Czy TVN S.A. dopuścił się przestępstwa okradając właściciela praw autorskich do filmu “Demony Przeszłości – Holiszów”?

Czy TVN S.A. dopuścił się przestępstwa oszustwa i/ lub paserstwa? Co ze sprawą filmu dokumentalnego o Brygadzie Świętokrzyskiej - "Demony Przeszłości - Holiszów" - którym, według właściciela praw, bezprawnie handlował wiedząc, że jest obciążony wadą prawną – zadaje na Facebooku pytanie Kamil Rózalski, były pracownik TVN.

Czy TVN S.A. dopuścił się przestępstwa okradając właściciela praw autorskich do filmu

Czy TVN S.A. dopuścił się przestępstwa oszustwa i/ lub paserstwa? Co ze sprawą filmu dokumentalnego o Brygadzie Świętokrzyskiej – “Demony Przeszłości – Holiszów” – którym, według właściciela praw, bezprawnie handlował wiedząc, że jest obciążony wadą prawną – zadaje na Facebooku pytanie Kamil Rózalski, były pracownik TVN.

Kamil Różalski, który jest byłym pracownikiem TVN, w ostatnich miesiącach postanowił przerwać milczenie i regularnie na Facebooku ujawnia niegodziwości, których miało dopuszczać się szefostwo stacji.

Z doniesień pana Różalskiego dowiedzieć się możemy m.in. o licznych przypadkach mobbingu i zastraszania pracowników, które miały mieć miejsce w jednej z najwiekszych telewizyjnych stacyj w Polsce.

ZUS skontroluje TVN w związku z podejrzeniem łamania praw pracowniczych

Pojawiły się również informacje o niewypłacaniu gaż aktorom występującym w produkcjach TVN.

Kolejną sprawą, którą ujawnia Kamil Różalski jest możliwość popełnienia przestępstwa przez TVN, które polegać ma na nielegalnym handlu filmem “Demony Przeszłości – Holiszów”, wbrew właścicielowi praw autorskich i reżyserowi filmu, którym jest jeden z naszych stałych felietonistów – red. Paweł Sieger.

Czy TVN S.A. dopuścił się przestępstwa oszustwa i/ lub paserstwa? Co ze sprawą filmu dokumentalnego o Brygadzie Świętokrzyskiej – “Demony Przeszłości – Holiszów” – którym, według właściciela praw, bezprawnie handlował wiedząc, że jest obciążony wadą prawną? Czy to są te najwyższe standardy etyki i przestrzegania prawa? – zastanawia się na Facebooku Kamil Różalski.

Coraz więcej ofiar TVN S.A. zgłasza się do mnie, pokazując skalę i obszary nadużyć. Wkrótce zabraknie prawników do reprezentowania tej telewizji… – dodaje.

Leave a Reply