WAŻNE! Doktor Malone, wynalazca mRNA, rozwiewa wszelkie wątpliwości, zabierając głos w sprawie szczepionek COVID-19 oraz antyszczepionkowców!

Czy szczepionki COVID-19 są eksperymentalne? Czy można je w ogóle szczepionkami nazwać? W debacie nad największym problemem XXI wieku zabrał głos sam twórca technologii mRNA, doktor nauk medycznych oraz światowej sławy naukowiec Robert W. Malone.

WAŻNE! Wynalazca mRNA, rozwiewa wszelkie wątpliwości, zabierając głos w sprawie szczepionek COVID-19 oraz antyszczepionkowców!

Czy szczepionki COVID-19 są eksperymentalne? Czy można je w ogóle szczepionkami nazwać? W debacie nad największym problemem XXI wieku zabrał głos sam twórca technologii mRNA, doktor nauk medycznych oraz światowej sławy naukowiec Robert W. Malone.

Wiele się dziś mówi o szczepionkach, o tym czym są, a czym nie są. Słyszymy z mediów głównego nurtu od zapraszanych do nich osób w białych kitlach z dwoma, trzema, czy czterema skrótami przed nazwiskiem jedną i tę samą narrację.

Lwia część mainstreamowych ekspertów jednogłośnie twierdzi, że produkty medyczne COVID-19 są szczepionkami oraz, że nie są eksperymentalne. Ponadto, ich zdaniem są „bezpieczne, skuteczne i najlepiej przebadane”.

WAŻNE: Naturalna odporność wygrała z CDC? Badania potwierdzają, że lepiej jest przejść COVID-19

Doświadczenie

Dr Malone, odkrywca transfekcji RNA in-vitro i in-vivo oraz wynalazca szczepionek mRNA, którego badania były kontynuowane w Vical w 1989 roku, gdzie zaprojektował pierwsze eksperymenty in vivo na ssakach, będzie zapewne najwłaściwszą osobą, która w tej ważnej dla nas sprawie może i powinna zabrać głos.

Wszak po co pytać szeregowców, bądź starszych szeregowców, skoro wyjaśnić wszelkie wątpliwości może, potrafi i chce marszałek?

Doktor Malone, oprócz wynalezienia szczepionek mRNA, był również wynalazcą szczepionek DNA w 1988 i 1989 roku. Wynikiem tej pracy jest ponad 10 patentów i liczne publikacje, przynoszące około 7000 cytowań.

Specjalizuje się w badaniach klinicznych, sprawach medycznych, sprawach regulacyjnych, zarządzaniu projektami, zarządzaniu propozycjami (duże granty i kontrakty), szczepionkach i ochronie biologicznej.

Obejmuje to pisanie opracowywań, przeglądanie i zarządzanie szczepionkami, zagrożeniami biologicznymi i biologicznymi próbami klinicznymi oraz strategiami rozwoju klinicznego.

Synteza mRNA / Źródło: Jill Glasspool Malone, PhD, President, RW Malone MD LLC
Synteza mRNA / Źródło: Jill Glasspool Malone, PhD, President, RW Malone MD LLC

Dr Malone brał udział w opracowywaniu, projektowaniu i nadzorowaniu około czterdziestu badań klinicznych fazy I i dwudziestu badań klinicznych fazy II, a także pięciu badań klinicznych fazy III.

Pełnił funkcję dyrektora medycznego/monitorującego w około czterdziestu badaniach klinicznych fazy 1 oraz w dwudziestu badaniach klinicznych fazy 2, w tym w tych prowadzonych w organizacjach zajmujących się badaniami klinicznymi zajmującymi się szczepionkami. Praca dr Malone nad rozwojem propozycji dla firm przyniosła klientom miliardy dolarów.

W swojej wypowiedzi poświęconej problemowi postrzegania mRNA w przestrzeni publicznej, porusza wiele kwestii o podłożu obyczajowym, moralnym i etycznym. Wyjaśnia również, czy szczepienia są eksperymentem medycznym.

Naukowiec pragnie zaznaczyć, że w żadnym wypadku nie jest przeciwnikiem szczepień. Wprost przeciwnie, jest specjalistą i rzecznikiem na rzecz szczepionek, a także oryginalnym wynalazcą podstawowej technologii platformy szczepionki mRNA [w tym szczepionki DNA].

Ma też rozległe szkolenie z bioetyki na Uniwersytecie Maryland, na Instytucie Badawczym Armii Waltera Reeda i Harvard Medical School, a zaawansowany rozwój kliniczny i sprawy regulacyjne są dla niego podstawowymi kompetencjami.

Warto zauważyć, że na tym samym uniwersytecie, na którym kształcił się dr Malone, powstała super szczepionka nowej generacji wyprodukowana na obrzeżach stolicy Stanów Zjednoczonych przez armię amerykańską. Szczepionkę już zaczęto testować na ludziach!

USA: Wojsko testuje super szczepionkę nowej generacji przeciw COVID-19. Rozpoczęto próby na ludziach!

Zamykanie ust lekarzom

„W zeszłym tygodniu odbyłem kilkugodzinną rozmowę telefoniczną z moim znajomym, który jest kanadyjskim lekarzem pierwszego kontaktu. Opowiedział historię sześciu bardzo niezwykłych klinicznych przypadków niepożądanych odczynów poszczepiennych, które osobiście zaobserwował w swojej praktyce, obejmującej szczepienie swoich pacjentów szczepionką mRNA firmy Pfizer” – zdaje relację Malone.

Kanadyjscy lekarze złożyli prośbę o dostęp do informacji publicznej, aby uzyskać dane szczepionki.

Problemem, który zaniepokoił doktora Malone był fakt, że NOP-y, pomimo prawidłowego zgłoszenia, zostały zignorowane i potraktowane przez władze, jako zdarzenia niepowiązane ze szczepionkami.

Co najważniejsze, nie przeprowadzono żadnego wnikliwego dochodzenia. Z automatu odrzucono myśl, że ich przyczyną mogą być preparaty firmy Pfizer BioNtech.

Sytuacja w kanadyjskiej służbie zdrowia przypomina tę z pozostałych krajów rozwiniętych.

Mianowicie, „każdy praktykujący lekarz, który upublicznia obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek, jest narażony na szyderstwa ze strony lekarzy akademickich i zagrożony potencjalnym rozwiązaniem umowy o pracę [medycyna w całości kontrolowana jest przez państwo] i utraty licencji na wykonywanie zawodu”.

Trzeba zauważyć, że cała służba zdrowia wplątana jest w status quo, którego spektrum rozpościera się od ostracyzmu zawodowego, przez zagrożenie utratą licencji; od zwykłego pracownika służby zdrowia, po profesorską kadrę zarządzającą.

Dr Malone zadaje serię retorycznych pytań o to, czego boją się oficjalni liderzy zdrowia publicznego, dlaczego konieczne jest tłumienie dyskusji i pełnego ujawniania informacji dotyczących reaktogenności mRNA i zagrożeń bezpieczeństwa. Czyż nie tym powinna zajmować się dziedzina naszego życia, jaką jest nauka?

Amunicja dla „antyszczepionkowców”

„Przeanalizujmy dokładnie dane dotyczące niepożądanych odczynów poszczepiennych związanych ze szczepionką. Czy można znaleźć informacje lub wzorce, takie jak niedawne odkrycie objawów kardiomiopatii lub utajonych sygnałów reaktywacji wirusa?” – pyta.

Zdaniem doktora, powinniśmy do zbadania tych danych zatrudnić najlepszych ekspertów w dziedzinie biostatystyki i uczenia maszynowego, a wyniki powinny być niezwłocznie udostępniane opinii publicznej. O co w dzisiejszych czasach bardzo trudno.

Autor technologii mRNA wychodzi z założenia, że dorosłym obywatelom należy pozostawić wolną wolę i wolność wyboru.

„Dotyczy to zwłaszcza badań klinicznych. Te mRNA i rekombinowane produkty szczepionek adenowirusowych pozostają obecnie w fazie eksperymentalnej” – zaznacza.

„Ponadto mamy prowadzić rygorystyczną, opartą na faktach naukę i medycynę. Jeśli nie zostanie przeprowadzona rygorystyczna i przejrzysta ocena reaktogenności szczepionek i zdarzeń niepożądanych po szczepieniu, my [społeczności zajmujące się zdrowiem publicznym, badaniami klinicznymi i opracowywaniem szczepionek], dajemy amunicję antyszczepionkowcom przeciwko szczepionkom i potwierdzamy wiele z ich argumentów”.

Czy szczepionki COVID-19 są eksperymentem medycznym?

Media głównego nurtu, oraz organizacje zarówno rządowe, jak i pozarządowe przekonują ponad wszelką wątpliwość, że nie ma mowy o eksperymentach.

Za ile sprzedał się rządowi promujący szczepienia Cezary Pazura?

Rządowy portal proszczepionkowy #SzczepimySię, którego twarzą został Cezary Pazura, umieścił informację na Twitterze, dającą jasno do zrozumienia, że szczepionki produktem eksperymentalnym nie są.

Profesor doktor habilitowany nauk medycznych Miłosz Parczewski stara się wszystko wyjaśnić.

Czy aby na pewno jest tak, jak mówi doktor Parczewski i powtarzający to samo za nim inni przedstawiciele mainstreamowego świata medycznego?

„Coraz większym problemem, który doskwiera rzetelnym przedstawicielom świata nauki, jest tłumienie informacji i jawna cenzura, dotyczące tych obecnych szczepionek na COVID, które są oparte na technologiach terapii genowej” – wyjaśnia twórca terapii genowej mRNA, doktor Malone.

To przez nią informacje drugiej strony medalu nie mogą dostać się do świadomości większości społeczeństwa. A to, zdaniem doktora, rzucają złe światło na całe przedsięwzięcie szczepionkowe.

„Moim zdaniem dorosłe osoby w naszym społeczeństwie mogą śmiało poradzić sobie z informacją i otwartą dyskusją.

Ponadto musimy w pełni ujawnić wszelkie zagrożenia związane z tymi eksperymentalnymi produktami badawczymi” – podsumowuje doktor Malone, zaznaczając jednoznacznie, czym są „szczepienia” na COVID-19.

Dodatkowo na rządowej stronie clinicaltrials.gov sami możemy przekonać się, czy faktycznie zapraszani do telewizji eksperci, jak między innymi doktor Parczewski, mają rację i szczepionki na COVID-19 nie są eksperymentem medycznym.

Kiedy przyjrzymy się oficjalnym i szeroko dostępnym, choć przemilczanym dokumentom, okazuje się, że na przykład Pfizer BioNtech [a dotyczy to wszystkich czterech najbardziej znanych produktów terapii genowej i terapii z użyciem adenowirusa] zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023. I to jedynie są szacunki.

Niezbity dowód na to, że produkt medyczny firmy Pfizer jest eksperymentalny i ukończy jedynie fazę III badań klinicznych dopiero w 2023 roku / Źródło: rządowa strona clinicaltrial.gov
Niezbity dowód na to, że produkt medyczny firmy Pfizer jest eksperymentalny i ukończy jedynie fazę III badań klinicznych dopiero w 2023 roku / Źródło: rządowa strona clinicaltrials.gov

Mało tego, wtedy ewentualnie zakończy się dopiero III faza badania! A co z fazą IV?

Świadoma zgoda

Doktor Malone porusza również bardzo ważną kwestię świadomej zgody. Każdy uczestnik medycznej procedury jest „podmiotem badawczym, od którego nie wymaga się podpisania świadomej zgody z uwagi na autoryzację produktu ze względu na wyjątkową sytuację (EUA)”.

Problem polega na tym, że standardową, moralną, etyczną, profesjonalną i co najważniejsze zgodną z prawem procedurą, nazywano by taką, w której ów podmiot badawczy poinformowano by o ewentualnym ponoszonym ryzyku.

Bez świadomej zgody łamie się konwencje i deklaracje międzynarodowe.

Na domiar złego niektóre kraje wzywają do podawania szczepionek na zasadzie wyjątkowej sytuacji EUA nastolatkom i młodzieży, „którzy z definicji nie są w stanie bezpośrednio wyrazić świadomej zgody na udział w badaniach klinicznych – pisemnej lub innej”.

Kluczową kwestią jest tutaj to, że to, co robi się przez tłumienie otwartego ujawniania niepożądanych odczynów poszczepiennych i debaty na ich temat, narusza podstawowe zasady bioetyki badań klinicznych.

Konwencja genewska i deklaracja helsińska mówią o tym, że musi być świadoma zgoda na eksperymenty na ludziach. „Ludzie – ty, ja i obywatele naszych krajów – musimy być informowani o zagrożeniach.”

Rasa panów – Pentagon będzie monitorował Twoją krew, wszczepiając chip [VIDEO]

„Szacunek wymaga, aby podmioty, w miarę swoich możliwości, miały możliwość wyboru tego, co im się przydarzy, a co nie.

Możliwość ta jest zapewniona, gdy spełnione są odpowiednie standardy świadomej zgody”.

Za „świadomą zgodę” przyjmujemy sytuację, w której wymienione są trzy elementy: informację, zrozumienie i dobrowolność – definiuje pojęcie Malone.

Przekroczone granice, łamane zasady

Zdaniem doktora, przywódcy w zakresie zdrowia publicznego przekroczyli granicę i obecnie łamią podstawowe zasady, które stanowią fundament, na którym zbudowana jest etyka badań klinicznych.

„Uważam, że to musi się skończyć. Musimy mieć przejrzyste publiczne ujawnianie zagrożeń – w szerokim tego słowa znaczeniu – związanych z tymi eksperymentalnymi szczepionkami.

Albo to, albo cała nowoczesna struktura bioetyczna, która wspiera badania na ludziach, będzie musiała zostać ponownie przemyślana” – konkluduje.

Ponadto, ponieważ szczepionki te nie są jeszcze dopuszczone do obrotu [jedynie autoryzowane do podawania pod pewnymi warunkami], przymus udziału ludzi w eksperymentach medycznych jest szczególnie zabroniony.

„W związku z tym, polityka zdrowia publicznego spełniająca ogólnie przyjęte kryteria przymusu do udziału w badaniach klinicznych, jest zabroniona” – stawia kropkę doktor Malone.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

2 KOMENTARZE

Leave a Reply