Desmond Swayne – mocna wypowiedź w brytyjskim parlamencie przeciw restrykcjom COVID-19 [VIDEO]

Polityk partii Konserwatystów w Zjednoczonym Królestwie - Desmond Swayne - staje przeciw własnej partii i wbrew narracji rządu sprzeciwia się kolejnym restrykcjom wprowadzanym w związku z COVID-19. Sprawę komentuje polityk Partii KORWiN w Wielkiej Brytaniii - Sebastian Ross.

Polityk partii Konserwatystów w Zjednoczonym Królestwie – Desmond Swayne – staje przeciw własnej partii i wbrew narracji rządu sprzeciwia się kolejnym restrykcjom wprowadzanym w związku z COVID-19. Sprawę komentuje polityk Partii KORWiN w Wielkiej Brytaniii – Sebastian Ross.

„Polityka rządu jest nieadekwatna do tego zagrożenia. Może się zdarzyć pewnego dnia, że będzie wirus, który naprawdę zagrozi naszemu życiu, ale to nie jest ten wirus, nawet jeśli będziemy się zachowywać tak, jakby był” –grzmiał w parlamencie brytyjskim Desmond Swayne.

Desmond Swayne nowym bohaterem?

Sebastian Ross z brytyjskiego Oddziału Partii Korwin tak komentuje wystąpienie konserwatywnego polityka w parlamencie Wielkiej Brytaniii: „Desmond Swayne, to jest nasz nowy bohater, new hero! Nie NHS, nie kapusie – COVIDmarshals, policja, która karze dzieci za to, że bawią się w piaskownicy, tylko Desmond Swayne jest naszym nowym bohaterem”.

Krytyka rządu.

W dalszej części swojego przemówienia sir Swayne zwracał się do zebranych tymi słowami: „Mniej niż rok temu świętowałem wybór konserwatywnego, wolnościowego rządu, a teraz się zastanawiam czy premier został porwany’.

„Celem polityków jest zastosować proporcjonalne środki. To niepopularne co powiem, ale uważam, że występ „ekspertów” tydzień temu powinien być ukarany ich wyrzuceniem! Kiedy zaprezentowali ten wykres, mówili, że to jest bardzo prawdopodobny scenariusz. Z 50 tys. przypadków dziennie do połowy października i podwajających się co tydzień. Ani raz od marca nie było przypadku, żeby infekcje się podwoiły w ciągu tygodnia” – kontynuował polityk.

„Co było celem pokazania tego wykresu? Wystraszyć wszystkich ile się da. Próba wystraszenia Brytyjczyków, jakby jeszcze nie byli wystraszeni wystarczająco” – zakończył polityk.

Leave a Reply