Donald Trump wraca do Białego Domu: nie pozwól, aby COVID cię zdominował [VIDEO]

Prezydent Donald Trump po powrocie do Białego Domu po leczeniu wirusa wezwał Amerykanów, aby przestali bać się COVID-19.

Prezydent Donald Trump po powrocie do Białego Domu po leczeniu wirusa wezwał Amerykanów, aby przestali bać się COVID-19.

„Dowiedziałem się tak dużo o koronawirusie i jednej rzeczy napewno: nie pozwól mu zdominować siebie, nie bój się go” – powiedział Trump. „Możesz to pokonać.”

Prezydent nagrał i opublikował nowe wideo w poniedziałek, gdy tylko wrócił do Białego Domu po leczeniu koronawirusa w Szpitalu Wojskowym Waltera Reeda.

Wydawało się, że wideo zostało nakręcone w południowym portyku Białego Domu po tym, jak prezydent zdjął maskę.

Prezydent zauważył, że Stany Zjednoczone dysponują najlepszymi terapiami i lekami do leczenia wirusa, i podziękował personelowi i lekarzom szpitala wojskowego Waltera Reeda za doskonałą opiekę.

Przyznał, że „nie czuł się zbyt dobrze”, dopóki nie poszedł do szpitala w piątek, a teraz czuje się „świetnie”.

„Nie pozwól temu dominować. Nie pozwól, by zawładnął twoim życiem, nie pozwól, aby to się stało ”- powiedział Trump. „Mamy najwspanialszy kraj na świecie”.

Wskazał, że nie żałuje podróżowania po kraju i osobistych spotkań z ludźmi, narażania się na ryzyko i ostatecznie zarażenia wirusem.

„Stałem zawsze z przodu. Prowadziłem. Nikt, kto jest liderem, nie zrobiłby tego, co ja – powiedział. „Wiem, że istnieje ryzyko. Istnieje niebezpieczeństwo, ale w porządku, a teraz czuję się lepiej. A może jestem odporny. Nie wiem.”

„Nie pozwól, by to zdominowało Twoje życie. Wyjdź z domu, mamy najlepsze lekarstwa na świecie… a szczepionki nadchodzą za chwilę ”- podsumował Trump.

Wcześniej w poniedziałek prezydent Trump wezwał również Amerykanów, aby nie bali się koronawirusa.

„Nie bój się Covid” – powiedział. „Nie pozwól, by to zdominowało Twoje życie”.

Przed nagraniem wideo Prezydent Trump wyszedł ze śmigłowca Marine One, wszedł po schodach Południowego Portyku, odwrócił się i zdjął maskę i zasalutował pozdrawiając pilotów odlatującego helikoptera.

Biały Dom opublikował także film przedstawiający powrót prezydenta.

Leave a Reply