze względu na ten wzrost.

Spółka przejmowania specjalnego przeznaczenia (SPAC) to korporacja powołana w celu przejmowania prywatnych firm i pozyskiwania wsparcia inwestorów bez upublicznienia prywatnych przedsiębiorstw.

Premier Morawiecki: Usunięcie Konfederacji z Facebooka uderza w wartości demokratyczne

Kalifornijski republikanin Devin Nunes, który powiedział w zeszłym miesiącu, że zrezygnuje z pracy w Kongresie, aby zarządzać Trump Communications and Technology Corporation, będzie nowym liderem platformy.

Devin Nunes, dyrektor generalny Truth Social, ujawnił niektóre szczegóły tego przedsięwzięcia i przedstawił swoją wizję średnio- i długoterminową, zapewniając, że firma byłego prezydenta pomoże platformom i alternatywnym mediom oraz że wielka Dolina Krzemowa będzie znów dobrze prosperować.

Devin Nunes, który w zeszłym miesiącu zrezygnował ze stanowiska kongresmena, aby zarządzać siecią społecznościową Trumpa, podzielił się pewnymi szczegółami na temat tego, czym będzie Truth Social.

Ma być ona czymś więcej niż zwykłymi mediami społecznościowymi skupionymi na wolności słowa: firma Trumpa planuje wprowadzić wszystkie te alternatywne media i platformy razem, które konkurują z Big Tech i tworzą „najbardziej wolną” platformę dla Amerykanów i reszty świata.

Podczas gdy część Truth Social dotycząca „mediów społecznościowych” zostanie wkrótce uruchomiona, Nunes powiedział, że firma będzie miała „trójtorowe podejście”.

Masz platformę społecznościową TRUTH, ale intensywnie przyglądamy się również strumieniowaniu i posiadaniu usługi przesyłania strumieniowego, która jest obecnie w fazie rozwojupowiedział Nunes dla Fox News.

Przyglądamy się również, w jaki sposób dostarczamy wiadomości ludziom. To jest teraz bardziej koncepcyjne.

Media społecznościowe, które mają zostać uruchomione 21 lutego, są pierwszą częścią projektu i według Nunes wszyscy ciężko pracują nad stworzeniem „produktu wysokiej jakości”, który jest „bezpieczny i to jest kluczowe. Bezpieczna, przyjazna rodzinie platforma, która nie podlega cenzurze opartej na polityce”.

Więc wszystkim tym innym firmom, które są alternatywą dla Big Tech, wierzymy, że pomożemy im wszystkim” – powiedział Nunes.

– Wzbierający przypływ unosi wszystkie łodzie, które walczą z tymi technologicznymi tyranami.

Jak będzie wyglądać Truth Social

Nunes powiedział, że Truth Social pozwoli użytkownikom publikować swoje przemyślenia, zdjęcia i filmy w „prosty i zręczny” sposób.

Relacje osób politycznych lub władz również będą mogły być weryfikowane.

Ale jednym z najbardziej wyróżniających się aspektów, jak wyjaśnia były kongresman, jest to, że zostanie on zaprojektowany z myślą o rodzinie i zdrowiu dzieci, ponieważ algorytmy nie będą wykorzystywane do priorytetyzacji publikacji, które są „trendy”, które zazwyczaj mogą zawierać przemoc, seks lub inne szkodliwe rzeczy dla dzieci i ogólnie.

To wysokiej jakości, przyjazny dla użytkownika produkt. Będzie w porządku chronologicznym, a kanał będzie tak, abyś nie przegapił tego, co twój daleki krewny opublikował o meczu piłki nożnej ich dziecka w weekend – tak właśnie dzieje się teraz na twoich platformach, po prostu dostaniesz tyle śmieci – wyjaśnił Nunes.

Niektóre wyzwania

Nunes powiedział, że Truth Social nie będzie platformą tylko dla republikanów, właśnie dlatego, że firma nie będzie używać żadnego z tych algorytmów filtrujących treści, które nadają priorytet niektórym postaciom, „ukrywając” inne, ale mają być czymś dla „wszystkich Amerykanów”.

Ponieważ podejście różni się od tego, z którym ludzie są obecnie zaznajomieni, jednym z wyzwań jest stworzenie tego wszystkiego od zera, biorąc pod uwagę, że Truth Social nie może zatrudniać ani mieszać się z „obudzonymi” firmami, które w przeszłości uczestniczyły w cenzurze na różne sposoby.

Spisek przeciwko Trumpowi? Ujawniono nagranie dyrektora CNN [VIDEO]

TMTG zgromadził solidny zespół światowej klasy patriotów zaangażowanych w rozwijanie TRUTH Social i wypieranie represyjnej władzy Big Tech na cyfrowym placu publicznym. Nasz zespół jest podekscytowany, że znajduje się na końcowych etapach rozwoju tej krytycznej platformy.

Były kongresman powiedział, że jest zachwycony bystrym okiem Trumpa, skupionym na szczegółach i tworzeniu niezrównanych wrażeń dla użytkowników.

Truth Social stała się misją

Nunes przypomina, że ​​był jednym z pierwszych, którzy dostali shadowbana (czyli wtedy, gdy platforma nie pokazuje Twoich postów Twoim obserwatorom) na Twitterze.

Od tego czasu, będąc kongresmenem, bardzo poważnie traktuje kwestię cenzury w mediach społecznościowych.

Ale Nunes nie postrzega siebie jako biznesmena – Wciąż widzę, co robię jako osoba w służbie publicznej. Nie jest to sprawa polityczna, ale służba publiczna. To musi być zrobione. To najważniejsza sprawa na najwyższym poziomie.

Rzeczywiście, dla byłego kongresmana możliwość skutecznego prowadzenia platformy takiej jak Truth Social stała się wspólnym zadaniem – To, co robimy, jest naprawdę poważne. Miliony Amerykanów i ludzi na całym świecie liczą na to, że zrobimy to i zrobimy to dobrze.

Niezależne badanie Uniwersytetu Columbia: Ponad 150 000 zgonów w Ameryce! Więcej niż ofiar wojny w Wietnamie!

 

Leave a Reply